reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Wychodzi 9dni różnicy między terminem OM...i to by mi się mniej więcej zgadzało:))))) Mojemu mężowi też...bo już biedak zaczął liczyć kiedy my coś itd bo mu nie wychodziło:)) haha, się zestresował:)
 
Corazon super:) A liczenie męża dobre;)
Asinka Wiki kurcze też strasznie wózkowa i nie chodząca jeszcze ale mam nadzieję, że do narodzin drugiego bobasa się rozkręci i pojedyńczy wózek który mamy nam wystarczy.... tylko jakaś dostawka do stania.... ewentualnie widziałam chyba też taką przystawkę z boku doczepianą w której można usiąść... Ale też będziemy czekać do końca i się okaże...
 
CorazonPartio, super wieści! teraz już będzie wszystko dobrze :)

ja o wózku jeszcze nie myślę, wlazłam na chwilę na allegro zerknąć, to aż zeza dostałam tyle tego, wybór będzie ciężki :p
na pewno będziemy patrzeć na wagę, bo mieszkamy na 4p. bez windy
:no: i koniecznie pompowane koła.
 
reklama
Do góry