reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

tymi wymiarami bym sie tez nie stresowala bo kazda kobieta ma inna ciaze i dzidzie inaczej rosna. Byl u mnie termin porodu i rodzila ze mna taka fajna dziewczyna co lekarz powiedzial ze na usg to dziecko ma niedowage ze to 35 tydzien a ona byla przeciez w 40. Urodzila i okazalo sie wszystko w porzadku bo porod sam jej sie zaczal wymeczyla sie ale urodzila zdrowe i normalne dziecko jak na usg wczesniejszym no i duzo zalezy od lekarza i usg jakie maja w tych gabinetach jak cos sle zmierzy to lekarz sam zmniejszy nam dzidzie
 
reklama
Szczebiotka trzymam kciuki za wizytę.
Katicz, Madziaa gratuluję, fajne uczucie mieć pewność że wszystko jest w najlepszym porządku :-)
Corazon nie czytaj takich rzeczy, przecież co innego teoria a co innego życie, nie raz b. zaskakuje pozytywnie :-)
Heledorka sto lat dla Twojej Pociechy.
Gosiulek ja bez kawy nie funkcjonuje, piłam podczas pierwszej ciąży i teraz te ż nie zamierzam sobie odmawiać :-) A ciśnienie mkam tak niskie, że dziwota że żyję ;-)
 
Wpadam w panikę....muszę się wziąć w garść...
Hej spokojnie. Denerwowaniem się nic już przecież nie zmienisz. Będzie dobrze, zobaczysz. Jesteśmy z Tobą. Pisz jak tylko wrócisz a ja trzymam kciukiii!

Ja na wizytę idę dopiero za 2 tygodnie i chyba zwariuję do tego czasu;)

No ja już niecałe 2 tyg ale też do tego czasu jeszcze tysiac myśli mi przez głowę przeleci. Odganiam je od siebie jak mogę ale nie dają mi spokoju. Myślałam już nawet nad tym, żeby iść gdzieś w tym tyg na USG ale tak sobie myślę, że chyba jednak muszę wytrzymać bo na NFZ się czeka u nas jakies dwa tyg na USG to bez sensu a prywatnie nie chce iść teraz do kogoś innego jak już niebawem mam u swojego ginka. No a po trzecie to w poprzedniej ciąży pamiętam jak gin mój powiedział, że częste USG też nie sprzyja maluszkowi więc lepiej je robić rzadziej a konkretne. Tak więc czekam na 4 sierpnia :)

Heledorka ja też poległam. Przegrałyśmy bitwę ale nie walkę. Walczymy dalej :) Uda się! Dzięki dziewuszki za wsparcie!
 
Sorka dziewczyny ze tak nie zwiazane z tematem ale moze którąś zainteresują...mam 3 pary butów na sprzedaż..cena naprawde atrakcyjna. Butki kupione przez moją siostre nawiedzona na kupowanie butów..króre poznije stoja w szafie bo zakłąda je tylko 1 raz...te czarne szpilki byly załozone przed sylwestrem mialy byc na impreze ale niestety załozyła drugie wiec tylko chodzone po domu, niebieskie sandałki( granatowe) również 1 raz noszone..ale juz po dworze...a te szpilki szare moze 2-3 razy je miała na nogach... Buty w naprawde dobrym stanie, zdjęcie butów zrobine na mojej stopie, mam mniejszy rozmiar.
Przesyłam linka jak ktos chetny to na priv :)

A nie dodałam rozmiar butów 40 ...

https://picasaweb.google.com/102695919099150364544/21Lipca2012

a tu ogłoszenie od szpilek http://tablica.pl/oferta/szpilki-czarne-grecaland-jak-nowe-IDKLnR.html
 
Ostatnia edycja:
hej

Madziaa gratulki Maluszek całkiem spory:tak:
Corazon trzymam kciuki
anka26,07 ja swoją Córe urodziłam 2 tyg przed terminem:-)

A u mnie dzis mega dół w nocy zbudził mnie potworny ból krzyża a to chyba niedobry objaw :-( na razie nic poza tym złego sie nie dzieje ale boje sie o Okruszka.Mój Okruszek w 6 tyg0d na USG miał 4 mm. No i brzuszek coś mnie dziś ciągnie póki co leże w wyrku.


Czy którąś z Was bolał krzyż w tak wczesnej ciąży?
 
hej

Madziaa gratulki Maluszek całkiem spory:tak:
Corazon trzymam kciuki
anka26,07 ja swoją Córe urodziłam 2 tyg przed terminem:-)

A u mnie dzis mega dół w nocy zbudził mnie potworny ból krzyża a to chyba niedobry objaw :-( na razie nic poza tym złego sie nie dzieje ale boje sie o Okruszka.Mój Okruszek w 6 tyg0d na USG miał 4 mm. No i brzuszek coś mnie dziś ciągnie póki co leże w wyrku.


Czy którąś z Was bolał krzyż w tak wczesnej ciąży?

Różnie to bywa u mnie był to zwiastun niestety poronienia. A znów u mojej koleżanki jeden z ciążowych objawów.

A tak w ogóle to chciałabym się do Was przyłączyć od pewnego czasu Was podczytuję. 14lipca zrobiłam test a tu :szok: II kreseczki.
Jestem po samoistnym poronieniu w 5tyg, które przeszłam 23 maja.
I teraz bardzo się boję, że historia znów się powtórzy bądź nie wykształci się serduszko lub zarodek :-(
Wizytę mam dopiero 31 lipca.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
reklama
Kaso mnie boli kark ale to w pracy albo jak dłuzej stoje...poza tym od ponad pół roku borykałam sie z rwa kulszową w czerwcu ból przeszeł. Ale teraz czasem sie pojawia. Myślę ze u ciebie ten bół to z powodu innych dolegliwosci niż z powodu ciązy..tak wczesnej Głowa do góry
 
Do góry