reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ale tutaj cisza :)
Aniulkas jeszcze tylko 1 dzien i juz bedziesz slyszala serduszko :) ale fajnie!!!
Ja mam pierwsza wizyte dopiero 24 sierpnia ;( wiec jeszcze musze miesiac czekac. Oby szybko zlecialo.

Ale nudy......meza nie ma....znajomi w Polsce....a ja siedze tutaj sama jak ten palec. Trzeba cos zjesc i na spacerek isc sie troche poruszac i dotlenic nad fiordem :)
 
reklama
Witaj blanx :-)
Kaso pocieszę Cię, ja kładę się spać z bólem i wstaje z bólem krzyża :-(
 
Ostatnia edycja:
EWELINK jutro mam tylko samo usg. prywanie. Wiec raczej mi nic nie powie lekarz poza omówieniem obrazu który zobaczymy z mężem :)
Do lekarza prowadzacego na wizyte jestem zapisana dopiero na 10 sierpnia. Wizyta zaplanowana i zapisana juz w marcu :D Nie moge sie doczekac obu wizyt...
Ewelinka... nie jestes sama bo jestes z nami..ja siedze sama w pracy i tez z wami pisze. Mężuś nie ma czasu nawet na sms odpisac.

Nie moge sobie wybaczyć jednej rzeczy...zapomniałam wczoraj witaminki :( ... mam nadzieje ze maluszek wybaczy i będzie zdrów :)
 
Cześć,
mogę się przyłączyć?
Wczoraj zrobiłam test - dwie kreski.
Wyliczyłam termin na 24 marca - ale to się jeszcze okaże.
Pozdrawiam wszystkie marcowe mamy :) :)
asia
 
Ewelinka Febimion natal 1 + mum omega , ale zapomniałam femibion :(

Asia_grubasia, zapraszamy, witam cię,.
Co do wyliczania na kalkulatorach w necie to na każdym inaczej mi wychodzi :/ teraz wyliczył mi na 13 marca :/
Ale cóż wiem ze marzec i czekam na wizytę, tam dowiem się prawdy :D
 
Ja już po wizycie:-)
Kruszynka pięknie rośnie, serduszko biję mocno, popłakałam się jak wariatka ale taką ulgę i radość poczułam, że mi wszystkie tamy puściły

Teraz chwilę odpoczywam, Mąż bierze Synka na plaże a ja się biorę za pakowanie
 
reklama
Szczebiotka gratuluję udanej wizytki.
Witaj asia_grubasia
W piątek lecę do Polski na 10 dni. Jedziemy nad morze razem z rodzinką mojej siostry. Cieszę się bardzo, bo tu to lata praktycznie nie ma. Ale i obawiam się jak Julek zniesie wysokie temperatury i wogóle jak mu się będzie podobać na wakacjach. Będzie też okazja powiedzieć rodzince o ciąży. Na pewno będą zaskoczeni :)
Dziś mi się śniło że ktoś do nas strzelał i uciekaliśmy... jak w filmie jakimś.

Dziewczyny bierzecie już witaminy? Mi mówiono, że w pierwszych 3 miesiącach tylko kwas foliowy.
 
Do góry