reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Witam się po kilku dniach nieobecności. Nie miałam czasu na neta bo szykowałam imprezkę dla synka (pierwszy raz w życiu) i kosztowało mnie to dużo stresu, ale już Was doczytałam.
ktr urodzinki udały się super, tylko Julkowi niezbyt podobało się "Sto lat" hehe. Wylosował różaniec a potem kasę hehe.
basieniak jak super Cię widzieć! Gratuluję!
corazon może rzeczywiście to stres potęguje objawy i jak jutro dostaniesz lepsze wieści to i mdłości ustąpią? Trzymam kciuki.
madziarra jak sytuacja? ja niestety poległam - ale nie poddaję się
Witam nowe mamusie i pozdrawiam "stare" ;)

Ja to wciąż nie dowierzam że w ciąży jestem. Nie mam żadnych objawów. Czasem tylko brzusio poboli i sikam częściej. W pierwszej ciąży jakoś od razu czułam się tak inaczej, wyjątkowo, a teraz nic.
Dobranoc
 
reklama
jak boli ząb to od razu do dentysty trzeba iść bo w ciąży o zęby dbać trzeba jeszcze bardziej :) natomiast znieczulenie dopiero po 13 tyg. Muszę więc jakoś przeczekać do tego czasu

Królowa - niekoniecznie. Ja miałam leczenie kanałowe w 9 tygodniu, dostałam znieczulenie, stomatolog mówił, że to działa miejscowo i nie ma wpływu na dzidziusia, tylko upewnił się, że nie mam problemów z krzepliwością krwi.tak, że można iść śmiało.


U mnie noc pełna atrakcji, mnie waśnie najbardziej mdli w nocy.... Pocieszam się, że kiedyś to minie. Poza tym wczoraj miałam pierwszą zachciankę - pierogi ze szpinakiem (nie wiem czemu tak, w pierwszej ciąży zachcianek nie miałam). Oczywiście musiałam obejść się smakiem, ale dziś mąż obiecał mi, że jak gdzieś znajdzie szpinak to mi kupi;)
 
Witam sie i ja :)
Wrocilam z pracy i juz zjadlam 3 gofry (takiego mi smaka narobilyscie wczoraj) i wlasnie ganiam dzem po klawiaturze hihi :)

Jak tam samopoczucie z rana?
 
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie :)

U mnie noc pełna atrakcji
u nas też... brzuch mnie rozbolał przeokropnie, w zasadzie ból mnie obudził, spanikowana nie wiedziałam co robić, czytałam, że bóle są normalne na początku ciąży, ale to była masakra. dzisiaj się zaopatrzę w no-spę.


Nie śpię od 3. Na 7 miałam na betę, ale mi kobieta w laboratorium powiedziała, że na wynik będę musiała czekać tydzień :szok:. I się zastanawiam, ta beta jest niezbędna? Wiem, że jak rośnie to dobrze, jak w przyszłym tyg. pójdę do lekarza to on mi tez zaleci betę czy na usg będzie widać czy wszystko w porządku?
Jestem panikara i jak mogę uniknąć zbędnego kłucia to chętnie skorzystam ;d
 
Mru beta nie jest konieczna. Jak pójdziesz po 6 tyg. i będzie już słychać serduszko to więcej dowodów nie trzeba (za to innych badań i owszem). Ja w pierwszej ciąży nie robiłam bety. Swoją drogą tydzień czekania to jakoś sporo...
heledorka Tobie też gratuluję:) a planowany drugi bobasek był teraz?
 
Witam dziewczyny z rana ja do lekarza idę w sobotę tez mam nadzieje ze usłyszę już serduszko.:)
Pierwszy raz pisze na forum wiec muszę trochę popracować nad pisaniem.;-);-)
 
Ewelinka ehhh to fajną masz pracę ;-) Gofry mniammmmmmmmmmmm
A nie sądzisz, że stres może u Ciebie wzmacniać objawy? Gdy ja się denerwuję zaraz boli mnie brzuch i jest mi niedobrze
Dokładnie, ja mam to samo, im więcej stresu tym ból bardziej intensywny. Czemu znieczuelnie od 13 tyg, moja dr mówiła ze teraz są na tyle bezpieczne znieczulenia że kobiety w ciąży mogą korzystać z nich.
Ulkan współczuję nocnych mdłości, mnie na szczęście w nocy mdli, ale w ciągu dnia strasznie.
Mru to długo musisz czekać na ten wynik.
Corazon trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.
Edzia pisz o wszystkim i niczym ;-) do soboty już niedaleko, ja w czawartek :-)
Heledorka, Madziarra nie poddawajcie się !!!
 
Cześć dziewczyny :)
Witam nowe mamuski...
Corazon trzymam cały czas kciuki za Ciebie.

U mnie jak co dzień rano ból brzucha poznije przechodzi. Czuje poprostu napięcie po nocy.
Rano jak robiłam sniadanie czułam mdłości...wyszłam z kuchni napiłam się wody wziełam witaminy... i jakoś przemęczyłam się. Zjadłam i się oprawiło :)

Oby do jutra ...
 
k

moja niemieckiego uczy sie w Kindergarten w domu mowimy po polsku. Przez dwa lata byla tylko po 3h teraz od wrzesnia idzie z obiadkiem i juz sie boje bo ona mi slabo je
jakie ladne imiona maja twoje skarbiki
dziekuje w imieniu corek ;-)moje tez ucza sie w przedszkolu jezyka, bo to najlepsza droga by mowily bez niepotrzebnych bledow, a co do jedzenie w przedszkolu moze bedzie tak jak z Nadia, w domu wybrzydza, przebiera, jesc nie chce, a w przedszkolu wszystko sprobuje, sporo zje bo widzi, ze inne dzieci jedza...

Mru ,basieniak witajcie,Gratulacje i spokojnego ciazowania zycze...
Nie mogłam nawet wody się napić a mięty nienawidzę:( Cierpiałam
Ale już mi lepiej, zjadłam trochę fasolki zielonej, pół kromki chleba a teraz 2 tosty...będę żyła.
Jutro mam nadzieję usłyszeć lepsze wieści...mimo, że dzisiejsze niby wcale nie były bardzo złe...
Musi być ok:)
miety na mdlosci nie polecam,czytalam gdzies i lekarka tez mi mowila, ze mieta wzmaga wymioty,czyszczac zoladek, lepszy jest rumianek i melissa uspakaja orgamizm...&&&&&&&&& za pomyslne wiadomosci
 
reklama
hejka wszystkim:-)

szczebiotko o ktorej masz wizyte?ciekawe jak tam twoj maluch;-)

ulkan wiem jak sie czujesz z tymi mdlosciami. w nocy tez mam a w dzien to juz masakra jest:baffled:
 
Do góry