reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Witajcie dziewczyny.....przepraszam,ale nie jestem wstanie przeczytać ostatnich wpisów...Weszlam tu na chwile majac nadzieje ze ktoras cos mi tu poradzi.....(Otoz od 3 dni mocno boi mnie oko, wlasciwie bardziej jakby miesien nad gałka oczna i bol glowy. Ogolnie oczy bola tez. Okulista nie stwierdził niczego zlego, niczego nowego...................az się boje isc do internisty, Bol jest strasznie dziwny.........Kazał isc do Neurologa.

Czy ktoras z was może wie co to moz ebyc. NIGDY nie bolała mnie glowa, NAPRAWDE NIGDYYYYYYY.
 
reklama
Hej. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego synka aż mam stresa. Za to Ignacy spał dzisiaj w nocy świetnie aż do 7.20. Później wstalismy ubralismy Antka do kościoła, zrobiliśmy sniadanko, babcia zabrała starszaka ze sobą a my poszliśmy spać dalej i dopiero 15 po 10 się ockneliśmy. Fajnie tak wypoczać. Po obiedzie za to zostawiliśmy chłopaków u drugie babci i moja mama była w szoku jak widziała jak młody zjadł całego wielkiego ziemniaka a później jak poszedł spać to się obudizł po 3,5 godziny. Rekord po prostu. Szkoda tylko że u mamy tak spał a nie umnie :) I dzisiaj zasnął w łóżeczku bez najmniejszego protestu. :)
 
Bry.
ANka u Nas niekorzystny biometr jest od piątku, a dziewczyny tak dały popalić przez weekend że nie wiem jak się nazywam. Heh dzieciaczki to umieją wykorzystywać sytuację odnośnie prezentów ;-) Nacieszyłaś się córcią?
Witaj Emilika0008, pytałaś o uczulenie na kaszkę, możliwe że to przez dodatki albo mleko, które jest zawarte w kaszce. Chyba że robiłaś jej kaszkę na mleku, które pije samo? Może zacznij od kleiku ryżowego albo kukurydzianego, są bez dodatków. Masz co nosić, bo z tego co wyczytałam to Zuzia duża dziewczynka :-) Co do stałych pokarmów to zaczynałam od marchewki - 3 dni po klika łyżeczek i dwa dni przerwy, jak się nic nie działo, to za dwa dni nowy słoik marchewka z ziemniakiem i znów to samo.
Zuzkon bierzesz jakieś leki na ten stan zapalny? Co do marchewki, to ja gotuję na masełku w niewielkiej ilości wody potem miksuję, bez przypraw żadnych. A jak temp? Spadła? Może jego też trzydniówka bierze?
Betina79 detox? Czemu, co się dzieje?
Królowa Dramatu zdrówka dla Laury, oby katar szybko minął, to pokasływanie może być od kataru. Na katar woda morska, frida + nasivin ale max 5 dni można podawać. Maść majerankowa też skuteczna jest, inhalacje z soli fizjologicznej.
Aleksp mnie sie wydaje że to może być od zatok, ale dr nie jestem wiec idź to lekarza bo zapalenie zatok to nic dobrego, wiem bo przeszłam kilkakrotnie przez ostatni okres.
Deizzi trzymam kciuki za Antosia :-) Fajnie, że Ignaś ma takie spanie, czego o mojej panience powiedzieć ostatnio nie mogę.

Oliwia dziś pierwszy dzień w Przedszkolu :-) oczywiście stres jest.
Trzymam kciuki za Dzieciaczki, które pierwszy raz zaczynają przygodę z Żłobkiem/Przedszkolem/Szkołą oraz za ich Rodziców.

Poza tym weekend ciężki, bardzo ciężki bo Obie były tak marudne że szok. Miałam ochotę wyjść z siebie i nie wracać. Nie wiem czy Gabi po szczepieniu taka marudna, w nocy co chwila pobudki, płacz, prężenie się przy jedzeniu w ciągu dnia albo zmiana mleka z 1 na 2 ją tak przytłoczyła albo biometr niekorzystny był dla Nas wszystkich. Oliwia też zakatarzona, w sobotę się skarżyła na ucho, wczoraj na coś innego i tak w kółko coś...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny my już po weselu , było super, babcia poradziłą sobie z Nikusią super, także jestem zadowolona :)


Zuzkon

Jak Kubuś?

Kania Trzymam kciukasy za Oliwkę,żeby się szybko zaklimatyzowała:) Co do marudzenia to zapewne po szczepionce Gabi taka marudna, często po szczepionce dzieciaczki takie marudne są przez 3 dni, no albo pogoda , zmienia się klimat na jesienny i dzieciaczki to zaczynają odczuwać....

Dobra lecę po małą do babci , bo kazała nam ją dopiero dziś odebrać , żeby się na spokojnie wyspać itd. Kochana mamusia :)
 
kuba no wczoraj jak mial te 38,6 o 16 dostał 2 czopki paracetamolu.niestety o 23 znow mial tyle samo...dziś rano jakwstał to mial 38,2...z samego rana.. niestety ciag dalszy nie wiadomo czego..;/
 
Ewciulek dzięki. Fajnie, że pobalowałaś:-) i że mamusia dała radę :-) Też bym na jakieś wesele poszła ale nikt Nas nie zaprasza ;-)
Zuzkon stawiam na trzydniówkę.
 
Asinka ja mam przeważnie niskie-dzis 90/60 czyli moje normalne
Kania bol zatok kiedyś miałam, był inny
odwiedziłam internistę, dostałam skierowanie do neurologa i az się boje, wizyta dopiero 11go
 
Kania, anka mlody plakal ostatnio w nocy wiec stwierdzilam ze to moze przez brzuszek bo zjadl duzo nowych rzeczy, włącznie z miesem. od kilku dni jest znowu tylko na cycu i noc byla juz dzis calkowiecie przespana..

buziole dla wszystkich dzieciaczkow zaczynajacych dzisiaj przedszkole/szkole!
 
reklama
Czesc Emilka mi pediatra powiedziała, że te rozne odcienie zieleni w kupce calkowicie normalne, ja dawalam kleik ryzowy na samym poczatku, nic nie uczulil tylko smakowac to jej nie bardzo podchodzi (moja Pola z tych ulewajacych i musze mleko zageszczac) kukurydziany juz predzej, u nas nowosci nawet co 2 dni szly (po jadla tak po pol sloika i na 3 dzien cos nowego dostawala) tylko mojej małej to tylko moze raz potowki wyszly i tyle:) zadnych uczulen ani problemow skornch:) kaszki juz mleczne tez jej daje takie smakowe, sloiki z miesem tez - krolik nie podchodzi, cielecina nawet, drob i wolowina tez slabo:( z owocow jak leci juz chyba wszystkie mozliwe dla tego przedzialu jadla - gdzies widzialam ze brzoskwinie mozna pozniej ale z hippa bodajrze po 4 miesiacu i tak jej dalam i nic sie nei dzialo, teraz wprowadzam gluten:)

Zuzkon lepeij z Kubusiem?? moze zeby??

Aleksp nic sie nei martw na pewno nic powaznego!!! ale lepiej sprawdzic;)

Ewciulek ja w tym tyg na wesele ide - swaidkiem na dodatek jestem, nie wiem jak dam rade cala noc na nogach byc...

Kania wspolczuje weekendu:( daj znac jak wrazenia po przedszkolne;)

Krolowa my tez jak kania kilka dni nasivinu dla dzieciakow i jakis ibuprofen w syropie przeciwzapalnie tak ze 3 dni na wszelki wypadek! a tez do odkurzacza to katarek i ja tez polecam bo mialam taki zeby ustami ciagnac cos ala frida i nie szlo mi zupelnie a katarkiem minuta i po krzuku - na poczatku to sie nawet cieszyla jak jej nosek odkurzalam:) ale przestala rzecz jasna:(

Zabka jak babcia???


ja dziewczyny chorowalam cala niedziele po panienskim takze chwala mojemu mezowi ze do 16:00 byl zarowno matka jak iojcem i moglam spokojnie dojsc do siebie:) mala od kilku dni przemarudna, zeby juz prawie na wierzchu:( ida i dolne i gorne jedynki.... natomiast noce przesypia normalnie i budzi sie kolo 6!! dzieki za rady - kupilam te pipetki male camilla i zel (denti baby czy jakos tak - innego nie bylo) i na chwile jest lepiej:) wybaczcie brak polskich znakow...
 
Do góry