reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Jestem po wizycie, lekarz daje szanse na poród 18 marca, rozwarcie na 1 palec, szyjka bez zmian, nic konkretnego się nie dzieje,a jak tak dalej nie będzie sie nic działo do poniedziałku to mam się zjawić w poniedziałek na IP i we wtorek rodzimy. Strasznie się boję bo pewnie będą wywoływać, a tyle się nasłuchałam,że to nic przyjemnego....:( Miałam nadzieję,że samo mnie weźmie i będzie łatwiej :( ah z jednej strony chcialabym ur po 17 a z drugiej chciałabym żeby mnie samo wzięło. Ahhh...

truskaffko
jestem tego samego zdania,albo jedno albo drugie, lepiej wiedzieć na co się idzie. Też się właśnie boję, że w trakcie cos się zadzieje i nagle bedzie potrzebne cc.
Anka gratki!!
 
reklama
Basiatoja też dziś byłam - rozwarcia brak szyjki nie ma więc czekać na skurcze... to była moja ostatnia wizyta także dostałam skierowanie na patologię jeśli się samo nie rozwinie żebym w święta w szpitalu nie leżała;) także za dwa tyg jak coś na balonik się stawiam i oxy następnego dnia ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie:) Zalecenia lekarskie na weekend - sex 2x dziennie:D także marzy mi się poród po niedzieli:D poza tym wszystko w pożądku, wody ok, łożysko też, zresztą w czwartek na ktg także znów badanie (nie lubić badania szyjki) i usg, aaa i mała ma bardzo nisko główkę...

Żabka a Ty rodzisz?? czop to był czy nie?? u mnie przestało lecieć... brak śladu wód płodowych....

Coraz nas tu mniej:( ale to dobrze oczywiście!!!!
 
Anka26,07 powodzenia! Daj znać jak już będzie po wszystkim :-)
basiatoja wolisz mieć poród wywoływany, czy chcesz poczekać na samoistny rozwój akcji?
patula86 nie bój się porodu....i tak już nas to nie ominie więc trzeba się pozytywnie nastawić bo ucieczki przed tym już nie mamy :-)
zabka super, że zaczyna się coś dziać...tylko patrzeć jak się rozpakujesz :-)
nimitii informuj nas tutaj co i jak :-)
Szczebiotka fajnie, że się odezwałaś!

Ewelinko
najbardziej bym chciała żeby rozwinęło się samo, żebym przyjechała do szpitala i nie minęło długo i już chciałabym być po. Wywołania strasznie się boję...!:( Bo to oxy to jest wywołanie nie?? Nic się ze mną narazie nie dzieje,nic nie czuję żeby coś miało lada moment przyjść, czop mi nie odchodzi, wody też się nie sączą... Ech zobaczymy.

Tak sobie myśle,że fajnie by było jakby była taka lista narodzonych maluszków, z datą narodzin,imieniem... jak jest lista planowanych porodów :)
 
Anka, Daga, banankowa - GRATULACJE DZIEWCZYNY! Jest nas coraz więcej :)))

Anka jestem pełna podziwu dla rozmiarów Twojego synka :) W wolnej chwili napisz jak było.

Byłam dzisiaj u lekarza, sytuacja u mnie bez zmian.
 
Gratuluję serdecznie wszytskim rozpakowanym mamusiom! I niezmiernie zazdroszczę, że to już za Wami :) Czytam was na bieżąco, codziennie ale jakoś nie mam weny pisać :) A dziś mam pytanko do tych co już mają skarby obok siebie - otóż czy czułyście zmiany w ruchach maluszków tuż przed porodem? Bo ja się doszukuję jakichś innych ruchów ale póki co to mała dalej szaleje jak na placu zabaw by była :) A niby się dzidzie uspokajają i wyciszają... prawda to? Jak u was było?
 
GRATULACJE DZIEWCZYNY !!!:tak:My byliśmy wczoraj u naszej gin mały ma 3400,wód duzo łozysko wysoko więc dostaliśmy skierowanie do szpitala na 20go , 21go mam miec cc jeli oczywiście dotrwamy i po drodze coś sie nie wydaży.Trzymam kciuki za mamusie oczekujące na swoje skarby.I zmieniło się imię mojego synka Ja chciałam Damian a mąż się upiera przy Alanie więc chyba będzie Alan.
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję świeżo upieczonym Mamusiom.
Kciukasy zaciśnięte za Nierozpakowane Mamy :-)


Moje zakatarzone Obie panienki, ale spacer z Gabi już zaliczyliśmy :-)
Poza tym mąż niedługo wraca do pracy :-(
A ja ogólnie po cc czuję się lepiej tylko nieco zmęczona jestem popołudniami a nie ma kiedy odpocząć więc zaraz znikam do łóżka bo koło pólnocy pewnie pobudka mnie czeka, jak nie wcześniej.
Wybaczcie że tylko o sobie ale nie mam weny dziś na głębszą lekturę.
 

Ewelinko
najbardziej bym chciała żeby rozwinęło się samo, żebym przyjechała do szpitala i nie minęło długo i już chciałabym być po. Wywołania strasznie się boję...!:( Bo to oxy to jest wywołanie nie?? Nic się ze mną narazie nie dzieje,nic nie czuję żeby coś miało lada moment przyjść, czop mi nie odchodzi, wody też się nie sączą... Ech zobaczymy.

Tak sobie myśle,że fajnie by było jakby była taka lista narodzonych maluszków, z datą narodzin,imieniem... jak jest lista planowanych porodów :)

Kochana jest taka lista :) O tutaj https://www.babyboom.pl/forum/marzec-2013-f470/marcowe-maluszki-bez-komentarzy-63776/

Gratuluję świeżo upieczonym Mamusiom.
Kciukasy zaciśnięte za Nierozpakowane Mamy :-)


Moje zakatarzone Obie panienki, ale spacer z Gabi już zaliczyliśmy :-)
Poza tym mąż niedługo wraca do pracy :-(
A ja ogólnie po cc czuję się lepiej tylko nieco zmęczona jestem popołudniami a nie ma kiedy odpocząć więc zaraz znikam do łóżka bo koło pólnocy pewnie pobudka mnie czeka, jak nie wcześniej.
Wybaczcie że tylko o sobie ale nie mam weny dziś na głębszą lekturę.

I jak Gabi sobie radzi z katarem? Bardzo się boję pierwszych własnie takich przeziębieniowych objawów... Cały czas sobie powtarzam żeby tylko nie chorował przez pierwsze 2 miesiące bo wtedy szpital.
 
reklama
my idziemy spac:) w dwupaku. po jutrze wizyta. dzis sie z mama sprzeczalam w ktorym tyg jestem:) rozmowa dzis z P.dziekan bardzo miła. pogratulowala mi zdania wszystkiego oraz takiego zawziecia aby wszystko zaliczyc i nie miec roku w plecy:)

Anka gratuluje!! zdrowka dla Was
Basiatoja niestety oxy to wywolywanie. zgadza sie. ja tez sie tego boje. ale mam jeszcze 10 dni do terminu:) a 6 dni do egzaminu. rozumiem Cie ze nic sie nie dzieje bo u mnie to samo. cisza i spokoj.
zabko to do kiedy czekaja z wywolywaniem??
 
Do góry