reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Wziełam poki co jedna tabl. zobaczymy czy pomoze. oby:)
zachcianki tez mam:D hehe juz tylko tydzien do wizyty i do usg znow:). no ale kuba czasem ma 2 lub 3 usg w ciagu tygodnia:D to sie moge napatrzyc jak rosnie:)
Barbia mnie te przepowaidajace mecza juz jakis czas. niestety czasem to taki bol ze nie moge sie w ogole nie moge ruszyc. nie życze Ci tego.
deizzi własnie co z Wami? Jak się czujecie?wyniki w porzadku?
Kania ale masz ochote tez na niezdrowe rzeczy??czy na cos konkretnego np slodycze?
 
reklama
Sama nie pomogę choć bardzo bym chciała,ale dziewczyny mówiły że jak pojawia się właśnie taki ból jak na okres to mogą być pojawiające skurcze. Na pewno ktoś wypowie się głębiej.
A jakie leki brałaś? Fenoterol? A powiedz wcześniej nie odczuwałaś jakiś zmian po odstawieniu leków?

Brałam Isoptin i salbutamol.
Właśnie nic nie odczuwałam, aż do dzisiejszej nocy że ten ból mnie tak obudził 2 razy.
I jestem ciekawa co to może być:confused: czyżby już coś się przepowiadało:baffled:
 
Hej :-)
Kurde dziewczyny....ale produkujecie....jeden dzień tylko tu nie zaglądałam a mam do nadrobienia 7 stron :szok: i jak tu spamiętać co komu odpisać? :-)

A więc....
makunia.... jeśli chodzi o moją dziecinę....to ona rusza się non stop!!!! Ja się zastanawiam, czy w ogóle to moje dziecko śpi bo brzuch mi lata cały czas na wszystkie strony. Wczoraj była u mnie koleżanka z mężem i jak widzieli przez ciuchy jak mała wędruje rączką, albo nogą przez cały mój brzuch to oczy mieli takie :szok: bo ona w ciąży była nie cały rok temu i mówi, że nigdy jej córka tak się w brzuszku nie ruszała.... czuła ją ale widać nie było....nie powiem, ale trochę mnie to załamało co ja za nadpobudliwca w sobie noszę :-( jeśli po porodzie będzie też taka żywa to współczuje sobie samej....nie powiem, ale jej ruchy sprawiają mi ogromny ból a gdzie tu jeszcze do końca???? eh....no to się wyżaliłam na tą moją córę do Ciebie i teraz mi lżej :-)
basiatoja, agula....mi również dopisuje ogromny apetyt.....zjem obiad i już za chwilę coś podjadam od nowa, a później czuję się jak ogromna orka!
natalia88...patula życzę powodzenia na porodówce....ale Wam fajnie, że niebawem będziecie już tuliły swoje bąbelki :-)
kania78 tylko patrzeć jak i Ty będziesz się zbierać na porodówkę :-)
Deizzi jak tam syneczek?
Anka26,07 ale z Ciebie aktywna babka....podziwiam, że jeszcze masz siłę na tyle zajęć w ciągu dnia :-)
agula ale Ci się smakołyki szykują mmmm :-) zazdroszczę teściowej!
Szczebiotka jak tam? Trzymasz się jakoś....pewnie to czekanie jest dobijające...człowiek siedzi jak na bombie i tylko czeka kiedy wybuchnie! Jak coś się zacznie dziać to pisz nam tutaj szybciutko :-)

Dziękuję wszystkim za troskę!!! :-)
U mnie już żadnej "galaretki" na wkładce nie zaobserwowałam, ale natomiast mam bardzo dużo śluzu. Brzuch mnie pobolewa jak na okres, ale to normalne na tym etapie ciąży, więc nie przejmuje się tym...w końcu bliżej niż dalej i ma prawo boleć :-)

Wczoraj dostaliśmy od znajomych cała wielką siatkę ubrań dla dzidziusia....obawiam się, że niebawem zabraknie mi miejsca w 8 szufladowej komodzie :-D ciuszki już się piorą, ale czeka mnie ich przesegregowania na takie bardziej wyjściowe i podomki :-)
 
Ostatnia edycja:
Zuzkon szczerze to właśnie nie wiem, chyba wszystko bym mogła skosztować na raz :-)
Ewelinka moja córa też bardzo ruchliwa, Oliwia taka nie była więc na pewno będę miała bardzo żywe dziecko.
Zmieniłaś awatarka i normalnie nie mogę się połapać ;-)
Barbia mnie się tak poród zaczął od dziwnego bólu ale w miednicy, jakby miało mnie rozerwać.
 
Ja juz wrocilam
Zakupki udane bo trafilam na fajne ciuchy. Mam nadzieje ze Laurze sie spodobaja :)
Zakupilam jej sukieneczke bialo granatowa i do tego leginsy granatowe. Drugi zestaw to bluzeczka morelowa i spodniczka plisowana granatowa z dodatkiem morelowego. Wszystko wzielam na 128 i mam nadzieje ze bedzie pasowalo:happy2:
Zaraz biore sie za odkurzanie i obiadek a dzis robie klopsiki z mielonego wiec chwile zabawy z tym bedzie. W sumie mam godzinke wiec dam rade :)

Co do bolu i skurczy przepowiadajacych to wlasnie tak jest ze brzucholek boli jak na miesiaczke. Do czasu gdy skurcze nie sa regularne nie ma sie czym przejmowac.
Szczerze to w pierwszej ciazy nie mialam skurczy przepowaiadajacych a jak dostalam skurczy to odrazu takich co 3 minuty i pojechalam rodzic :))
Teraz skurcze sie pojawiaja i tylko czekam az beda regularne, torba pod pache i jade do szpitala:rofl2:

Nie wiem czy ktoras z Was ma tez takie uczucie ze zaraz jej dziecko wypadnie:confused:
Ja jak ide szybko albo chce wydluzyc krok nie potrafie. Zaraz mam uczucie ze Ethan mi wypadnie, tak naciska mi na krocze ze szok!!! Chodze jak malutka dziewczynka powolutku i ociazale:baffled:
 
ANka mnie takie uczucie od kilku dni masakruje, a Ty jeszcze masz siłę po sklepach chodzić.
Poprasowałam raptem 15 minut i mam dość a raczej Gabrynia, moje plecy i brzuchol.
 
anka26,07 córcia pewnie będzie zadowolona z zakupów :-) ja niestety mam skurcze przepowiadające....piszę niestety bo dopóki ich nie miałam to się porodu nie bałam :-) teraz domyślam się co mnie czeka.... :baffled:
 
Kania - no to po sąsiedzku :) a gdzie rodzisz? tyle co się nasłuchałam o szpitalu w krośnie, to aż bym się bała gdybym tam musiała trafić. podobno większość osób do strzyżowa jeździ.
 
reklama
Zuzkon jak Ty mówisz że chodzić nie idzie w tych przepowiadających to co będzie jak będą te na poważnie ?!;]
anka ja też chodze powoli ale to raczej z powodu nie złej zadyszki :D szybko się pojawia,ale podejrzewam że też to dlatego że musiałam się wylegiwać podczas ciąży.
Ewelinko będziesz miała bynajmniej z czego wybierać i nie trzeba będzie się śpieszyć z praniem.

Posprzątałam,pranie wstawiłam,łazienkę wymyłam,teraz idę wywiesić :)
Jejku nie wiem co dziś na obiad zrobić... no pustka w głowie!!
 
Do góry