reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hejka:) melduje ze ja juz w domku :-D:-D:-Dsteskniona jak nie wiem co ;-)dzis mnie puscili :-Djutro poczytam co u was slychac:)pozdrowionka:)
 
reklama
Tak watek gratulacyjny też by się przydał i też w górnej części :)

A ja właśnie wylicytowałam 30szt. ubranek dla Synka. Cena śmieszna. I co najbardziej mi się podoba same bluzeczki i spodnie. Nic innego. Obiecałam sobie że już z ubrań nic nie kupie, ale musiałam się złamać. Pocieszam się że rozmiarki to 68-74 :)
 
Antoś dostał zaproszenie na zapisy do zerówki. Masakra jak to zleciało. Wizyta w szkole 27.02. godz. 9 :) Synek numer 2 będzie miał 8 dni... Czyli szykuje się pierwsze zostawienie noworodka w domu z babcią, bo choć Mąż zaoferował że przecież pojedzie z Antkiem sam, to mimo wszystko chciałabym być z nim w tak ważnym i przełomowym dniu :)
 
Witam się i ja:-)

Szczebiotka spóźnione życzenia dla synka:-):-)

Iwonka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D Mamy pierwszą marcowo-lutową damę:)))

U mnie ostatnio strasznie dużo się działo...więc nawet czasu nie było, żeby usiąć i napisać. Czytam Was codziennie z telefonu więc jestem na bieżąco:-)
Ja dziś miałam masakryczną noc...zaczelo się od 3 nad ranem, takie wymioty jak w 1 trymestzre, bol głowy i masakryczne dreszcze...Rano pojechaliśmy na badania konieczne do porodu i się zaczęło W domu telefon z lim-u, że system im się zawiesił i pobrali o jedną próbkę za mało:/ Tak wiec ponownie będę musiała jechać na pobranie:angry: Wieczorem dostałam telefon z laboratorium, że mam bardzo złe wyniki badań coś jakby poważna infekcja i koniecznie jutro muszę iść do lekarza. Łuka jutro cały dzień w pracy, ja zdycham po tej nocy,a tu wyprawa przez całe miasto tramwajem się szykuje...;-) Pani doktor powiedziała, że pewnie lekarz da mi antybiotyki i żebym się nie martwiła...Jutro damznać co i jak, ale u mnie ta końcówka to jak nie urok to sracz...:p
 
Szczebiotka- wszystkiego najlepszego dla synka :)
Ja dzisiaj cały dzień bole podbrzusza a wieczorem przez 2 i pol godziny bole krzyżowe, na razie odpukać jest ok nic nie boli. Wzięłam ciepła kąpiel. Wstawiłam szybko jeszcze pranie z pizamami i torba i jeszcze kapcie, bo mam takie jakby balerinki po domu i je do szpitala też wezmę. Za chwile pranie powieszę a jutro torbe spakuje :)
Życzę milej nocki :)
Iwonka- gratuluje :)
 
iwonka gratuluje:-D
szczebiotko sto lat dla synka :-D
co do torby to ja mam mala. rozmawialam wczoraj z polozna co potrzebne. w sumie nie ma co przesadzac tym bardziej ze moj bedzie codziennie u mnie wiec zawsze cos dowiezie.dla malego biore pieluchy,chusteczki i ciuszki.kosmetyki maja na miejscu. dla siebie to co najpilniejsze,koszule,rzeczy potrzebne po porodzie i mala kosmetyczke. np byla w moim pokoju laska co miala ogromna walizke jakby na wczasy jechala przynajmniej 2 tygodniowe.polozne oczy na nia wywalily:szok:pytalam dziewczyn ktore juz rodzily kiedys co maja ze soba i tez skromnie sie spakowaly.
betina i trtytka faktycznie mialyscie racje ordynator ze szpitala swietny gosc:-Dsuper lekarz:-)
 
zabka a dlaczego bylas??? fajnie ze juz jestes z nami

deizzi super ze licytacja sie udala. ja juz na allegro nie zagladam bo na jedzenie zabraknie ;-)


mam nadzieje ze mi wybaczycie moja samowolke i utworzenie dwoch nowych watkow ale mysle ze sie przydadza a forum bedzie bardziej czytelne. poza tym mamy swoje numery mniej wiecej wiec jak ktoras zacznie rodzic to sms i druga pisze, nie ma to jak zywa relacja z porodowki :-D
 
Ostatnia edycja:
herbata w zeszly piatek sie obudzilam a tu bielizna mokra.po srawdzeniu na IP sie okazalo ze troszke wod poszlo ale lekarze stwierdzili ze musiala byc dziurka ktora sie zakleila i trzyma jak na razie. ale przebadali mnie na wszystkie strony i antybiotkiem dozylnym wyleczyli mi przy okazji grzybka ktory mi sie przyplatal :-)
 
basiatoja powodzenia na egzaminie :-) dasz radę!

zabka super, że już w domku jesteś....teraz dużo leż i wypoczywaj :-)

Deizzi nic dziwnego, że się skusiłaś na zakupki bo jeśli 30szt ubrań za śmeiszną cenę nabyłaś to się niewątpliwie opłacało. :-) synek to już duży kawaler skoro do zerówki go wzywają....z pewnością będzie mu bardzo miło jak będziesz razem z nim w tym dniu :-)

ala-84 współczuje przeżyć....koniecznie daj znać co z tymi badaniami.....oby to nic poważnego :-)

Herbata dobrze, że utworzyłaś nowe wątki....dzięki temu się nie pogubimy na ogólnym.
 
reklama
IWONKA gratulacje wielkie, niech się zdrowo chowa:tak: Piszecie w tępie światła mamusie nie jestem w stanie was dogonic ;-).My po kontroli ,krążek jak na razie trzyma maluszek rośnie i wygląda na to ze wszystko na dobrej drodze mamy nadzieje ze dotrwamy do konca .Przelamalam się i bylam na zakupach , zwiozlam tez ciuszki od rodziny i znajomych i teraz będę prac chyba z tydzien :-D ale co tam byle do przodu.Co do rozrabiania w brzuszku to moje maleństwo jest z tych rozrabiających , potrafi skutecznie mamie całą noc urozmaićić różnymi wygibasami.Widzę tez ze po dniu duzej aktywnosci następny dzień jest wiele spokojniejszy chyba odsypia.:tak: 18tego idziemy na kolejną wizytę do naszej gin , zobaczymy ile maluszek przybrał bo jak na razie do byków nie nalezy 30.01 miał 2100,jednak wazne jest ze przybiera systematycznie .Pozdrawiamy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry