reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Zabka zaciskam kciuki , żeby wszystko było ok!!!

Dezzi gratuluje 4:) Swoją drogą ja test też robiłam w dzień ojca:))

Co do krawienia póki co cisz a w temacie dziś pól dnia spęziłam znowu na Żelaznej i ja jestem zachwycona. Kadra pierwsza klasa...wszyscy bardzo mili i uczynni. Gabrysia rodziłam w bródnowski i nigdy w życiu już nie będę wybierać szpitala ze względu na to, że blisko domu:/

Co do mnie to już do końca ciązy będę monitorowana poprzez ktg i ewentualnie usg gdzybym miała nagły wzrost ciśnienia...dostałąm leki na obinżenie ciśnienia,ale pomimo tego czasami mam takie mroczki przed oczami co może sugeropwać zagrożenie,że odklejani się łóżysko:szok:

Końcówka nieźle daj mi wkość więc zdecydowanie za brzuszkiem nie będę tęsknić...zresztą w planach jeszcze tzrecie dziecko więc wiem, że za kilka lat pewnie znowu mnie czeka brzuszek:-) Ja zdecydowanie ztych aktywniejszych co brzuch przeszkadza w codziennych szaleństwach, a to mnie dobija straszliwie:-(
 
reklama
ala-84 jak wysokie miałas cisnienie? zamierzasz rodzić na żelaznej? mi też nie przeszkadza. mój tryb życia się nie zmienił
 
Hej :-) witam sie "porannie" moj sen dobiegł końca i nic mi teraz innego nie pozostaje jak lezenie i gapienie sie w sufit! :-( to jest jakaś większa masakra z ta bezsennoscia.
Leze pod koldra ubrana jak misio, ale muszę wygrzac to chorobsko :-) mąż śpi w najlepsze, wiec mi chyba nie pozostaje nic innego jak pobuszowac trochę po sklepach internetowych.
 
Hej :-) witam sie "porannie" moj sen dobiegł końca i nic mi teraz innego nie pozostaje jak lezenie i gapienie sie w sufit! :-( to jest jakaś większa masakra z ta bezsennoscia.
Leze pod koldra ubrana jak misio, ale muszę wygrzac to chorobsko :-) mąż śpi w najlepsze, wiec mi chyba nie pozostaje nic innego jak pobuszowac trochę po sklepach internetowych.

O widzę że sama nie jestem :) Po 1,5 godz. patrzenia w sufit się poddałam i włączyłam laptopika...
 
witam i ja :)
ktg juz za mna,skurczy brak,wody nie ciekna:)mam na dzieje ze mnie szybko puszcza:)noc ciezka,zgaga mnie meczyla i w ogole zasnac nie moglam. lozko nie wygodne:confused2:moje cisnienie na szczescie w normie:)nawet wczoraj z nerwow mi nie poszlo w gore.
 
agula ja podaje na goraczke dopiero jak temperatura jest wyzsza niz 38,5. Tu maja taka metode twierdza ze wczesniej nie trzeba gdyz organizm sam walczy z choroba. Laura juz nie ma wysokiej temperatury ale pozostal kaszel i katar. Jak kicha to gile ma do kolan:rofl2:
Batina no to nozki zwiazuj :) Nie pamietam juz na ile przed porodem wzrasta apetyt wiec trzymaj nogi razem;-):-D
Basiatoja a mi wlasnie przyszedl smak na ryz z jablkiem, a to wina twoich placuszkow:-D
Ala fajnie ze chcesz jeszcze trzecie. Ja nie planuje ale jak by sie trafilo to bym nie plakala. Chociaz z moimi problemami to niewiadomo jak by sie to skonczylo.
Ewelinka oj spanie to ty nie mialas i co kupilas cos?
Zabka Ty to sie nigdzei nie ruszaj z tego szpitala. Lozko musisz jakos przecierpiec.

Wczoraj laseczki w lozku byly bardzo szybko. Laura o 20:30 juz spala. Emily gorzej bo biedna nie mogla zasnac, wczesniej jakas kolezanka jej glupot nagadala o zlodziejach i bala sie zasnac:eek: No ale udalo sie i dzis o 8 juz mialam pobudke:cool2:
Jestesmy po sniadanku i laski szaleja w zabawkach.
Mnie kaszel meczy, no ale nie ma sposobu, jutro maz przywiezie mi syrop z Polski dla kobiet w ciazy wiec moze cos pomoze:tak:
Polecacie jakies medykamenty na kaszel?
 
Ala my też będziemy rodzić na Żelaznej :) ale mamy tam też najbliżej (albo prawie najbliżej). Jeszcze tam nie byłam, wybieram się za tydzień :) Ciśnienie faktycznie wysokie, miałaś jakieś objawy czy mierzyłaś regularnie i wyszło wysokie?
Mam nadzieję, że się po lekach Tobie ustabilizuje. Już niedługo, u Ciebie naprawdę za momencik.

Zabko trzymam mocno kciuki za Ciebie.

Spać nie mogę :( ciężko mi usnąć a jak już usnę to co chwila biegam do łazienki, potem budzę się bladym świtem i usnąć nie mogę... Czyżby organizm przygotowywał się do tego co ma nastąpić? ;)
 
reklama
Hej!
Ja też słabo śpię ,na dodatek to moje przeziębienie.Katar juz tak nie leci ale z wodnistego zamienił się na gęstniejący.Do tego lekki stan podgorączkowy sie utrzymuje.Psikam trochę gardło tantum verde,bo czułam w nocy gardło ale dzis zamierzam słoną wodą troxchę popłukać.
Przez to przeziębienie wszystko w domu "leży odłogiem".Mąż jeszcze spi-po pepkowym...Ale obiecał źe dzis wysprząta nam mieszkanko.Dziś też zobaczę moją Gabi po tygodniu ale i tak będę musiała przy niej nosić maskę na twarzy żeby na nia nie chuchać;)

W poniedziałek mam wizytę u mojego ginka,po 16ej.Będzie to kompleksowe badanie,leżenie na fotelu,pobieranie jakis próbek no i usg,aha no i skierowanie do szpitala na poród...
Jestem ciekawa co z dzidzią po tym moim przeziębieniu.

Mam lekki kaszel-mysliciew że syrop STODAL moge popić??

aha,wczoraj porobiłam zakupy na allegro.teraz czekam w sumie na 3 paczki.Kupiłam min wanienkę,kosmetyki no i kombinezon z BABALUNO,który wygralam na aukcji-jak przyslą to wam się pochwalę na odpowiednim wątku:)))


Miłego dzionka! Zdrówka i buziaki w brzuszki!
 
Do góry