reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

juz po zakupach, teraz ostatnie porządki i (naprawde) ostatnie juz ciasteczka ;) Na jutro zostawiam juz tylko dekorowanie słodkości.
A za chwile mąż z choinką ma przyjechac..

Miłej rodzinnej końcówki przedświątecznych przygotowań!
 
reklama
hej dobry!
Wpadam tylko,żeby Wam zyczyć Spokojnych Świąt bez żadnych zdrowotnych ekscesów.Niech wasze kruszynki siedzą w brzuszkach jak najdłużej.:-):-):-)

Nie wiem czy będę miała czas zajrzeć tu w Święta,więc stąd te wczesniejsze życzonka.
Męża wysłałam po ostatnie zakupy.Zostało nam tylko z grubsza podocierać w domku.Mąż zadeklarował pomoc.
Tak jak wspominałam wcześniej-Wigilia u teściów a I dzień Świąt sami u siebie więc zaplanowałam zrobić pyszności obiadowe dla naszej trójki,a w II dzień Świąt u moich rodziców.

Buziaki dla Was i do "zobaczenia" tuz po...pAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzień dobry :)
a ja...w pracy:eek: szał no nie :-D

po pracy mamy w planie zrobić zakupy...łłooo żesz...już mnie przeraża ta perspektywa, przed pracą skoczyłam po pieczywo i warzywa/owoce...to mi godzinę prawie zeszło:eek:
wariatkowo jednym słowem:eek:

w domu też sobie atrakcje zafundowaliśmy i wzięliśmy się za remonty:eek: dwie nowe szafy stoją, jedna wywalona, porządki ogarnięte-a wiecie jak to jest przy remoncie ... choinka żywa pachnie, świeci :) reszta domu ozdobiona :) ciasteczka porobione :) dziś te ch$&#%#rne zakupy tzreba jeszcze przeżyć, machnąć odkurzaczem, pościerać kurze i ....freeeeestajlaaaa :-p;-):-D

Pozdrawiam gorąco!!!

magnez biorę od początku ciąży praktycznie- głównie ze względu na to moją lipną szyjkę (która na szczęście pięknie się trzyma) do tego żelazooooo bo krew ostatnio się pogorszyła i witaminki ciążowe

widzę że powiększa się klub słodkich mam...ehh ... współczuję, ale damy radę ;) u mnie na razie jeszcze norma nie przekroczona, ale jestem pod stałą kontrolą i pewnie wcześniej czy później dołączę do grona..

Dziękuję za życzenia świąteczne, ja ze swoimi jeszcze wpadnę ;)
 
Z okazji swiat dziewczyny wszystkiego najlepszego, duzozdrowia dla was i dzieciakow. Oby kolejny rok był lepszy niż ten obecny! Spełnienia marzen dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja!
Drugą noc śpię bez dłuższych pobudek, oczywiście poza tymi na siusiu :-) Za to rano znów mnie dopadł katar, do tego brzuch mnie coś boli :/ Łyknę nospę i wracam do łóżka. Aaa i wypiję syropek na przeziębienie, *spam* kupiłam, wczoraj po nim mi było lepiej, ale na wieczór nie łykałam i rano taadaammm!
 
hejka :)
po dzisiejszej nocy zauwazylam na staniku takie biale zaschniete cos:confused: czy to moze byc ta siara? nie wiem jak to wyglada. teraz mi nic nie leci. czasami tylko czuje ze brodawka jest mokra ale pojawia sie taka maciupka kropelka w sumie ledwo widoczna.
 
Mieszkanie ogarnięte z pomocą męża, zakupy z grubsza zrobione, ciasto z wieczorka zrobię. Oliwia pewnie za chwilę wstanie z drzemki, więc może do rodziców się moich wybierzemy bo sister przyjechała z Anią i mężem.

Herbata powera to ja dziś dostałam z rana, może dlatego że się w miarę wyspałam nie uwzględniając pobudki po 5 na mleko :-) A Ty energii dostałaś na sprzątanko?
Agula to super, że mąż pomoże i nie będziesz musiała sama ogarniać wszystkiego. Zdrówka dla synka i gratuluję udanej wizyty, same pozytywne wieści przed świętami:-) Oby tak dalej :-).

Miłego weekendu Wam życzę !!! i mam nadzieję że Kociatka z Martuską dadzą znać jeszcze przed świętami co u Nich.
AAA Szczebiotka cieszę się, że już w Pl gościcie, Anka pewnie też już dotarła do Swoich :-)
Spokojnych i radosnych Świąt :-)
 
Ostatnia edycja:
zabko253 tez zauważyłam cos takiego! myslę że może nam pojawia się mleko i może od czasu do czasu wyciekać. Tez się zdziwiłam jak to zobaczyłam :) ale to było dwa razy jakis tydzien temu i teraz nie widzę... a powiedz śpisz w staniku w ciąży?
Dziękuję Herbatko,Moniusiu01980 za życzonka :) Wam też najlepszego;)
truskaffko nie ciekawie masz jak w pracy siedzisz i to jeszcze w sobotę... ech. ale przypuszczam,że sytuacja tego wymaga skoro nie jesteś na zwolnieniu.
Makunia zdrówka!!

U mnie choineczka już stoi,wystrojona,ciasteczka zrobione,pierogi tez, dziś z mężem umyłam okna(tzn on mył)i ogólnie posprzątaliśmy więc już siedzę sobie na spokojnie i pisze do Was :) na obiad zrobiłam pizze z boczkiem,szynka,papryką i pieczarkami więc bardzo kalorycznie :) a co tam.
 
basiatoja czasmi bola mnie jeszcze piersi i wtedy spie w staniku. my mamy pokoj juz ubrany u babci choinka stoi.jeszcze kuchnia do posprzatania:confused2:ale to juz moj sie tym zajmie;-)
 
reklama
Przepraszam, że nie odpowiem każdej z osobna.

Tak....biorę magnez, ale jedna tabletka to zaledwie 15% dziennego zalecanego spożycia, więc szału nie ma. Jutro mam wolne i mam nadzieję, że będę spała do 12 :-) jeśli w ogóle uda mi się zasnąć.

Ostatnio jakoś nie najlepiej się czuję....mam doła....wszystko mnie boli :-( chciałam dzisiaj jeszcze odkurzyć i umyć podłogi, ale dostałam takich boleści brzucha, że ze łzami w oczach walnęłam się na łóżko i konam tutaj....ciężko mi do łazienki dojść a co tu mówić o sprzątaniu :-(

Powiedzcie mi czy też macie takie opuchnięte/nabrzmiałe okolice pochwy? Jak kucam pod prysznicem, żeby sobie piętaszki wyszorować to mam wrażenie, że zaraz mi wszystko ze środka wypadnie.....ciekawa jestem czy z moją szyjką wszystko ok przez te skurcze, ale tutaj w Norwegii niestety nikt mi na to pytanie nie odpowie bo nikt mnie nie bada :-( mówiłam położnej, że mam skurcze bolesne to ona tylko się zapytała czy na dole brzuszka, czy cały mi się kurczy- tyle zainteresowania z jej strony.
 
Do góry