reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Hej dziewczyny.
Ja tak na szybko bo pisze z telefonu.
Niestety sielankowa radosc po slubie nie trwala dlugo. Dzisiaj w nocy nie wiadomo dlaczego zaczelam rodzic, trafilam na izbe z 6cm rozwarcia i niestety nie dalo sie tego juz powstrzymac wiec o 6 rano urodzilam przez cc. Maly dostal 6/7 pkt i wazy 1200g. Nie radzi sobie jeszcze z oddychaniem wiec mu pomagaja, ale ma dobre wyniki, placze i chwyta palec. I juz siusia jak mistrz wszedzie dookola takze nereczki pracuja. Jestesmy dobrej mysli, jest silny i da sobie rade. Jutro mysle pozwola mi go w koncu odwiedzic. Ze mna nie jest zle, nie boli tak bardzo wiec jakos wytrzymuje.
Trzymajcie za mojego synka kciuki.
I blagam, uwazajcie na siebie.
Odezwe sie jeszcze za pare dni, moze jak juz wroce do domu.
 
Hej dziewczyny.
Ja tak na szybko bo pisze z telefonu.
Niestety sielankowa radosc po slubie nie trwala dlugo. Dzisiaj w nocy nie wiadomo dlaczego zaczelam rodzic, trafilam na izbe z 6cm rozwarcia i niestety nie dalo sie tego juz powstrzymac wiec o 6 rano urodzilam przez cc. Maly dostal 6/7 pkt i wazy 1200g. Nie radzi sobie jeszcze z oddychaniem wiec mu pomagaja, ale ma dobre wyniki, placze i chwyta palec. I juz siusia jak mistrz wszedzie dookola takze nereczki pracuja. Jestesmy dobrej mysli, jest silny i da sobie rade. Jutro mysle pozwola mi go w koncu odwiedzic. Ze mna nie jest zle, nie boli tak bardzo wiec jakos wytrzymuje.
Trzymajcie za mojego synka kciuki.
I blagam, uwazajcie na siebie.
Odezwe sie jeszcze za pare dni, moze jak juz wroce do domu.

O kurcze! Zmartwiłam się, ale jeśli z maluszkiem jest dobrze to najważniejsze. Niech się szybciutko zdrowo rozwija! Ale nic nie nie wiadomo? Dlaczego? Czy coś dźwignęłaś, zdenerwowałaś się? Kurcze, aż się sobą zmartwiłam..
Ale znam przypadek, gdzie dziewczyna urodziła w 33 tygodniu, dzidziuś szybciutko nabrał masy, jakoś 2 tygodnie i wypisali ich. Fakt, tu jest widzę 28 tydzień, ale mamy teraz takie sprzęty, maluszki szybciutko dają z nimi radę :-) Poza tym w moim szpitalu było maleństwo półkilowe. I udało się :-) Jestem dobrej myśli!
 
A co do glukozy to ja miałam pozwolenie na żucie gumy, pomagało troszkę, wody nie piłam, bałam się pielęgniarek :eek:
 
jotka - ukrywać nie będę - jestem w totalnym szoku :szok: Oboje z mężem trzymamy kciuki &&&&& , jeśli ma dobre wyniki to na pewno będzie dobrze, , tylko trzeba będzie poczekać :tak:
 
Betina niestety nie zdazylam upiec bo za pozno wrocilam do domku. Na szczescie u nas w Lidl jest takie pyszne ciasto wiec kupilam bo sprawdzone. Na kawce bylo fajnie, objadlam sie 3 kawalkami ciasta. na szczescie wszystkie typu babka wiec mysle ze nie tuczace:-D Bakterie w moczu podobno lubia kobiety w ciazy i dosc czesto nie moga sie ich pozbyc:dry:
Agula ja tak mialam z Laura, nie moglam z glodu spac i tak tez sobie pozwalalam:sorry2:
Basiatoja no to mialas przezycia. Wspolczuje i oby sie to nie powtorzylo
Jotka najwazniejsze ze wyniki sa dobre i synus ma sie dobrze. Trzymam kciuki by szybko nabral cialka i potrafil sam oddychac. Ale niespodzianka kurcze!!! A co sie stalo ze mialas rozwarcie na 6?

Popoludnie w przedszkolu milutkie, chyba dzis poprasuje, nos kapie ale ogolnie jest lepiej. Mezowi daje moje leki i mam nadzieje ze jutro mu tez bedzie dobrze. Na sen oboje koniecznie pijemy mleko z czosnkiem i miodem:tak:
 
reklama
jotka21 trzymam kciuki bardzo mocno, wszystkiego dobrego dla WAS :tak:

ja dziewczyny jestem od niedzieli z mama, zwiedzamy, spacerujemy, szalejemy po sklepach, czasu brak na rozpisywanie sie - prosze wybaczcie... mysle o Was wszystkich cieplutko! :-)
 
Do góry