reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

jotka - ależ wiadomość!!!!!!!!!!! aż mnie zatkało.....

dobrze, ze malutki wazy juz ponad kilogram, siusia, płacze itp ;) teraz tylko płucka nadrobią i będzie super - zobaczysz....
dawaj znac co u Was jak najczęściej!!!!!!!!!!!!

Królowa - co do mojej położnej, to ja ise własnie z nią będe umawiać po Nowym Roku, ale zadzwoniłam dowiedzieć się czy ona tez jest tego samego zdania ;) i była ;)
a łosie piękne ;)
a Ty juz zwiedzałaś Żelazną?? bo z tego co ja słyszałam, to jest szpital w którym sie nastwaiaja na sn....

betina - cena 1200 zł to tylko za prywatną położna do porodu.... ale poza tym wszystko tam jest bezpłatne - mają same pojedyńcze sale, można być z osobą towarzysząca bez dopłat i znieczulenie tez jest darmowe.... więc w sumie to jedyny koszt...
jak rodziłam Adama w Bielańskim to połoznej trzeba było dac 700 (ale bez umowy szpitalnej) plus jakies 500 za pojedyńczą salę.... więc na to samo wychodzi....
 
reklama
jotka życzę Wam, aby Twój synek był silny, szybko rósł i dogonił grudniowe dzieci. Dobrze, że waży 1200 g. Trzymamy mocno kciuki za Was!

agula nie byłam na Żelaznej i nie wiem czy będę się tam wybierać przed porodem. Chociaż mój mąż chce tam koniecznie pojechać żeby wiedzieć w trakcie porodu gdzie jest wejście i gdzie ma iść :) pewnie więc podjedziemy. na ich www jest podany odsetek cc - ponad 30%, myślę że to sporo. Koleżanka miała tam cc 2x, podobno nie ma z tym problemu. Ja chcę i tak sn. Muszę w końcu zadzwonić do jakiejś położnej :)
 
Rzeczywiście przydałby się wątek "porodówka dla marcówek":happy: co wy na to?? Ja mam co prawda termin na 12 marca ale tak czuje po kosciach że juz pod koniec lutego się rozpakuję:sorry:

jotka-ciekawe co u was.Daj znac jak synek.Jestesmy tu żeby się wspierac a więc w miarę mozliwości przyjdź tu i się "wygadaj"

Trzymam za was kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Osobny wątek porodówkowy jak najbardziej, uważam jednak, że w związku ze szczególną sytuacją jaka jest u Jotki, powinnyśmy dla niej i jej synka założyć osobny wątek gdzie każda mogłaby napisać kilka słów wsparcia. Jeśli Jotka będzie miała chwile, żeby zaglądnąć tak będzie jej o wiele łatwiej.
Długo wczoraj nie mogłam zasnąą myśląc o nich Noworodek - wcześniak | parenting.pl i znalazłam ten artykuł. Szanse maleństw urodzonych na tym etapie na prawdę są duże.
 
Poczytałam trochę na temat wcześniaków i aż się popłakałam.....zaczynam się coraz bardziej bać o swoje dzieciątko i stresować tym, że nie mam tutaj tak dobrej opieki jaką macie Wy w Polsce :-( a do najbliższego szpitala mam 160 km :-( O ZGROZO!!!!! :-(
 
witam z chrypa

ehhhh katar z lejacgo zrobil sie gesty, do tego zaczelam chrypac i jak tak dalej pojdzie to jutro pojade po antybiotyk:-(
Rano -2st, zimno, a dzieci z przedszkola szly do Kosciola. Dobrze ze Laure ubralam cieplo bo w Kosciele zimno jak cholerka i nie grzeja:confused2:
Rosolek na piecyku, poodkurzane wiec mam chwilke na buszowanie w necie:rofl2:

Jezeli piszecie o wczesniakach to mi nawet przez mysl nie przeszlo ze moze byc inaczej niz dobrze. Widzialam dziewczynke urodzona w 26tc i swietnie sie rozwija, jest bardzo madra obecnie ma 3 latka:tak:

Czy wy liczycie ruchy?
Bo ja szczerze napisze ze nie, ale tylko dlatego ze moja perelka jest tak ruchliwa ze nie daje o sobie zapomniec nawet na godzinke. Zstanawiam sie kiedy spi:confused:
 
Też jestem za wątkiem porodowy:-)

Anka ruchów nie liczę ale na pewno są w normie bo mała tak daje czadu, że gołym okiem cały czas widać iż brzuch mi faluje w lewo i prawo;-) Życzę żeby chrypa znikła tak szybko jak się pojawiła:-)

Ewelinka spokojnie stres to najgorsze co możesz robić:-)

Agula, królowa dramatu jak wpadniecie na żelazną to dajcie znać co i jak bo ja tam zamierzam się rozpakować:-) A w środku nigdy nie byłam...ciekawa jestem jak mnie potraktują jak będę miała wskazanie do cc...ostatnio mój gin powiedziała, że w moim przypadku to lepsze rozwiązanie zarówno dla małej jak i dla mnie.
 
anka ja tez nie licze, nie mam czasu :-p u mnie dzis tez rosol ;-)

ewelinka ja tez mam dupe z opieka tutaj. u poloznej jeszcze nie bylam, u lekarza raz... wiec Cie rozumiem. nie martw sie, nic nie poradzisz. bedzie wszystko dobrze. wiedza co robia... tak mysle ;-)
 
reklama
dzień dobry

z podwójna przerwą w pracy...bo przecież ja podwójna :p a jeszcze jakby tak wypłata była podwójna hahaha marzenia :p

Trytyka super pomysł!!! JESTEM ZA odrębnym tematem dla Jotki i jej synka :)
Anka biedaku, zdrówka!!
ruchów nie liczę, z tego samego powodu co ty hahaha Melka tak fika że nie da sie o niej zapomnieć :p no i właśnie ...kiedy te maluchy śpią?:shocked2::-p :-D

Miłego Dnia mamuśki :)
 
Do góry