reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

jotka21 jesteśmy z Wami i najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze. Pewnie jest Wam ciężko, ale macie siebie i na 100% wszystko się dobrze zakończy. Czekamy z niecierpliwością na nowe wieści co u Was!
 
reklama
Jotka kurcze... No przykro, że tak się to potoczyło, ale mimo to cieszę się, że sytuacja nieźle ygląda, maluszek już waży ponad 1kg więc tragedii nie ma i mam nadzieję, że będzie tylko coraz lepiej... Życzę Ci mądrych lekarzy i szybkiego powrotu do domku razem z maluszkiem:) No i dawaj znać na ile będziesz miała czas...
 
Jotka na pewno wszystko będzie dobrze!!!! Musi być!!! poleży w inkubatorze i na pewno płuca się wykształcą!!! dobrze, że już nereczki same pracują!!! Musisz być silna jak nigdy!!! ale na pewno Twój malutki wyjdzie z tego cały i zdrowy!! 6-7 pkt to na takie maleństwo dużo i na pewno lekarze wiedzą co robić. Ściskamy mocno!!!
 
Jotka Kochana będę się modlić za Twojego Syneczka, oby szybciutko nabrał masy i zaczął sam oddychać. Trzymajcie się dzielnie, Dziewczyny mają rację i tak sobie świetnie radzi jak na takie Maleństwo.
Jak będziesz mogła pisz nam co u Was
 
Jotka również trzymam bardzo mocno kciuki za Twojego synka! Ważne że Malutki ma dobre wyniki, teraz pomału będzie nabierał masy, płucka też z czasem się do końca wykształą i wszystko będzie dobrze. Dużo siły dla Was teraz.
 
jotka- jestem w szoku :szok: w pierwszym momencie myślałam że kawał nam tu robisz ale na serio to pisałaś. Trzymam bardzo mocno kciuki za Was. Na pewno wszystko będzie dobrze.
 
Hejka

szczena mi opadła...

Jotka Trzymajcie się, synek świetnie sobie już radzi i jestem pewna że z każdym dniem będzie lepiej, pozdrawiam i Jestem z Wami całym serduchem

ja miałam dziś usg...mała gwiazda rośnie :) 714gram waży, szyjka się trzyma, wszystko oki :) poza krwią..ale dostałam nowe żelazo i liczę że następne wyniki będą lepsze

pozdrawiam mamuśki :)
 
Jotka, zaciskam za Was kciukasy!! i tulę mocno.

ja miałam dziś usg...mała gwiazda rośnie :) 714gram waży, szyjka się trzyma, wszystko oki :) poza krwią..ale dostałam nowe żelazo i liczę że następne wyniki będą lepsze
super :) też muszę się ratować żelazem.
 
jotka nie wiem co napisac!! jestem w totalnym szoku, boze bede sie modlic za Ciebie i dzidziusia. mam nadzieje ze szybciutko dojdzie do siebie... sciskam Cie najmocniej jak umiem. 3maj sie kochana!
 
reklama
jotka-my wszystkie wspominałyśmy Cię i byłyśmy ciekawe jak twoje weselicho a tu taka informacja.3mam kciuki za syneczka.Wyjdzie cały i zdrowiutki ze szpitala.Podobno u wcześniaków bardzo ważna jest masa a twój ma juz ponad kilo.To dobra informacja.Teraz tylko dopilnuj i patrz na ręce personelowi żeby oni czegoś nie spieprzyli.
Trzymajcie się i dawaj znać co u was.
 
Do góry