reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Szczebiotko usg, które ja robiłam (ponoć u najlepszego spec) nie było w rozsądnej cenie ale ponoć dr Robert Makowski robi usg w rozsądnej cenie i 3d i nagrywa. Przyjmuje na Żytniej (i jeszcze gdzieś ale nie pamiętam gdzie), co do ursynowa/ mokotowa to nie wiem bo to nie mój rewir :)

właśnie, do kiedy najlepiej zrobić usg 3d? Słyszałam, że jakoś później to już mało widać
 
reklama
hej czytam was regularnie ale jakos brak mi weny na pisanie ale dzis musze sie wam wygadac. Bylam dzis na wizycie kontrolnej i co sie okazalo ze mam lekkie skurcze i rozwarcie na pol centymetra.Dostalam nakaz lezenia w lozku i nastepna wizyta w czwartek mam nadzieje ze wszystko sie uspokoji.

No to leż, odpoczywaj i nie martw się, na pewno się wszystko uspokoi!

Ja mam też skurcze, ale szyjka jest zamknięta, więc mam się oszczędzać i łykać nospę jak tylko poczuję twardy brzuch. Jeszcze nam 3 miesiące zostały, damy radę :-)
 
Szczebiotko usg, które ja robiłam (ponoć u najlepszego spec) nie było w rozsądnej cenie ale ponoć dr Robert Makowski robi usg w rozsądnej cenie i 3d i nagrywa. Przyjmuje na Żytniej (i jeszcze gdzieś ale nie pamiętam gdzie), co do ursynowa/ mokotowa to nie wiem bo to nie mój rewir :)

właśnie, do kiedy najlepiej zrobić usg 3d? Słyszałam, że jakoś później to już mało widać
Ja robiłam w 26 tygodniu, baaardzo ładnie było widać buziulkę, zaraz wrzucę zdjęcie jak mi się uda. Też słyszałam, że potem dzieciaczek już jak większy jest po prostu się tak nie mieści i nie widać dobrze, ale nie wiem ile w tym prawdy. Możliwe, że to chodzi o końcówkę już..?
 
szczebiotko--parę lat temu studiowałam w Wawie i mieszkałam w rejonie Metra Służew.Tam na Wałbrzyskiej jest przychodnia Damiana.Może zajrzyj na ich stronkę.Podobno dobra przychodnia ale ja tam nigdy nie byłam.
 
A mnie chyba też jakieś choróbsko chwyta :( usta strasznie suche że aż pękają :( prawa strona twarzy mnie boli i jest wrażliwa :( w buzi też mi coś wyszło, jutro do dentysty idę zobaczymy co ona powie na te dziąsła. Głowa boli i ogólnie jakaś czuję się nie wyraźna :(
Byłam z Piotrusiem u lekarza i na szczęście osłuchowo dobrze :)
Dzisiaj dostałam telefon z plusa bo dzwoniła do mnie babka 2 tyg temu i wzięłam tel w mix-ie :) mam nokie lumie 610 :)
 
patrycja-przeczytałam ten artykuł.Bardzo przykre.Niestety w każdym szpitalu na porządku dziennym zdarzają się problemy podczas porodu.Mam wrażenie że rutyna tutaj jest najgorszym zdrajcą wśród lekarzy.
Ja staram się takich rzeczy nie czytać nawet nie oglądam medycznych programów z patologią położniczą w tle.Niestety jesli chodzi o takie sprawy jestem bardzo uczuciowa i bardzo długo to później przezywam.Nawet mi się śni po nocach...
Staram się byc dobrej mysli.Dziewczyny z nami będzie dobrze!!!
 
patrycja wspolczuje chorobska... idz odpoczywaj. fajnie ze maluchowi nic nie dolega osluchowo. a o tym porodzie nawet nie czytam... nie lubie takich info. nie w ciazy bynajmniej.

alfa nospa za bardzo nie dziala na macice. polecam buscopan!

martusia to lez duzo, odpoczywaj, nic sie nie martw. moja znajoma tez chodzila z rozwarciem na 2 cm i to pare tygodni.

szczebiotka dobrze ze noc lepsza. mam nadzieje ze bedziesz zdrowa, a co do zeba to fajnie ze udalo Ci sie szybko zamowic wizyte. nie ma co przeciagac. ja mialam zapalenie okostnej na wielkanoc, ogolnie do D. swietowalam... nie moglam jesc.

truskaffka powodzenia na usg. napewno wszystko dobrze ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja prowadzę ciążę w CM Damiana, na ul. Wałbrzyskiej właśnie, miałam też tam usg - obraz nie był taki dobry i lekarz robił tylko w 2d ale może trafiłam akurat na taki sprzęt. Dlatego robiłam to usg jeszcze dodatkowo.
A teraz mnie kusi by zrobić jeszcze raz, już tak na pamiątkę :)
 
reklama
witam się wieczorową porą:-D U nas wczoraj pojawiła się ropa w siusiaku u Gabrysia:szok: Dziś już po wizycie u lekarza moczymy w rivanolu i jest na szczęście dużo lepiej:) ale co się na-stresowałam to moje:-(

dziś obkupiłam dzieciaki bo w hm poszaleli z przecenami tak więc jesteśmy goli i wesoli:p Na dodatek w aucie tak coś waliło, że na koniec dnia oddaliśmy go do zakładu... uwielbiam jak coś się psuje przed świętami...

Co do 3d ja z drugiej strony Wisły i mogę polecić mojego specjalistę od 4d...robiałam już u niego drugi raz na pradze przy wilenskim . Koszt 200 zł. więc z tego co sie orientowałam taka norma
 
Do góry