reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Patrycja uszka dokladnie tak samo robie jak pisalam o pierogach. najwazniejsze zebys wczesniej namoczyla grzyby (nawet cala noc moga postac). a ciasto wazne dobrze wyrobic i ja przykrywam garnkiem na jakies pol godz zeby odpoczęło, jest potem bardziej elastyczne, lepiej sie lepi :)
jak cos to pytaj
 
reklama
Cześć Dziewuchy!

Ja tylko na chwilke,bo zmęczona jestem.

Inka-18witaj rozgość się;)

betina-super pomysł z tymi pierogami na 2tyg przed Świętami.Zazwyczaj jest tak,ze kobiety biegaja po kuchni dzień dwa przed Świętami z "językiem na brodzie".Moja mama tak zawsze na ostatnia chwilę robiła,bo uważa że wszystko musi być cieplutkie,świezutkie itp.Przez to nigdy nie ma humoru na Święta i wszystko ją drażni bo jest zarobiona.Kurcze,trochę mi się udziela po niej ale staram się pracować nad tym.Niestety nie jestem chętna do organizowania Świąt u mnie w domu,bo nie garnę się do garów a szykowanie 12 dań dobiłoby mnie totalnie.O ty opiszę Wam jeszcze nastepnym razem.

Biegnę spać



Dobranoc
papaapap
 
Monisia1980 moja mama ma tyle do roboty przed świętami (zawsze sama organizuje swieta dla calej rodziny - ok 20 os) ze fizycznie jest niemozliwe zeby jeszcze uszka kleic 23.12 ;-) A takie zamrożone są i tak świeżutkie.

Dzisiaj wieczorem imprezka u znajomych, a wcześńiej chyba cos porobię w kuchni. Miałam na poszukiwania prezentowe jechac ale chyba na jutro to przełożę bo w niedziele to się pewnie nie będzie dało przecinąc przez galerie..
 
Herbata praktyka nas nie ominie ;)

basiatoja pierożki są naprawdę proste do zrobienia. ciasto łatwizna (mąka, woda, jajko, trochę masła), a farsz to wg upodobań. Ja robiłam z prawdziwków (tylko kapelusze - namoczone, potem podgotowane) zmielonych z cebulką, sól, pieprz i wymieszane wszystko z ugotowaną kapustą.

Męża nie ma, po południu pozwoliłam sobie na krótką drzemkę więc nie wiem co to będzie w nocy ze snem. Chyba włącze sobie jakis film..

A podasz mi kochana cały przepis,co ile czego ? spróbuję :) Tylko proszę jakbyś mogła szczegółowo bo nie chce żeby mi czasem kluski nie wyszły hehe Tylko grzybów nie mam swoich więc będę musiała gdzieś poszukać w sklepie,mrożone mogą być?
Wiem,że to jakby osobny temat,ale może być wstawiła przepis w temacie zachcianek :) chyba że dziewczyny nie będą złe jak tu wstawisz:) plis;*

maryńka takie zakupy zawsze sie przydają,chociażby na poprawę humoru :)
 
CZESC MAMUSIE


Korzystam z chwilki wolnego :)
Laura maluje farbami a may spi po wczorajszej imprezie:tak:
Od dwoch dni Laura budzi sie w nocy i placze, nie moze przestac. Ehhh wkoncu dzis spalismy wszyscy w jednym lozku:baffled:
Jutro mam test glukozy wiec musze z rana wstac by Laure wczesniej zawieyc do przedszkola:baffled:
Wizyte mam na 8:30 wiec podudka o 7, a to dla mnie srodek nocy:-D
Kontrola w Ubezpieczalni przeleciala w milej atmosferze. Do 20.12 mam dac znac czy wroce do pracy:cool2:
Wizyta w banku jak na przesluchaniu:-D Jak zawsze maja czas wiec wkurzylismy sie i zglosilismy sie do specjalisty za tydzien dowiemy sie co i jak. Jego zdaniem na 90% dom jest nasz ale to sie okarze. Nie nastawiam sie bo potem nie chce sie rozczarowac

Chorowitkom zycze zdrowka
Dla Panny Mlodej wszytskiego co najlepsze!!!!

Sprzatenie przedswiateczne mnie mija bo i tak staram sie sprzatac na bierzaco ale w tym roku jestesmy poza domem wiec odpuszczam, i juz sie boje siedzenia przy stole bo tak jak wy moge jesc i jesc:baffled:
 
zgagi szczerze współczuje, ja na szczęście nigdy w życiu nie miałam. Słyszałam od koleżanek , że niezawodne jest mleko z takich naturalnych metod:-)

Ja chyba w poniedziłek się wreszcie wezmę za te pierniczki bo dziś się już dużo lepiej czuje:-) Wczoraj zasnęłam jak usypiałam Gabrysia:p
 
reklama
Hej :)
Wpadam dać znać, że żyje..
jakoś weny brak..
Nie będę Wam smęcić tu..
Te święta mnie z równowagi wyprowadzają..niech będzie już po.....
 
Do góry