reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Wrocilismy od laryngologa i niefajnie jest, niestety. Tona ropy w gardle, wiec dostal antybola. Jeszcze raz dziekuje za zyczenia zdrowia i slowa otuchy.

Ewelinka, podziwiam za tak aktywny tryb zycia. Dla mnie w ciazy to niemozliwe, od razu sa skurcze i problemy... No ale ma sie swoje lata;-)

Daga, dadza Ci cos na ta hemoglobine i bedzie dobrze:tak: Ja tez odczuwam "gimnastyke" w brzuchu bardziej, gdy leze na boku.

Kiniusia, o 5 rano to ja jeszcze mocno wtulona w ramiona Morfeusza:biggrin2: A spisz w dzien? Nie martw sie, na pewno tata nawiaze silna wiez z dzieckiem w pozniejszym okresie... Nie da sie nie kochac takiego slodziaka! Moj M dopiero teraz dogaduje sie tak dobrze z malym, z noworodkiem chyba nie czul bluesa:sorry2:

Kania, to tez macie zabawe z tym AZS, niefajna sprawa. Rozumiem, ze musieliscie calkowicie wyeliminowac bialko krowie? U nas, mam nadzieje, taka dieta eliminacyjna bedzie tylko czasowo... Okropne te uczulenia, bialko krowie jest prawie we wszystkim niestety:dry:

Nomi
, gratki udanych zakupow! Ja na razie pozyczam od mamy, kupie cos zimowego dopiero w ostatecznosci...

Krolowa
, rowerek nie powinien zaszkodzic, ale... z umiarem, wiadomo. Najlepsze ponoc sa spacery w naszym stanie

Trytytka, super, ze male serduszko zdrowe:biggrin2: Mnie sie tez to badanie podobalo, dostalam plytke z fajnymi zdjeciami. Juz widac, ze drugi urwisek ma nieco inne rysy twarzy niz pierwszy. Moze chociaz ten bedzie podobny do mamy;-)

Ala, 4,5 kg to juz waga superciezka:szok:
 
reklama
wlasnie wcinam wariacje na temat spaghetti i swiat wydaje sie piekniejszy :-D

agula mama bedzie w niedziele, musze jeszcze wytrzymac... ja tez mam drewniane lozeczko, a w Polsce czeka na nas turystyczne po siostrzenicy, bedzie jak znalazl u mojej mamy i tesciowej. a o Szanghaju moj marzy od zawsze, wiec gdy tylko dostanie taki rozkaz to nie bede sie przeciwstawiac :tak:
basiatoja no juz sie bawi w chowanego :-)
kania slodziutka ta Twoja Oliwia!
kiniusia no ladnie tak meza rozklejac...
kociatka sil duzo dla Ciebie, a zdrowka dla malucha!
ewelinka podziwiam Cie szczerze, ja na Twoim miejscu pewnie juz dawno bym nie wytrzymala takiego tempa!
trytyka
gratuluje udanego badania, sama chetnie bym sie na nie zglosila... mam znajoma ginekolog w Krakowie, zamierzam ja odwiedzic w swieta. Mam nadzieje, ze zrobi mi jakies fajne badanko gratis :-D
 
Krolowa polecam do glukozy cytrynke. Ja mialam z 75g i pani wcisnela mi cytrynke (mialam ze soba pol i nawet nie wcisnela calosci bo reszte mi oddala i jeszcze w domku do kilku herbat wcisnelam) Dla mnie to naprawde nie bylo nic strasznego nawet dobre z ta cytrynka taki posmak i zapach cytrynowy :) i nie wiem jak jest u was ak robicie to badanie czy przynosicie swoja wode czy nie, bo mi pani doktor mowila ze musze isc z glukoza i woda, ale dzwonilam do punktu pobran tam gdzie robie badania zapytac ile tej cytryny wziac i pani mowila zebym wody nie przynosila bo ona ma. zagotowala i zalala wrzatkiem do polowy a drugie pol miala przegotowana zimna i takie letnie jest o wile lepsze niz zimne bo nie czuc tak bardzo tej slodyczy. Tak wiec jesli macie przynosic swoja wode to polecam w malym termosiku ciepla :)
 
przyjemny ale męczący dzień. śniadanie przy plotkach, potem zakupy mikołajkowe i troche pracy.
a przy okazji upolowałam sobie ładny długi sweterek :)

agula
byle mąż zdążył na poród ;)
kiniusia nie dziwie sie, dla Was obojga to musza byc ogromne emocje i dylematy..
kociatka zdrówka i siły dla Ciebie i synka
 
trytytka super ze z serduszkiem wszystko ok, no i fajnie ze darmowe jest takie badanie. u mnie tez wszystko darmowe,ale tu w ogole malo prywaciarzy. placisz tylko za dentyste jesli masz skonczone 18 lat

krolowadramatu mieszkam w danii, ale w calej skandynawi nie robia cc. jak sa blizniaki to tez sn, ulozenie pupa to probuja przekrecic dziecko, za duza waga to rozcinaja do pupy, problemy ze wzrokiem to wyciagaja prozniociagiem... z jednej strony dobrze, bo moim zdaniem w pl za duzo tych cc. a tu na zyczenie to juz absolutnie. ja mialam 5 czy 6 h skurczy partych a oni i tak nie chcieli zrobic. ale teraz jestem im za to wdzieczna.z perspektywy czasu inaczej czlowiek na to patrzy. a i gratuluje zakupu. wkleisz foto?

kania no to tak jak ja. nie nudze sie napewno. a do pracy chyba wroce jak druga corka bedzie miala skonczony rok.
 
Trytytka to super, że już po badaniu i generalnie jest wszystko dobrze :-) Też miałam je niedawno i byłam zadowolona z dokładności lekarza.
Kociatka jejku ale się musi męczyć synek, biedactwo ucałuj go od Ciotki BB :-) No i mam nadzieję że u Was ta dieta będzie trwała krótko, u Nas trwa nadal choć nie powiem eksperymentuję by sparwdzić czy nadal reakcja alergiczna jest czy nie, no i jest :-(
Maryńka nie wiedziałam, że spaghetti potrafi tak Cię uszczęśliwić, pewnie było jak "niebo w gębie":-)
Herbata już chyba nigdy nudy nie będzie przy Naszych Istotkach :-) Powiem Ci, że jestem zaskoczona tym, że nie robią u Was cc...
 
kania co kraj to obyczaj... jak mowie to maja zupelnie inne podejscie tez do ciazy. bardziej luzackie, nie ma zadnych badan, czestych wizyt... w zasadzie polozna prowadzi ciaze. ale mozna sie przyzwyczaic... no czasem zrobia cc, nie mowie ze nigdy. ale generalnie staraja sie za wszelka cene tego uniknac. stawiaja na naturalnosc, dlatego nie ma tu podtrzymywania ciazy, przynajmniej nie slyszalam
 
Herbata słyszałam że w UK dziecko do 20 tc w ogóle nie jest traktowane jako dziecko, i nie ratują wówczas takich ciąż, jak ktoś trafi z krwawieniami i innymi dolegliwościami to kładą na to lagę. Na ile w tym prawdy nie wiem dlatego napisałam że słyszałam. Dla mnie to takie trochę nieludzkie...ale tak jak napisałaś co kraj to obyczaj. U Was też tak jest???
 
kociatka- dużo zdrówka dla synka. Mój Piotruś był tak chory jak miał 8 miesięcy gorączka i kaszel no i niestety w końcu skończyło się szpitalem bo on dosłownie przelewał się przez ręce, to było tydzień przed świętami. ą był taki słaby, nigdy nie zapomnę tego do końca życia tak się męczył. Więc życzę Ci dużo wytrwałości i sił w jego chorobie :)
 
reklama
Melduje ze zyje
Mam mnostwo terminow i nie wiem gdzie wlozyc rece:baffled:
Wybaczcie ale licze na to ze sie dzis wszystko uspokoi i znow zawitam na stale :)
Dzis bylam w ubezieczalni na spotkaniu , dostalam wezwanie bo jestem na zwolnieniu. Musialam sie wytlumaczyc :))
W banku maja wieczny czas, ktorego my nie mamy:crazy: Ehhh niby do poniedzialku podejma deyzje co z nami zrobic :D
Dzis Laura miala Mikolaja w przedszkolu: pieknie mowila wierszyk i spiewala piosenki:tak:

Jutro MIkolaj wiec zacze udanych prezentow i pienego dnia:-)
 
Do góry