reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

lilikasia gratuluje dziewczyny! (choc pewnie moze sie to jeszcze zmienic ;) )
A co do badania to chyba chodzilo Ci o TSH?
ja mam paru lekarzy do polecenia, bo lecze sie od paru lat, powiedz czy chcesz prywatnie?
 
reklama
Mialam dzisiaj stracha :szok:- takie skurcze od rana, ze powaznie sie zastanawialam nad telefonem do lekarza (pewnie kazalby mi przyjechac do szpitala). Bol okropny, ucisk w dole brzucha - i nic nie pomagalo! Jakos przetrwalam, przelezalam i najgorsze przeszlo... Przypomnialy mi sie dziesiatki podobnych sytuacji z poprzedniej ciazy:eek: Dobrze, ze mama zajmuje sie dzieckiem, nie zwleklam sie dzisiaj z kanapy.

Betina, problem w tym, ze odpoczywam (bo nie pofikam z noga w gipsie) i nie jest OK... Co do kopniakow, pamietam, ze druga osoba mogla je poczuc duuuzo pozniej, ale nie pamietam dokladnie w ktorym tygodniu.

Trzymaj sie Monisia. Dobrze, ze nic zlego sie nie dzieje i niech juz tak pozostanie! Nacierpialas sie biedaku przez te poronienia...
Moj lekarz tez twierdzi, ze infekcje trzeba leczyc, brac nawet silne antybiotyki jak trzeba - bo to duzo mniejsze zlo niz nieleczone bakcyle. W poprzeniej ciazy dostawalam nawet antybole przy nadmiernych skurczach, bo tamtejsi lekarze uwazali, ze czesto skurcze sa reakcja na infekcje, a czesto wlasnie infekcje (zwlaszcza drog moczowych) moga prowadzic do przerwania blon plodowych i przedwczesnego porodu. Bralam antybiotyki chyba ze 4 razy... a dziecko mam zdrowe.

Lilikasia, gratuluje coreczki! Choc ja na Twoim miejscu z kupowaniem rozowych ciuszkow zaczekalabym chociaz do USG polowkowego;-) Narzeczonemu mozesz przypomniec, ze Ty wszystkie jajeczka masz takie same:-p Co splodzil to bedzie
 
betina79 tak tak TSH, pokiełbasiło mi się całkowicie. chciałabym pójść prywatnie, bo lekarka nalegała żeby iść jak najszybciej, bo prawdopodobnie będzie konieczny jakiś lek:/ czekam niecierpliwie na wiadomość do kogo się wybrać i ile może to tak mniej więcej kosztować.
kociatka - hehe nie lubię różu na szczęście ;) na połówkowym to już mam nadzieję, że pokaże się dokładnie :)
 
kociatka trzymam kciuki zeby sie w takim razie unormowało..
lilikasia wyslalam infona priv

sil i checi na ogarniecie domu brak. musi poczekac na jutro.. albo na pojutrze.. ;)
jeszcze kolacja - zapiekane buleczki z pieczarkami..hm..
 
Co za dzień :-:)eek: Pół dnia przepłakałam, potem męczyłam się z bólem głowy ( w sumie męczę się nadal)..i mieszkanie mieliśmy zalane :/ ...wąż od pralki jakimś cudem bliżej niewyjaśnionym wypiął się z wanny i cała woda jaką pralka wypuściła wyleciała na podłogę istna masakra była..
Padam..nawet nie mam sił Was nadrobić..
Ale wszystkich udanych wizyt gratuluję!
 
Dziewczyny, pewnie już o tym było ale poradźcie proszę - kiedy najlepiej zrobić usg połówkowe? Przeczytałam w necie, że między 18 a 22 tc, ale czy ma znaczenie czy lepiej ok 18 czy 22 robić? I czy jeśli do 22 tc to znaczy że do ukończenia 23 tc można (tj. 22 i kilka dni to wciąż przecież 22 tc). Jestem kompletnie zielona w temacie,
Muszę się zapisać, ale nie wiem dokładnie kiedy.
 
Kiniusia nie zazdroszczę, gorąca herbatka, kąpiel w wannie i na pewno będzie lepiej !!!

Kociątka musisz być dzielna, może trzeba będzie brać coś na te skurcze jeśli będzie więcej takich sytuacji jak dzisiaj??

Betina nie zając nie ucieknie to sprzątanie

Kania jak po wizycie u endo??

Lilikasia to chyba częsta ciążowa przypadłość, także nic się nie martw

Królowa nie pomogę:( ja mojej ginekolog pytam zawsze kiedy najlepiej, ona mi wylicza
 
Wrocilismy z badań dzięki bogu dzidziuś rośnie prawidłowo jak na razie wszystko jest dobrze.Doktor podglądała go ze wszystkich strona ale tak szalał ze nie było widać co to za cudak , dziś grał na perkusji tak machał rączkami:-DZe nmą tez wszystko dobrze szyjka oki ,miałam dziś brany wymaz na cytologię to się dowiemy za 3 tyg czy wszystko oki.Z badan wynika za jest to 15tyg i 4 dni więc troszkę więcej niz było ,jestem tez zadowolona ze swojej wagi przez ponad miesiąc przytyłam tylko kilogram oby tak dalej .Krolowo z tego co mówiono mi w Genomie połówkowe najlepiej zrobić między 19-22tyg , ja idę 29.10 będzie to 19t kilka dni . :tak:
 
A ja tak obserwuję, czytam no i w końcu się przywitam ;-) długo biłam się z myślami, czy zameldować się w kwietniowym czy w marcowym wątku i padło na marcowy jednak. Mamy termin na między 29.03 ;-)a 01.04
 
reklama
Asińka gratuluje wizyty
Krolowa Dramatu jesli podaje 18-22 tzn ze i w 18 i w 22 mozna zrobic ;) a najlepiej dogadaj sprawe z lekarzem, bo wiem ze kazdy ma swoje preferencje
trytytka wziełam sie w garsc i troche ogarnełam chałpe ;)
kiniusia a co sie stalo? czemu placz? jutro bedzie lepiej..
 
Do góry