reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Jula z tego co wiem to tantum verde można - ja dla bezpieczeństwa używałam takiego dla dzieci w spraju i do tego płukanie gardła wodą z salviaseptem. To takie ziołowe krople do płukania bez recepty. Lekarz mi mówił, że spokojnie mogę używać.
 
reklama
hej :) ja z samego rana polecialam do przychodni do mojej pani stomatolog i okazalo sie ze rzeczywiscie pekl tak jak myslalam ale na szczescie ta tylnia strona zeba a nie z przodu. Popsikala mi takim niemilym sprayem znieczulajacym bo musiala wyrwac ten kawalek a w dzisle sie trzymal, troche lekarstwa jakiegos wlozyla i mam przyjsc za tydzien zeby mi go uzupelnila. Mam na niego uwazac bo mowi ze jest kruchy dlatego ze byl kanalowo leczony. Mam nadzieje ze inne zeby sie wstrzymaja z dolegliwosciami do czasu az dzidzia sie na swiecie pojawi bo dzisiaj jak czekalam w kolejce to strasznie sie denerwowalam juz nie pamietam kiedy tak sie balam przed wizyta u dentysty. A ten znieczulacz byl ochydny :( myslalam ze tam napaskudze pani doktor jak mi nim psikla :(
 
Ulkan, Maryjka zazdroszczę widoczków, mi mam nadzieję uda się wybrać w połowie 13 tyg na USG.
Szczebiotka współczuje bólu

a ja dziś nerwowa jakaś chodzę, pokłóciłam się lekko z partnerem :/ i popłakałam z tego powodu w pracy...
 
Ulakan super wieści :) Oby tak dalej :)
Daga, Szczebiotko współczuję :( Ból zęba to chyba najgorsze co może być :baffled:, a ja na dodatek histerycznie się boję dentysty więc podwójnie współczuję.

Jula
ja chyba nie pomogę, w pierwszej ciąży na przeziębienia/katary/bóle gardła stosowałam tylko domowe sposoby, ale muszę przyznać, że pomagało.

Ja dzisiaj od rana latam ;) najpierw ryneczek nakupiłam sobie owoców, bo nie mogłam się zdecydować na co dokładnie mam ochotę. Potem trochę sklepów zwiedziłam w poszukiwaniu sukienki, bo 15 września mamy wesele znajomych, oczywiście sukienki nie znalazłam :wściekła/y: Później, z racji tego, że przyjechałam do naszego rodzinnego miasta do rodziców moich, wypadałoby też chyba teściową odwiedzić, ale nie wiem czy nie odłożę tego na jutro :p
 
kiniusia to sukienka na wrzesien musi juz byc chyba perspektywicznie wieksza :)

ja dzis chwile polatalam po sklepach i tak sie zmeczylam ze teraz leze, maz serwuje obiad ;)
 
Betina właśnie nie wiem co z tą sukienką to będzie 12 tc, w pierwszej ciąży w 12 tc brzuchol miałam nadal płaski jak deska, no ale teraz może być inaczej mimo tego, że póki co się na to nie zanosi, ale wymyśliłam sobie jakąś zwiewną sukieneczkę odcinaną pod biustem, więc nawet gdyby jakiś tam bebolek było to nie będzie problemu..no o ile taką kieckę znajdę. :sorry2:
 
Wszystkie Was gorąco pozdrawiam, dziś wieczór wyjeżdżam na krótki urlopik i nie będę miała gdzie Was poczytać ale będę ciepło o Was myśleć i Waszych Fasolkach :-) Pozdrawiamy :-) Do napisania po powrocie !!!
 
hejka :)

mnie dziś dobrze, tabletki z imbirem działają :) dużo lepiej się czuję

za to odrzuciło mnie na maksa od kawy...a ja z moim marnym ciśnieniem dobrze się czułam pijąc jedną lajtową kawkę na mleku dziennie..
no ale cóż, trzeba przetrwać...

Madzia jej...morza na co dzień zazdroszczę :)
no i właśnie, jak tak kończysz pracę to spokojnie dzieciaka możesz odebrać ze żłobka/przedszkola ..
mój synuś do 16 w przedszkolu, babcia(moja mama) go odbiera, a my go odbieramy po 17 od babci..
także bez instytucji dziadków ani rusz..
Maryjka :) super, że obejrzałaś swojego człowieczka :)
udanego urlopu :)
Ulkan :) niech maluszek dalej pięknie rośnie :)
Daga ujć..oby już żaden ząb nie dokuczał
Iwona hormony...tulę ;)
Kania udanego urlopu!!
 
Witajcie marcówki, ja po wakacjach z moimi chłopakami. Jeśli chodzi o ciążę, to zupełnie nie mam żadnych objawów, normalnie aż zaczynam sobie wkręcać głupoty!:szok: No może trochę przesadzam, że zupełnie bez objawów, bo... w ciągu tygodnia przytyłam wg mojej wagi...5kg!! Nie wiem, czy to all inclusive na wakacjach może takie cuda zdziałać, ale wątpie (przy mojej wadze i nieumiejętności tycia to cud):-p
Dziś i jutro mam dzień wolny od męża i synka, więc zamierzam robić NIC. W przyszły czwartek usg prenatalne, w pt wizyta u gina.
 
reklama
Sunshine :) niejedna może ci pozazdrościć bezobjawowych pierwszych miesięcy :p
no proszę już usg prenatalne...ja sobie jeszcze muszę poczekać..
miłego nic nierobienia ;-)
 
Do góry