reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
hehe ja wstaje o 5:) a o 5:40 już jestem w pracy. Pierwsze co robie w pracy to słabą kawe z ekspresu:) bo inaczej było by ciężko:)
 
Mi się chińskiego żarełka zachciało :p Teraz czekam na dowóz, bo tyłka z domu to już nie chciało się ruszyć. Dzisiaj też mam dzień pełen zachcianek ;)
 
Szczebiotka hehe nie nie dzięki za zaproszenie:-D


co do wczesnego wstawania i pracy, są plusy i minusy, jak wcześniej jesteście w pracy to wcześniej kończycie..a ja kwitnę w pracy do 17
 
Truskafffka masz racje ja już się przyzwyczaiłam do wczesnego wstawania, za to kończe prace o 14:30, omijam przez to troche korki w Gdańsku i o 14:50 najpóźniej o 15 jestem już w domu:)

Betina mi tez w badaniach wyszło że nie chorowałam na toxo i moja lekarka dziś mu powiedziała że mam uważać na koty, psy i dzieci w przedszkolu:) a mój starszak chodzi do żłobka i czy to znaczy że na niego też mam uważać;). Trzeba przestrzegac higieny i nie ma co panikować:)

Kiniusia ja bym jakąś pizze zjadła:) ale z drugiej strony coś mi nie dobrze:)
 
Obżarłam się chińszczyzny :-p poprawiłam jogurtem gruszkowym, ciekawe co z tego wyniknie :eek:
Odbiegnę od tematu, wzruszył mnie strasznie ten filmik, taki silny człowiek! Nic tylko podziwiać! Dlatego chciałabym się nim z Wami podzielić, może któraś będzie miała ochotę obejrzeć (tyko 4min), porusza na prawdę, pozytywnie:

Nick Vujicic - Bez rąk, bez nóg, bez zmartwień! - YouTube
 
Madzia czyli zdrowy rozsądek po prostu.. Dobrze ze kota nie mam a niewiele brakowalo ;)

Dostalam właśnie kolejne wyniki badań. Wszystko poki co wyglada ok oprócz teg ze mam leukocyty w moczu.. Zobaczymy o co kaman na wizycie pewnie dopiero..
 
Moja kuzynka, która jest weterynarzem twierdzi, że toxo prędzej zarazić się można z surowego/niedosmażonego mięsa, jajek, niemytych warzyw/owoców niż od domowego czworonoga.
Betina co do leukocytów wczoraj mi lekarz mówił, że świadczą o stanie zapalnym, ale to nic groźnego dostaniesz pewnie jakieś tabletki na stan zapalny dróg moczowych czy pęcherza.
 
reklama
kiniusia no właśnie gdzies wyczytałam ze to moze świadczyc o stanie zapalnym ale dziwie sie tylko bo zadych objawów nie mam... oprócz tych wyników
 
Do góry