reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Aniulkas to mój miał 4 mm a serduszka nie było słychać :-(
Basieniak zdrówka życzę, kup sobie syrop - *spam* na przeziębienia w ciązy idealny, a miałam je chyba 3 x i pomógł.
Corazon to tak jak i ja :-(
 
reklama
kania 78 nie zamartwiaj się na zapas.!!!!
Serduszka może poprostu nie zauważył lekarz... ja się dziwiłam ze w ogóle tam coś u mni zobaczyła..bo 2,5 mm to maleństwo... i naprawde musiała troche sie nakombinowac by znaleści wymierzyc zarodek... a pozniej o niech Państwo zobaczą jest i serduszko... tylko widziałam jak pulsuje... szkoda ze nie było słychac...
 
Aniulkas ogromnie się cieszę, że u was wszystko w porząsiu, że udało się już w tak wczesnym stanie podglądnąć maluszka a krawiak na pewno się wchłonie, trzymam za to mocno kciuki.
 
Cześć :)
Ja też czuję że będzie tym razem córeczka :)
Co do wyprawki to mam wszystko oprócz łóżeczka :) Mam pół piwnicy ciuszków dla dziewczynki, a nie długo będą mi dochodzić ciuszki dla chłopca :) Bo siostra ma termin porodu na 30 lipca a potem wszystkie małe ciuszki wędrują do mnie :)
Dzisiaj mam lekkie mdłości ale są one przez cały dzień :(
U mnie na USG też była maluteńka pulsująca kropeczka :) a lekarka mówiła że wyraźniej widać po 6 tyg ciąży bo takie jest to USG :) następna wizyta w 10 tc :)
 
Patrycja
jak spojrzałam ze to takie maleństwo to musi byc dziewczynka :D
ja mam kolejna wizyte ale u gin 9 tyg. za 2 tyg w piatek :(

kania mam nadzieje ze ten krwiak sie wchołonie, powiedziałam onim mamie, przejeła się, powiedziałam że lekarz kazała duzo odpoczywać... i tyle.
Mam nadzieje ze do czasu wizyty lek sie nic nie stanie...
 
Aniulkas, Daga gratuluje wizyt :)

Na chlopski rozum wydaje mi sie, ze bede miec synka. W mojej rodzinie i meza zawsze rodza sie pierwsi chlopcy, wiec chyba trzeba bedzie podtrzymac tradycje. Ale jak mowie o dziecku to zawsze wypowiadam sie jak o dziewczynce (ona,jej) itp. ale to dlatego, ze pragne corci.
Skreca mnie z ciekawosci.....wrrr ;( pewnie jak bede na USG w 10 i 12tygodniu to jeszcze lekarz nie bedzie widzial co tam jest miedzy nozkami.
 
Ewelinka ok 4- 5 miesiaca podobno mozna okreslic płeć...to chyba 20 tydzien...jakos tak :D
mnie tez ciekawi...
do meża pytam czy to fasolka czy groszek :D?
ale o wczorajszych podejrzeniach mu powiedziałam wczoraj zeby nie było ze nie mówiłam :D
 
Moj maz chce pierwszego syna....mowi ze musi miec dziedzica :) a ja chce pierwsza corcie. Zobaczymy, kogo marzenia sie spelnia :)

okolo 18-22tc polece do Polski na badanie polowkowe, mysle ze wtedy juz lekarz okresli plec jest dzidzia sie nie wypnie na lekarza :) oj.....mama by sie zdenerwowala. Jestem straaaaaasznie ciekawska i nie wiem czy bym byla w stanie wytrzymac cala ciaze zyjac w niewiedzy. Maz pwiedzial, ze nie chce wiedziec- chce miec niespodzianke....
Mezczyzni i kobiety to tak odmiennie stworzenia ;)
 
reklama
Patrycja damy radę!!!
ja czekajac na usg myslałam ze wieki mijają a pod drzwiami jeszcze opóźnienie było ok 20 min myślałam ze skonam tam...chodziłam po korytarzu, drzały mi rece, bałam sie ze nic nie zobaczymy.
 
Do góry