reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Corazon, trzymam mocno kciuki! Musi być dobrze!

Aniulkas, mi lekarka kazała brać progesteron profilaktycznie (ale b.mało) a drugi lekarz powiedział by nie brać bo progesteron u mnie ok (a nawet powyżej normy). Co do zasady, bierze się jak są jakieś zagrożenia, plamienia, krwawienie. Jak wszystko ok to nie :)
 
Hej Dziewczynki
Jestem po wizycie
Ciąża 4/5tydz. a więc wcześniutka ale to wiemy. Pęcherzyk się pojawia...Lekarz mówi że ciąża jest.Pozamaciczną wyklucza ponieważ jest rozpulchnienie.Za tydz. w ramach tej wizyty mam przyjechać na usg żeby już było wszystko widać.
Clexan i folik mam brac. Najgorsze że NFZ nie refunduje Zespołu antyfosf. w ciąży. i clexan jest na 100%. Normalnie co to NFZ robi to szok. Miesięcznie trzeba wydać prawie 400zł na sam clexan...

Nie doczytałam,przepraszam.jestem mega zmęczona.

Corozan dziwne to wszystko ale trzymam kciuki.:tak:
 
Aniulkas luteine na początku ciąży bierze się na podtrzymanie. Standardowo zrowym kobietom w bezproblemowej ciąży sie jej racze nie przepisuje. Ja biore od samego poczatku (2 tc) bo miałam problem z zajściem.

Ewelinka takie duze różnice cenowe są?

Co do wyprawek to nie odważyła bym się nic kupic na samym niepewnym poczatku.. Ale my juz niebawem konczymy pierwszy trymestr wiec z poczatkiem 4 dam przyzwolenie najbliższym na małe zakupy.
 
Po pracy wylądowałam na izbie przyjęć, po wzięciu 2 nosp około 13 ból brzucha nie przechodził.
Tym samym moja mama dowiedziała się o ciąży, bo zawiozła mnie na izbę, tam mnie kobieta wkur... na dzień dobry. Pyta się mnie co i jak, mówię jej że ciąża, że mnie brzuch boli itd. Ona pyta kiedy była @ więc jej mówię 2 czerwca a ona mi - to poronienie pewnie, a ja że co? Dzwoni na oddział że się tam zjawię a ja do niej z tekstem na jaki oddział, ja nie przyszłam do szpitala poleżeć tylko żeby mnie lekarz zbadał - wielkie oburzenie...Mówię jej że mam małe dziecko i nie mogę sobie ot tak zostać chyba że będzie to konieczne. Więc dzwoni do dr, powiedział ze przyjdzie i to ten był na dyżurze co go nie cierpię... ale miły grzeczny, bez chamskich tekstów, wypytał co i jak, zbadał mnie i mówi że wszystko jest dobrze, kazał jeść nospę 3x dziennie, i ten duphaston 3xdziennie i zrobić usg. Jeszcze pytał kiedy miałam robione który to tydzień, i był lekko zaniepokojony bo w tym tyg co miałam powinno już bić serduszko
unhappy.gif
Liczył od om i wychodzi że w sobotę będzie zaczynał się 8 tc. Jutro mam wizytę prywatnie u mojego dr i szczerze mówiąc drżę na samą myśl a brzuch i krzyż tak dają w mi w d*** że szkoda gadać.
 
Ostatnia edycja:
Corazon pewnie jakby mnie na oddział przyjęli to usg by mi zrobili ale ja nienawidzę szpitali.
Gdyby lekarz stwierdził po badaniu że coś jest nie tak to na pewno do domu by mnie nie puścił.
U Nas też tak jest ale w godzinach dopołudniowych a popołudniu luźniej choć ostatnio jak koleżankę na ginekologię przyjmowali to przyjęli ją po 22 dopiero.
 
reklama
Kania trzymam kciuki!!!!


Ja w zabobony kompletnie nie wierzę, Gabryś był owłosiony a ja nawet nie wiem co to zgaga:p Co do rzeczy dla maleństwa to już jedną kupiłam bo była okazja...:))

Co do pracy ja właśnie kończę urlop i jestem przerażona powrotem do pracy bo mdłości mnie wykańczają a ja nawet jeszcze nie w pracy nie powiedziałam...
 
Do góry