reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Ja bym wolala, zeby on wiedzial. Jesli okaze sie, ze to corcia lub synus to chcialabym juz kupic piekny rozowy albo niebieski kocyk, a tak to bede musiala sie czaic przed nim, albo kupowac wszystko zolte lub zielone ;(

Zobaczymy....moze lekarz sie wysypie hihi :) ale pewnie na wstepie maz zaznaczy, ze on nie chce wiedziec :)

Moja kolezanka poszla z mezem do lekarza i na wstepie lekarz do nich tak "dzien dobry...zapraszam, zaraz zrobimy USG waszej corci" tylko spojrzal na nia i wiedzial, ze ma corcie w brzuszku....ciekawe co?
 
Ja tam o tym na razie nie myślę, najważniejsze dla mnie by się przyjęła fasolka i była zdrowa.
Jak byłam z Oliwią w ciąźy to nie chciałam wiedzieć, ale dr się wygadał.
Na perwno jest prościej bo już wiesz co kupować, choć zanim się dowiedziałam jaka płeć to kupowałam w neutralnych kolorach ciuszki itd.
Z ilością też nie przesadzałam, bo dziecko tak szybko rośnie i połowy z tego co miałam dla niej to nie ubrałam bo nie było kiedy a jak przyszło do ubrania to się okazywało za małe.
 
Ostatnia edycja:
hej

Kania spokojnie mnie tez brzuch niestety musze leżec i brać dupka i nospę jak bedzie potrzeba. W krzyzu tez czasem boli co mnie martwi. Bardzo sie boje ale nic nie moge wiecej zrobic jak czekać, za tydzień mam wizyte i usg.

Patrycja, twoja siostra ma termin na 30 lipca i bedzie miała chłopca dobrze rozumiem? Moja też termin na na 29 lipca i bedzie chłopczyk:-D

Ewelinka, w sumie jak mieszkasz w Norwegii to wydaje sie rozsądne kupowac już ciuszki jak jestes w ojczyźnie.

Aniulkas ja mam torbiela na jajniku i ponoc sie wchlania jak krwiak zazwyczaj wiec bedzie dobrze;-) Najważniejsze ze Dzidzik ma pikające serduszko:tak:

Moja wizyta 2 siepnia nie moge sie doczekac aż zobacze moją fasolinke boje sie o nią.

Jeżeli chodzi o płeć mi wszystko jedno byle bym donisiła i było zdrowe mąż chyba liczy na Syna boi mamy juz Córeczkę. Na marginesie , moja Siostra bedzie miała trzeciego syna:-)


Miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
kania naprawde bedzie dobrze.
bedzie maluszek.
ja troche sie przejelam tym krwiakiem i tym ze zarodek jest malutki pisza ze powiniem byc wiekszy ale jak lekarz powiedziala by sie nie przejmowac moze ma racje.
co do rzeczy wole jednak kolory neturalne niz same rózowe...czy niebieskie...przeciez to dzieci...maja byc ubrane kolorowo a nie lalki barbie w rózowch sukienusiach...
 
Kaso82 zebys wiedziala jakie tutaj sa ceny to bys na zawal padla :)
Powiem Ci na przykladzie ubran dla ludzi doroslych. Spodnie, ktore u nas kupisz za 100zl w sklepie a 60zl na targu, tutaj za takie same musisz zaplacic 500zl. Masakra..... ;( dlatego sila rzeczy....zakupy bede robic teraz.
W sumie....jakie zakupy? Lozeczko, wanienke, przewijak, ubranka dostane od siostry. Sama musze kupic wozek, karuzele do lozeczka, butelki, kocyki, pieluszki i jeszcze jakies drobiazgi :)
Tak wiec.....szalu zakupowego raczej nie bedzie :)

Powiedzcie mi......orientujecie sie, ktora firma ma lepsze wozki: JEDO czy TAKO?
 
Aniulkas nie przejmuj się tak wielkością maluszka bo przecież sama mówiłaś, że mogło do zapłodnienia dojść później. Najważniejsze, że bije serduszko:)

Mówicie o płci.... Ja tak troszkę skłaniam się w kierunku dziewczynki z praktycznego punktu widzenia bo będą mogły mieć jeden pokój ze starszą a jak będą różnej płci to w pewnym momencie będzie trzeba oddać sypialnie i będzie kiepsko.... Ale to nie znaczy, że z synka nie będę się cieszyć bo mimo, że mąż mówi, że mu obojętne to wiem, że facet jednak gdzieś tam w głębi chciałby mieć syna.... Więc zobaczymy... Ale to jeszcze tyle czasu... Na dziewczynkę z ubrankami nie będzie problemu. Bo i ile kocki i inne większe rzeczy mamy w neutralnych kolorach o tyle z ciuszkami gorzej o takie. W większości są albo damskie albo męskie... I też na początku nawet jak już wiedziałam, że to dziewczynka to jakoś ten róż mi nie pasował... A w końcu większość ubrań ma różowych... ;)
 
Chciałam życzyć Marcowym Aniom wszystkiego najlepszego w dniu ich Imienin.

Basieniak
ja mówiłam sobie cały czas że moja córka w różowym nie będzie chodziła, nie kupowałam takich rzeczy. Ale dostała b. dużo ciuchów po córce mojego brata, więc teraz większość to różowe ;-) Oczywiście jak jej coś kupuję to w innym kolorze, bo od tego różu mnie mdli. Ewelinka to faktycznie ceny macie kosmiczne, a nie myślałaś o tym żeby przez allegro kupować, sprzedawcy wysyłają paczki za granicę a nawet jeśli nie to kup na allegro, zamówi na rodzinny adres w Polsce i przywieziesz ze sobą do NO. Aniulkas wierzę, że u Ciebie też wszystko będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry