reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

basieniak ja znajomym w Norwegii tez jeszcze nie mowilam, meza jezyk swedzi, ale powiedzialam ze ma siedziec cicho, ale nie dlatego zeby nie zapeszyc....tylko ostatnio poronila tu jedna kolenaka w 7tc i kazdy sie jej teraz pyta...."no i co...narazie jeszcze sie nie udalo" "kiedy nastepne" itp.

Ludzie sa tacy chamscy i wszystko by chcieli wiedziec. Co ich to obchodzi kiedy znowu bedzie w ciazy??? wrrr!
Powiem po powrocie z Polski.
Rodzina wie juz cala :) powiedzialam najpierw mezowi a pozniej rodzicom :) no i wiadomosc sie szybko rozniosla po rodzince. Kazdy pyta o imiona.......co za wscibski narod :)
 
reklama
Mnie znów boli brzuch tak, że zwijam się z bólu :-(
A co do zabobonów to nie wierzę, ale jesli chodzi o mówienie o moim stanie wszystkim to się wstrzymuję.T
Teraz zwłaszcza kiedy na razie nic na 100% pewnego.
Jutro wizyta więc zobaczymy.
 
Ja tez nie mowie wszytskim chociaz miałam ochote powiedziec w sobote znajomym na grilu bo chcielismy wczesniej wyjsc ze wzgledu na mnie bolalmnie brzuch i bylo mi bardzo zimno nie chciałam sie rozchorowac a znajomi nie potrafili zrozumiec czemu nie mozemy zostac dlużej... a moj maz mowi zadzowncie do mnie za tydzien ( jesli bedziecie pamiętać) to sie dowiecie... a oni podejrzewali ze kupilismy mieszkanie bo mowilismy ze jestesmy umowieni z projektantem :)
 
Ewelinka ja właśnie z tego samego powodu wolę się wstrzymać przez pierwsze 3 miesiące... Ale nie tylko ze względu na złośliwość ale po prostu ktoś może niechcący...
Asinka Wiki też pięknie się sama bawi... Ale jak zobaczy otwartego lapopa to nie przepuści;) No i przeziębiona jest i ząbek jej wychodzi więc chwilowo jest troszkę męcząca choć wiem, że biedna...
 
dziewczyny nie było mnie tu od soboty i mam takie zaległości że :szok:, nie dam rady wszystkiego nadrobić :-D a co do zabobonów to ja mam przerypane bo teściowa wiecznie mi na coś zwraca uwagę :angry:(nie łap się tak, nie mów tak) masakra, aż mi głowa od tego puchnie :confused:
 
Ja tam nie wierzę w zabobony, ale jak słyszę nie które to aż mi się słabo robi :-) Jedno tylko się sprawdziło u mnie, miałam ogromną zgagę i urodził mi się kudłaty Tymek :-) tylko nie wiem czy to zabobon :-p
 
dziewczynki założyłam nowy temat, odnośnie naszych zakupów dla Maleństw-pisałyście że coś już tam macie, więc proszę się chwalić:tak:
 
reklama
Do góry