reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hej:)
truskafffka dobrze,że Cie ospa nie dopadła, ale dzieciaczki masz chore,więc duuuuuużo zdrówka i buziaczków dla nich , nic dziwnego ,że Cię nie ma na forum, jak dziecko chore, to się wszystkiego odechciewa:( extra ,że dzieci mają już swój pokoik:) czyli wymeldowujecie już Melcię z sypialni?
asinka widzisz jak Ninka goni z zębami, nim się obejrzysz, a zobaczysz pełne przednie uzębienie:) a jak Ninka znosi ząbkowanie?
żabka co sie dziwić w końcu Arturek pokazuje kto na podwórku będzie " rządzić" :)

My ciągle ząbkujemy , więc nocki raczej kiepskie, szczególnie nad ranem i przy czwókach w dzień też marudzi, choć wcześniej w dzień nie poazywała ,że jej zabkowanie dokucza, a teraz widocznie ją boli, co się dziwić, czwórki to już trzonowce....a pozatym siedzimy w domu, bo pogoda do du.....a ja właśnie czekam na kumpele, więc się odstresuje przy kawce:) póżniej Nika do nas dołączy jak wstanie z drzemki:)
poizdrawiam
 
reklama
ewciulek współczuje. U nas też wyżynają się górne 2 ale coś im kiepsko idzie. Co robisz w nocy jak sie mała budzi? bierzesz ją do siebie czy odkładasz?

kiniusia Łucja pójdzie sama jak bedzie chciała zobaczysz. Tylko musi być na nią czas jak sie jej zachce to będziesz biegać po cąłym domu :D

zabka Artur jest Jon Rambo :D:D mały koksik :D będzie twoim obrońcą kiedyś fajnie :) Mój jak sie bawi z innymi dziećmi też jak taran się zachowuje. A powiedz mi Artek już coś mówi? mój powie mamamamamama ale tak mama to żadko ostatni obczaił tata i mówi atatatatata i baba i koniec. Bardziej zachowuje sie jak człowiek pierwotny. Tak buczy na ludzi ><

Pamietacie moja cudną pokrzywke, okazuje się że to może byc guz przysadki mózgowej- cudownie! ide w po do neurologa. Ja naprawde jestem dzieckiem Czarnobyla!
 
hejka :)

Ewciulek dzięki,no patrz ospa mnie nie dopadła, ale teraz dzieciaki- a zwłaszcza panna Amelia nakaszlala, nachuchała i też jestem chora :p
ale nie marudzę bo z dnia na dzień lepiej, więc damy radę :)
Malusia wymeldowana od nas już w grudniu i dzieciaki wspólny pokój mają..ale był taki..nijaki :p wymagał odświeżenia, zaznaczenia kącika Mateuszka i Amelki :)
wrzucam na chwilę pare fotek pokoju :)


Nimitii ja pierdziuu ty faktycznie masz przejścia..trzymam kciuki żeby to żadne guzy nie były i ogólnie żeby te skórne problemy się skończyły!
 
Ostatnia edycja:
Melduję się że żyjemy, u Gabi temp dopiero wczoraj odpuściła, ale z nosa się leje ciurkiem więc jest nadal nieswoja choć więcej energii ma do zabaw, wchodzenia na wszystko i wszędzie, taki łobuz mi rośnie. Mnie zaraziła katarem więc po raz 3 tej wiosny dopada mnie coś.... Podczytuję Was w wolnej chwili ale nie mam czasu kiedy odpisać każdej z osobna. Co do wagi to Gabrysia słabo przybiera (można powiedzieć że wcale) bo waży od jakiś 2 miesięcy tyle samo, 9 kg. Ale co się dziwić skoro non stop coś ją dopada. Oliwia dostała rower od psiapsiółki mojej i może jutro będziemy go testować. Oczywiście jak padać nie będzie. Może Gabrysia też coś się przewietrzy, bo ileż można w domu siedzieć.

Zdrówka dla Chorowitków Małych i Dużych i jak najmniej bolesnego ząbkowania Waszym Pociechom życzę.
 
Ostatnia edycja:
nimitii z mowa to jest tak jak u was. czyli kiepsko. zreszta ja i moj P tez pozno mowilismy. zebow mamy tylko 4 :dry: pomalu mu wychodza.trzymam kciuki za wizyte u neurologa,oby wszystko sie dobrze skonczylo:)
truskaffka fajny pokoik :)
 
nimiti jak sie moja córa budzi to staje w łóżeczku i domaga się tulasków, prawie za każdym razem ją muszę wziąść, ale uśnie i odkłądam konsekwentnie do łóżeczka,sporadycznie przebudzi się w nocy i sama uśnie:)
truskafffka eeee to macie luz blues :) dzieciaki w swoim pokoju, a wy w swoim:) u nas niestety by to nie przeszło, bo Nika nadal się budzi w nocy, a przy ząbkowaniu to parę razy.....a pokoik śliczny :)
kania to widzę,że nie tylko moja taka łobuziara, oczy dookoła głowy trzeba mieć, ale jest też przy tym bardzo wesoło:) aaaa udanego teściuku z Oli na rowerku:)
 
hejka :)

Kania zdrowiejcie i oby wiosna lato dało wam wytchnienie od chorowania
Miłego jeżdżenia i szerokości Oliwci życzę :)
Żabka dziękuję :)
a ząbki wyjdą wcześniej czy później..wyjścia innego nie ma :p tak samo z gadaniem :p
Ewciulek wiesz, w ciągu dnia to i tak zazwyczaj dzieciaki zabawki przenoszą i rządzą u nas :p
a ja luzuubluzuu wcale nie mam :p Matikuś mamusię rozpieszczał i spał, a ta mała zmora nic a nic mamusi nie chce porozpieszczać :p więc wędruje w nocy do pokoju obok :p
czasem jest spokojniej i mała przebudzi się tylko raz nad ranem, a czasami jest sajgon i nawet nie liczę ile razy latam do niej :baffled:
 
hej​
Ja biegiem bo dzis mam gości a ja w lesie
Laura z babcia w drodze do Polski, maz w pracy, Ethan spi a ja skończyłam listę zakupów
Niby mam ogarnięte ale z praniem w lesie. Zakupy nie gotowe ehhh a koleżanka może byc o 15:30 :))

Życzę zdrowka dla zarażonych a rozbrykanym dzieciaczków życzę dużo pomysłów
 
Hej:)
Jak po weekendzie? U nas zakupki, goście i rozpoczął się ostatni tydzień mojego urlopu, niestety po świętach wracam do pracy:(
Nice wczoraj przebiła się kolejna, w sumie już trzecia czwórka, dosłownie ząb za zębem jej idzie, ale w sumie im szybciej wyjdą tym szybciej będzie spokój:) Muszę się wziąść za wiosenne porządki , a tu weny brak:(
 
reklama
Witam się i ja po weekendzie, mam cichą nadzieję że nadrobię zaległości ale jeśli nie, to nadzieja że mi wybaczycie też jest.
Gabrysia poszła dziś do żłobka z rykiem, ale tego można się było spodziewać po tygodniowym chorobowym. Mąż ją odwoził a ja Oliwię odprowadzałam. Będziemy musiały chyba ciut wcześniej wychodzić, spacerek z rana super ale w tempie żółwim i mogłabym się spóźniać do pracy. Dziś byłam u szefa, no i czeka mnie sporo nowych wyzwań, więc w przyszły piątek mój pierwszy dzień pracy po tak długim okresie czasu. Aż się boję....
Gaba zaczęła sama wszędzie wspinać się - fotel, krzesła itd, staje na krawędzi i rączki w bok...ryzykantka.
Poza tym nie wyszedł jej żaden nowy ząb a tak mocno ząbkuje, że dziąsła spuchnięte, czerwone.
No i teraz faza na tatę, na wszystkich mówi tata, dodatkowo jeszcze dada, baba a mama jak się jej wyrwie.
Oliwia debiutowała na rowerze wczoraj, super jej idzie choć mam boczne kółka to i tak świetnie sobie radzi, pędzi jak rakieta, mąż się obiegał trochę za nią haha.
W końcu wzięłam się za porządki, ale dziś piwnica była na pierwszy plan, bo już zabierałam się za nią od dwóch tygodni, ale zawsze jak sobie coś zaplanowałam to mi legło w gruzach. Na jutro na razie nic nie planuje :-)

Ewciulek weny Ci brak? A mnie sił bo ostatnio marnie się czuję przez tą anemię, ale piję żelazo, barszczyk też więc mam nadzieję że energia wróci. Zaraz po świętach wracasz? Gratuluję Nikoli kolejnego ząbka, u Nas nadal tylko 4.
Anka gości ogarnęłaś? Na święta do Pl jedziesz?
Truskaffka u Nas też spacery nocne są, Gabrysia fatalnie śpi teraz... dziś spałam zaledwie 3 h...W nocy są krzyki, płacze :-(
A dziewczyny śpią razem odkąd Gabi skończyła 6 miesięcy. Już się do siebie przyzwyczaiły i nie budzą się, gdy jedna płacze a druga mówi przez sen. Zdjęcia pokoiku super:-) Fajnie im urządziliście :-) Wykurowałaś się? Bo ja też złapałam od Gabuli i mnie morduje.
Nimitii co neurolog powiedział, daj znać.
 
Do góry