reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Deizzi nie wiem ile dokładnie ale napewno ponad 10kg bo jak byłam w Polsce to u lekarza go ważyli i miał 10kg
Truskafffka to wy tez macie kolorowo a z zębami to wysyp. Przy okazji wampiry to ładne istoty :)
Kania mamusia wie najlepiej. Moja Laura długo spała z nami w pokoju teraz o dziwo śpi tam sama a jak sie jej coś śni to przychodzi w nocy. Na szczęście łóżko ogromne i mieścimy sie w 4 :))
Ewciulek racja zgadzam sie z tobą czasem dzieci śpią odrazu osobno s często do 5 lat z rodzicami Ja ani w tym śni w tym nie widzę nic złego. Kazdy robi jak uważa:happy2:
 
reklama
Witam z rana:)
Nie wiem czy u nas kolejne ząbki nie idą , znowu zaczęło się częste budzenie w nocy, choć narazie na horyzoncie na oko nie widzę, jeśli już to dolne dwójki.bo górne i dolne jedynki są i górne dwójki , więc czas na dolne zębólki, ale to się okaże......
anka Twój Ethan naprawdę ładnie sobie waży......ale w końcu chłopczyk , ciekawe ile moja ?
deizzi moja znowu chodziłaby tylko ciągle pod paszki i stała w pionie :)
truskafffka ​może jeśli masz nocniczek spróbuj ją co jakiś czas sadzać , może uda jej się zrobic?
 
Ja tam ciągle nie wiem co to znaczy, że dziecka nie da się przebrać na przewijaku... Nie wiem jak Wy dajecie radę przebierać takie maluchy na stojąco... Ja Wiki nadal nr 2 na przewijaku zmieniam... i długo ją na przewijaku przebierałam bo tak mi wygodniej... A Piotrka to już całkiem bo on jeszcze leżący;) No i miałam do większej ilości rzeczy się odnieść ale Wiki wstała jak skończyłam pisać i musiałam nakarmić oba bobasy i tak już zapomniałam:(
 
Ellooo

Dzis miałam dzień poza domem
Rano maz zawiózł laure do szkoły bo Ethan spał do 9:30 Na 10 byłam umówiona z koleżankami na kawkę i niestety spóźniłem sie 10 minut
Po kawusi pojechałam na zakupy i odebrałam laure
Szybki obiadek i znów sklep ( szukałam tapety do kuchni)
Po drodze wyjechałam do znajomej
Powrót do domciu j już była 18:30
Szybko zleciał ten dzień
Tak szybko ze u mnie wszyscy śpią :))
 
Bry.

Truskaffka u mnie też same pożądane przez Gabi przedmioty przy przebierce, głównie pilot i telefon.
Gratuluję Amelce widocznego już uzębienia :-) i ryzykanckich prób puszczania się bez trzymanki :-) Wiesz gdyby babacia chciała tak przychodzić to by było miło, ale jakoś wiecznie jej nie po drodze. Co do łapania siku, udało się? Ja do pojemniczka łapałam, bo woreczek jak założyłam to mi zaraz okupciała.
Deizzi my na przewijaku w ogóle się nie przebierałyśmy, zwykle łóżko albo podłoga, przewijak mam w łazience, służy do ubierania się po kąpieli ale tam też trzeba się nagimnastykować, żeby ją spokojnie ubrać bo za nic nie chce leżeć tylko się chce wspinać.
Anka nasze łóżko też po rozłożeniu całkiem spore i we 4 też już na nim spaliśmy. Głównie Oliwia ląduje w środku nocy u Nas, jak się tłucze i rozpycha, kładąc na mnie nogi to się ewakuuję do Nich do pokoju. Tam łóżko mniejsze ale spokojnie się na nim mieszczę :-) A jak budowa idzie? Mnie tak każdy dzień ucieka, jak Oliwia wraca z przedszkola zabieram ją na spacer i wracamy przed samą kąpielą, potem kolacja, bajka i spanie.
Basieniak jak Twój się zrobi taki mobilny to też będziesz musiała się nauczyć przebierki w locie ;-)
Ewciulek jak nocka? Moje ostatnie też niestety zarwane więc łączę się z Tobą w bólu niedospania.

Wczoraj Gabi miała okazję z teściową zostać, niestety reakcja była podobna, mamy nie ma to jest taki ryk, że zachodzi się z płaczu :-( Spacerów coraz to mniej zaliczamy bo pogoda do d... a ma być jeszcze gorzej. W piątek na pasowanie pewnie z Gabulą pojedziemy, bo nie widzę innej opcji. Z babcią nie zostanie :-( A na pasowaniu chcę być, muszę być !!!!!!!

EDIT.... Mamy dwie dolne jedynki jupiiiiiiiii:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej

Ethan jeszcze smacZnie śpi a Laura już w szkole. Dobrze ze maz mógł ja odwieźć
Laury pokuj ogarnelam wiec teraz czekam na synusia. Łóżko poscielimy, podłogi zaliczymy a potem jakieś zakupy na obiad po laure i do domciu. Po obiadku muszę wybrać sie na sklepy po kozaki dla Laury bo teraz chodzi w ocieplanych botkach.
Ethanowi tez by sie przydały
Kania u nas na budowie leżą cegły ale maz ma teraz tyle zleceń ze tych pracownikow musiał wsiąść do firmy ba inne budowy. Pewnie nie uda sie nam wystawić domu po dach ci mnie martwi bo do świat malo czasu :( no ale liczę ze chociaż parter powstanie :)) Z jednej strony żałuje ze nie damy rady a z drugiej cieszę sie ze firma swietnie prosperuje. No cóż nie można mieć wszystkiego odrazu.
 
Hej:)
Moja lalka drzemie sobie od 10 , ja zdążyłam kuchnie ogarnąć bo tego nie zdążyłam wczoraj zrobić przy sprzątaniu :) Nocki kiepskie nadal ,ale jestem pewna ,że kolejne zęby bo jak smaruje maścią od razu przestaje płakać,a tak nie da się jej uspokoić .....matko już ma 6 , a idą kolejne , "zębatka" jest na całego:) Ja wczoraj jak zoombie chodziłam bo dosyć ,że po imprezie nie odespałam to mamy kiepskie noce,dobrze chociaż ,że jak u mojej mamy w weekend była to spała spokojnie
Kania gratuluje pierwszych ząbków:) teraz to jak się sypną to na całego:) Kurcze szkoda ,że Gabi nie zostanie z babcią ,żebyś spokojnie mogła uczestniczyć w pasowaniu,ale najważniejsze ,że będziesz , a Gabi może ładnie zniesie:)
anka super,że mąż ma tyle zleceń, tylko się cieszyć .....wiadomo coś kosztem czegoś :) ale praca jest bardzo ważna, bo dom bez tego nie powstanie:)
 
witam :)
Kaniu gratuluje zabkow Gabrysi :) u nas dalej brak :(
Aniu tylko sie cieszyc ze w firmie tak dobrze jest :)
Artur spi :) obiad sie robi. dzis swiatowy dzien walki z pochp chroba na ktora choruje moj tata:-(teraz mu wyszlo ze wydolnosc pluc tylko na 49% ma :( i jeszcze biopsja prostaty go czeka :(
 
Coś mi się przypomniało.....
Ile drzemek mają w ciągu dnia wasze dzieciaczki? Coś się zmieniło ? Moja ma nadal 2 drzemki ,jedna godzinna , druga 2-godzinna i nadal ją kładę o 20......
 
reklama
Anka dokładnie nie wszystko na raz, jak firma dobrze prosperuje to i mąż znajdzie czas na budowę :-)
Odnośnie butów, to niedawno kupiłam w końcu Oliwii ciepłe kozaki, jeszcze by się jej przydały jakieś ciepłe trzewiczki do śmigania do przedszkola.

Ewciulek
wczoraj się okazało że babcia ma wizytę kontrolną więc raczej nie zostanie tak czy siak z Gabrysią.
Dziś muszę jakąś kreację Oliwce skombinować :-)
Co do drzemek to u mnie różnie, max 3 wszystko zależy do której rano pośpi.
Trzymam kciuki by nocki się naprawiły po wyjściu ząbków.
U Nas od dłuższego czasu jest hardcore w nocy.

Żabka zdrówka dla taty.
Mój też miał biopsję już dwa razy.
A ząbki Arturkowi wyjdą nic się nie martw, też czekałam na te pierwsze od długiego czasu.
I śmiesznie jej z tymi ząbkami, nadrabia językiem po nich.

Gabula też udała się na drzemkę, zupa nastawiona, obiad generalnie jest, tylko trzeba sosik do mięska zrobić i z kaszą gryczaną będzie w sam raz.
Chyba po spaniu :-(
Trwało to zaledwie 30 minut...
 
Ostatnia edycja:
Do góry