reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

witam sie i ja:) normalnie nic mi sie nie chce. kolana mnie bola juz od miesiaca,leki nic nie daja :( nie wiem od czego tak mnie meczy:(
Aniu zdrowka dla malego :)
 
reklama
Witam z rana:)
Dzisiaj nocka spokojna z jednym karmieniem:) czyli jak zwykle:)
Kurcze już urosły Nikolce troszke te ząbki górne , świetnie wygląda jak się uśmiecha:)
Anka oczywiście,że dzieci muszą marudzić , gdyby nie marudziły należałoby się zastanowić czy wszystko ok z dzieckiem,z tym ,że chodzi o nocki i o ciągły kontakt dziecka z mamą, przynajmniej tak jest u mojej malutkiej, ja też do końca nie wiem czy to skok ,teoretycznie istniej coś takiego i jak dziecko dziwnie się zachowuje to człowiek dopasowuje to do skoku:)
Biedny Ethan , życzę mu powrotu do zdrówka, na szczeście to dzielny i silny chłopczyk więc szybciutko da sobie radę z katarkiem i kaszelkiem, trzymam kciuki za niego:)
żabka dziwne z tymi kolanami, ,mnie znowu kręgosłup pobolewa, musi w Twoim przypadku to lekarz zobaczyc....
 
hejka

żabka cieszę się że po usg dobre wieści :)
Anka ujć..współczuję, wydaje mi się że to może na zęby..u nas tak w zeszłym tygodniu było. Katar i kaszel z kataru, nawet byliśmy u lekarza, ale wszystko czyste..a w paszczy zębiska aż krzyczą żeby się przebijać. Daj małemu pod materac poduchę, żeby po skosie spał, maść majerankową pod nosek polecam, żeby się otarcia nie porobiły od wycierania i dmuchania.
A jaki syropek masz dla małego?
Ewciulek zdjęcie uśmiechniętej uzębionej buźki proszę :)
 
Bry. Nocka nieciekawa...
Wizyta u pani neurolog przebiegła pomyślnie, była bardzo miło zaskoczona z jej postępów ruchowych. Odebrałam wyniki morfologii i tsh. Jeśli chodzi o tsh to wszystko w normie (a obawiałam się, że po mnie odziedziczy choróbsko) a w morfologii niestety już różowo nie jest. Dużo wskaźników powyżej lub poniżej normy...Muszę to jutro skonsultować z pediatrą. Miałam ją w tym tyg zaszczepić ale jeszcze pokasłuje, katar też jest więc akurat to odpuszczam dopóki nie będzie zdrowiuśka. Oliwia pełna wigoru wraca z przedszkola ale jak się jej zapytam co dziś się nowego nauczyłaś, odpowiada "nie wiem, jak się dowiem to Ci powiem - jutro". Ciężko cokolwiek z niej wyciągnąć. Pani mówiła, że z Oliwią żadnych problemów nie ma, że organizuje dzieciom zabawy i że ma ksywkę "profesorka". Wczoraj mężowi w przedpokoju wypadł identyfikator a Ona do niego - "Tato nie zostawiaj na podłodze takich rzeczy, bo poleci zaraz przez balkon". :-D:-D:-D:-D moja szkoła ;-)

Truskaffka
moja opanowuje wstawanie, głównie przy moich nogach.
Gratuluję Amelce kolejnego ząbka :-)
Dobrze, że wszystko w porządku z tym ząbkiem a kontrola nie zaszkodzi co jakiś czas.
A jaki dajesz chleb Amelce? Zwykły pszenny? Moja bułę lubi choć daję jej po troszku, pomymla i połknie tak samo z chrupkami.
Anka jak katar od ząbków to woda morska, maść majerankowa i czosnek rozgnieciony przy łóżku dziecka polecam na noc.
Współczuję nocki i łączę się w bólu niedospania, bo moja była też ciężka.
Żabka super wieści odnośnie usg :-) A co z Twoimi kolanami, że Cię bolą? Masz z nimi jakieś poważniejsze problemy? Może do ortopedy albo reumatologa powinnaś się wybrać. Super prezencik dostał Arturek, ja też nocnik przyniosłam z piwnicy i może zacznę wysadzać po spaniu, na pewno nie zaszkodzi :-)
Ewciulek super, że ząbki u Nikoli już widać :-) Na pewno pociesznie z nimi wygląda :-) Co do kręgosłupa to mnie też boli, niestety ale czeka mnie od 2 grudnia rehabilitacja i mam nadzieję że pomoże.
 
smigam za tydzien zrobic badania i do lekarza. oba kolana bola mnie w tym samym miejscu:(
Artur dzis zrobil swoje pierwsze siku i kupke do nocnika:) zobaczymy jak bedzie dalej :)
pozniej poczytam co u was :) pozdrawiamy :)
 
Ewciulek to zaczekamy aż górne ząbki bardziej wyjdą i na pewno wtedy będą widoczne :)
Kania aa widzisz o czosnku nie wiedziałam, będę pamiętać :)
gratki dla małej :) a co do wyników krwi, może podane normy odpowiadają dorosłym? Ja tak miałam przy Matiku, stresu się najadłam a pediatra wszystko na spokojnie wyjaśniła, są zupełnie inne normy do dzieci w różnym wieku
co do Oliwii, spokojnie, mój Mati też mało wylewny :p zazwyczaj wiem tylko że w przedszkolu było suuper :p
Żabka trzymam kciuki za wizytę, żeby sprawa z kolanami się wyjaśniła szybko
brawa dla Arturka :)
 
Truskaffka masz rację, normy są inne dla dorosłych i dla dzieci ale sprawdzałam te dla dzieci i są powyżej... Ale nie ma się co schizować, tylko najlepiej skonsultować. Oliwia też nie wylewna ale wspólne spacery pomagają, wtedy więcej mówi, opowiada co przedszkolu się dzieje.
Żabka zatem trzymam kciuki za wizytę, by lekarz znalazł przyczynę bólu.
Gratuluję pierwszych raczków Arturkowi i pierwszego załatwienia się do nocnika.

Dziewczyny już śpią, mąż na koszu a ja się lenię w łóżku i napawam się ciszą ;-)
 
Hej kobitki:)
My znowu dziś od 5,30 na nogach, moja gwiazda co drugi dzień tak dziwnie wstaje:p ,ale przynajmniej na spokojnie ją spakowałam, bo dziś zaprowadzam ją do babci ,żebym mogła działać z porządkami i jedzeniem na jutrzejsza imprezkę:)
truskafffka na żywo jak się uśmiecha fajnie widać ząbki, ale na zdjęciach trzeba jeszcze chwilę poczekać:) będę obserwowała:)
żabka brawa dla młodego ,że się wypróżnił do nocniczka:)
 
reklama
zabka gratulacje dla synka za kupkę i siuśki do nocniczka :-)
anka26.07 życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla Ethana.
kania78 fajnym tekstem rzuciła Twoja córcia do taty.....dzieci niestety uczą się najszybciej tych słów i tekstów których nie powinny :-D
ewlciulek moja Emilia też ostatnio budziła się w nocy co godzinę (wcześniej wstawała co 2-3h), nie wiem co było tego przyczyną....ale przez ostatnie trzy nocki budzi się tylko raz na karmienie.....mam nadzieję, że tak już jej zostanie! Bo ileż można być wyrywanym ze snu po 5-6 razy w ciągu jednej nocy?

Już się nie mogę doczekać 11 grudnia :-) bo lecimy do Polski na UWAGA UWAGA dwa miesiące! Jupi! :-) już mam dość tego siedzenia sama....nareszcie moje dziecko pozna całą rodzinę i troszkę "wyjdzie" do ludzi a nie będzie zamknięte tylko z mamą i tatą w domu.

Złożyliśmy w Norwegii podanie do żłobka od sierpnia dla Emilii.....szczerze nie "uśmiecha" mi się to, ale uważam, że będzie to najlepsze rozwiązanie, żeby moje dziecko miało kontakt z innymi dziećmi......pocieszam się faktem, że będzie w tym żłobku tylko po 3-4h dziennie.

Emilia już ładnie sama siedzi, ma trzy ząbki i ogólnie jest mega pociesznym i kochanym dzieckiem, ale to jak wszystkie dzieciaczki na tym forum :-)
 
Do góry