reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Kania no zaparć generalnie nie ma bo kupka ma konsystencję jak wcześniej tylko ciut ciemniejsza, robi regularnie tyle, że jednak bardziej się przy tym męczy niż standardowo:( No ale trzeba to przetrwać... najgorsze, że pluje tym żelazem dalej niż widzi jak mu je podaję więc nie wiem ile z tego dostaje a ile ląduje na wszystkim dookoła;)
Piotruś dostał dzisiaj swoją pierwszą marchewkę:) najpierw wszystko wypychał językiem ale pod koniec chyba już troszkę zaczynał łapać;) ale generalnie skończył zdecydowanie mniej ufajdany niż siostra po swojej pierwszej marchewce;) no więc startujemy z konkretniejszym jedzonkiem;)
 
reklama
Bry...
Ewciulek
trzymam kciuki by skok jak najszybciej minął, a suwaczka może innego poszukaj.
Ala-84 fajnie, że Gabryś zaczął przygodę z przedszkolem. Płacze??? A co do chorób to niestety norma... Moja też skończyła tydzień z katarem i kaszlem :-( Fajnie, że Nelka już bardziej mobilna się robi :-)
Truskaffka gdzie kupowałaś takie małe wieszaki? U Nas nie widziałam takowych, no jedynie w dzieciowych sklepach jak kupuję coś, to z wieszakiem ;-)
Basieniak to dobrze, że zaparć nie ma :-) A dajesz to żelazo z czymś (mlekiem, wodą, sokiem)? Fajnie, że przygodę z nowymi smakami zaczynacie :-) Pierwsze koty za płoty :-)
Betina79, Madzia83 Wszystkiego Najlepszego dla Synów z okazji ukończenia 6 miesięcy.
Pokój zagruntowany, dziś wielkie malowanie pokoju dziewczynek :-) Nocka kiepska, głównie z powodu Oliwii, bo jak nie zasikała łóżko, to tak się drapała że aż trzeszczało, potem dusił ją kaszel, dodatkowo katar a od 5 już się tak tłukła że szok, po czy stwierdziła że o 6 Ona już jest wyspana. Więc siedzimy w kuchni, Ona ogląda bajkę a ja korzystam z chwili na kawkę i bb, bo później nie będzie kiedy cokolwiek poczytać i napisać.
 
Ostatnia edycja:
Betina wszystkiego dobrego z okazji 6 miesięcy :)
Kania u nas Antoś śpi jeszcze ale Młody przestawił się że o 7 wstajemy żeby odprowadzić Antka do przedszkola i nie uznaje weekendów niestety więc też się bawimy :)

Pierwszy tydzień w przedszkolu a już straty. Młody wziął sobie kubek z zygzakiem do przedszkola niestety był on porcelanowy i uległ zniszcezniu. Mieliśmy drugi podobny ale kolejny dzień i znowu to samo. W końcu został nam już kubek z kotkiem i niestety jego los zakończył się tak samo. Rekord. 3 kubki w 4 dni.

A najgorsze jest to że my wszyscy chorzy. Zaczął Ignaś w środę - mega katar i kaszel, ja w czwartek, a antek wczoraj w nocy. Noc straszna. To jeden kaszle, to drugi krzyczy bo nosa wydmuchac nie umie a do tego moje gardło i głowa boląca...
 
Witajcie kochane :)
Moja Nika raz tylko w nocy się budziła dziś,ale za to wczoraj jak wróciłyśmy od babci to był taki ryk w domu,że masakra(po weselu do wczoraj byłąm z Niką u mamy).Czy Wasze dzieciaczki też tak mają ,że jak nocują gdzie indziej gorzej śpią i ogólnie potrzebują zaklimatyzowania przynajmniej jeden dzień?

Deizzi pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę powrotu do zdrówka szybkiego, niestety pogoda zdradliwa się robi i ogólnie zmiana klimatu....
Kania biedna Oliwia umęczyła i siebie i Was przy okazji,życzę żeby dziś nocka była spokojna :) ( moja wczoraj mało w dzień spała ,bo pies mamy ją przebudzał, a to ktoś przyszedł ,a to poszedł , za każdym razem piesek szczekał, więc w nocy wstała raz), a co do suwaczka to muszę pokombinować , może coś żle robie?
betina wszystkiego najlepszego z okazji półroczku :)
truskafffka no proszę wieszaczki dla laleczki, moja nie ma takich rarytasków póki co , bo mamusia zajmuje wszelkie szafy w domu (tatuś troszeczkę) , póki co jej ubranka by się do szaf nie zmieściły, ale ma swoje regały:)
 
Schemat żywieniowy który preferuje Ignacy:
5/6 rano - mleko mamusi
8 - mleko mamusi
10 - banan plus kiwi
14 - obiadek
15 - mleko mamusi
17 - jogurcik
18 - mleko mamusi
19/20 - mleko mamusi lub butelka z mlekiem jeżeli mama nie ma siły.

5 x mleko i trzy posiłki stałe. Zamiast jogurtów a raczej na zmianę z nimi chyba zaczne w końcu kaszki wprowadzać.
 
Deizzi już jogurcik wprowadzasz? Moja ze stałych dodatkowych posiłków dostaje zupkę i przeciery owocowe z glutenem plus wieczorem mleko z kaszką przed snem
 
Kania bez niczego mu to żelazo podaję tuż przed lub podczas zmiany strony karmienia;)
Zdrówka dla was i dzieciaczków... współczuję chorób...
U nas też ostatnio pobudki wcześniej:( Chodzi o Wiki bo Piotruś od początku ze spaniem nie szaleje rano a Wiki zawsze spała do 9 a teraz coś jej się poprzestawiało:(
 
reklama
hejka

Betina synuś dołączył do klubu półroczniaków :) wszystkiego naj dla Niego :)
i MAdzia jeszcze raz dla Mariuszka wielki buziak za pół roczku :)
Kania z tymi wieszakami to mi się wyjątkowo udało, wypatrzyłam je w biedronce :) 6zł za 7sztuk :szok::-)
ja trochę wieszaków też mam na takiej zasadzie jak Ty..ale jednak mase kiecek mam od przyjaciółki, albo z allegro..a te już bez wieszaków

Deizzi zdrówka! Ale was rozłożyło :(

pozdrawiam mamuśki ;)
 
Do góry