reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

I ja się nieśmiało przywitam:) Troszkę boję się tak wcześnie ale oby byłó wszystko ok:)
Dzisiaj zobaczyłąm 2 kreseczki na teście:) Termin z kalkulatorów między 30.03 a 01.04 więc nie wiedziałam do końca gdzie się załapać... Ale raz, że mi wychodzi raczej 30-31.03 a dwa, że na pewno będę miała cesarkę wcześniej więc przyłączam się do was:)
Szczególnie witam kociatkę i helendorkę:) lipcówki 2011:) Miło widzieć ponownie:)

Jedyne co z ostatnich stron zauważyłam, to że Ewelinka strasznie o wagę się boi:) ie przejmuj się tak w końcu jesteś w ciąży i maluszek na prawdę potrzebuje jedzonka:) Z tego co widziałąm to jesteś szczupła i na pewno szybko po ciąży wrócisz do siebie - wtedy można sę martwić;) A karmienie piersią może łatwo pomóc;) Ja na przykład nadal jestem 3kg ale na minusie do tego co sprzed ciąży (a już 2 przybyło odkąd miesiąc temu przestałam karmić;)

Trochę dziwnie tym razem będzie być datowo na końcu listy i czytać jak wszystkie z wiadomościami jak serduszko będziecie już do przodu;)
 
reklama
Basieniak, Mru witajcie w naszych skromnych progach ;-)
Idę się położyć bo dziś totalnie jestem zmęczona.
Miłego wieczoru, poczytam Was z rana w pracy :-)
 
corazon na pewno będzie dobrze, zobaczysz!!!!

mru, basieńka witajcie:-)

ewelinka to gdzie Ty pracujesz, ze takie masz godziny? kobiety w ciąży nie mogą na noce pracować...
ranyyyyyyy juuuuuuuuuulek, ale mi zrobiłyście ochotę na gołąbki:szok::-D
 
Witajcie nowe mamuski :-)
Basieniak trochę martwię sie o ta wagę bo wiem, ze łatwo można przegiac. Im wiecej jadłam tym bardziej byłam glodna i cZesciej musiałam coś podskubac :-)
Ewcik wiem, ze kobiety w ciąży nie moga pracować w nocy, ale w pracy nikt nie wie o mojej ciąży. Cała noc praktycznie śpię więc sie nie przemeczam :-)
 
Ostatnia edycja:
Basieniak, Mru wilekie gratki dwoch kreseczek i dla innych nowych rowniez pwenie kogos pominelam, za duzo dziewczyny piszecie w ciagu dnia:)
 
gosiulek, 34 dc to chyba 5 tydzień :) Na usg już małą kropkę będzie widać, jesteś tylko kilka dni za mną ;)
dla mnie wszystko jest przerażające i dziwne - moja pierwsza ciąża i oczywiście musiałam się naczytać o pozamacicznych, poronieniach itp... A ciążę pozamaciczną zdiagnozowałam u siebie na początku z powodu kłującego jajnika (potem co prawda moja teoria legła w gruzach- i całe szczęście - bo zaczął kłuć drugi jajnik ;))) jednak gdzieś z tyłu głowy czarny scenariusz do dzisiejszej wizyty tkwił

Teraz czekam by zobaczyć a raczej usłyszeć serduszko - jeszcze tydzień

Witam nowe dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
Corazon, a może cola pomoże? Dziewczyny pisały, że im na mdłości pomaga (ja na szczęście mdłości nie mam jeszcze więc nie zweryfikowałam tej informacji).
A nie sądzisz, że stres może u Ciebie wzmacniać objawy? Gdy ja się denerwuję zaraz boli mnie brzuch i jest mi niedobrze
 
Królowa_Dramatu ja właśnie w taki sposób i w pierwszej ciąży i w tej jeszcze przed terminem @ czułam, że się udało - ból jajnika.... Z pierwszą było wszystko ok ( z tą jeszcze nie wiem ) ale zdecydowanie lepiej jak najmniej czytać w ciąży.... Ja też czekam na serduszko (chyba generalnie z pierwszą wizytą poczekam jeszcze 2 tygodnie ( czyli niech skończy się 6tc ). W pierwszej ciąży poleciałąm od razu ale dlatego, że potrzebowałam zaświadczenia do pracy a teraz jeszcze do końca sierpnia jestem na wychowawczym więc poczekam... I tak na razie za dużo nie zobaczę... ( choć korci;) )

Corazon współczuję wymiotów i nudności... Ja w pierwszej ciąży do połowy 2 trymestru tak miałam i niestety nie znalazłam nic co by pomagało... A nie - przypomniało mi się, że czasami pomagałą mi truskawkowa czekolada wedla (nie wiem czemu akurat to;) ). Oby szybciej przeszło... A ja mam nadzieję, że tym razem mnie to ominie bo z małym dzieckiem będzie masakra ( wtedy często nie byłam w stanie wstać z łóżka bo leciałam prosto do kibelka... )
 
Ostatnia edycja:
reklama
basieniak, u mnie usg w celu usłyszenia bicia serca będzie na początku 7 tyg. Czyli koniec przyszłego tygodnia. Nie mogę się doczekać :)

gosiulek, lekarz mi dzisiaj też mówił, że jak boli ząb to od razu do dentysty trzeba iść bo w ciąży o zęby dbać trzeba jeszcze bardziej :) natomiast znieczulenie dopiero po 13 tyg. Muszę więc jakoś przeczekać do tego czasu (na szczęście byłam na początku czerwca na kontroli) bo nie wyobrażam sobie dłubania w zębach bez znieczulenia
 
Do góry