reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Nasza waga po 6 miesiącu to 8,1 kg. Mały tylko pisnął i na szczęście nie płakał. Teraz tata zaoferował się że go uśpi, Antoś z dziadkami więc ja przed komputerm z chipsami :)
 
reklama
Kurcze ja nie mam frajdy z kupowania ciuchow bo mam ich tyle ze starczy mi na kolejne 2-3 lata. Moje wszytkie siostry cioteczne juz maja dosc mocno odchowane dzieci i wszystkie te piekniusie ciuszki odziedziczyla Blanka:) niektore nawet nieuzywane, czesc rzeczy nie zdazylam i ja zalozyc Mlodej :) a ze rosnie jak na drozdzach :):)

Deizzi Mlody ladnie wazy :) zuch chlopak :) korzystaj z wolnych chwil :)
 
Sorki za post pod postem ale pisze z kom i mam tu utrudniona edycje...
Kiniusia oby jak najszybciej spadl ten plyn. A co do tsh to czy u Was jest obciazenie genetyczne chorobami tarczycy? Bo martwie sie o swoja core, bo u mnie w rodzinie kazda kobieta po operacji w tym oczywiscie ja. Na najblizszym szczepieniu bede prosic od razu o pobranie krwi.

Kania ucaluj swojego polroczniaka!! Co do smoka przy usypiania, kiedys Blanka potrafila sie wybudzac bo wyplula smoka i latalam tak nie raz z 20 razy w nocy :/ teraz sytuacja mam nadzieje sie normuje :):) tfu tfu oby nie zapeszyc!!!

Truskaffka oby zebalki szybko wylazly!! Moje dziecie jeszcze bezzebne choc juz od ok 2 tyg widac biala kropeczkr, slini sie niemilosiernie, wszystko gryzie szczegolnie swoje raczki.

Zuzkon wspolczuje bolu. Oby szybko nastapila poprawa.

Nimitti ja nie w temacie bo nowa jestem, staracie sie o kolejne dziecko czy martwisz sie bo nie ma @ ??

Anka szykujesz wyprawke czyli puszczasz corcie jako 6 latka do szkoly tak?
 
już wrócilam do domu. Usg w porzadku. cytologia pobrana. a ten bol to zrosty... no i nic z tym nie zrobimy.
Palec..super.. została now wyciety czesciowo paznokiec...jest ulga..choc jeszcze troche poboli ale już mam spokoj. potem jak to sie zagi bedzie zkladana klamra na paznokiec aby go wyprostowac:))to u mnie:)

Deizzi ładnie chlopaczyna wazy:).mój miesia i troche młodszya tu prawie 1,5kg róznicy:D..
martusia ja mam dalej szał zakupów. jak widze to od razu chce kupic..
Ja postanowilam młodemu gotować a nie kupować wy też??? czy tylko ja tak zglupiałam?
 
Ewciulek zgadza się, jak się ząbki przebijały to małej bardziej dokuczały. Ale teraz też ją momentami męczy, trzeba przetrwać ;)
Nimitii no to czekamy co dalej
Anka fotki świetne, piękna z was rodzinka:-) Jak na Ciebie patrzę to aż chce mi się z Ewką ćwiczyć:-D jestem pod wrażeniem Laury, jest tak dziewczęca i śliczna...cud malina:-) a Ethan to apetyczny mały mężczyzna:-)
Betina udanych zakupów;-)
ja niestety jak Martusia frajdy takiej nie mam bo mała ma ciuchów że Hohoohoohoo:-p
no ale też przyznam że czasem mnie skusi jakiś kolejny ciuszek:-D
Deizzi super Ignaś rośnie;-) zuch chłopak;-)
Zuzkon ufff najważniejsze że z paluchem lepiej ;)
 
Zuzkon ja wygodna mamusia i puki dziecko ma wszytsko jesc jalowe nie bede mu gotowala. Przerabialam to z Laura i postawilam na sloiki;-)

Martussia ja nie mam wyboru w Nimczech wszystkie 6 latki ida do szkoly:tak:Gdybym miala wybor nie puscilabym jej bo moim zdaniem to za wczesnie i nie zabrala bym roku dziecinstwa i beztroski.A tak teraz obowiazki...
Co do ciuchow to zawsze mozesz cos dokupic np wyjsciowego;-)

Deizzi ladna waga my mamy juzro szczepienie wiec napewno zwaze Ethana sama jestem ciekawa ile ma - okropnie ciezki:baffled: Nie ma mowy o noszeniu:-D

Betina ja tez ide za Toba i dzis rozgladam sie za ciuszkami. Ethan teraz nosi 74 wiec u mnie tak jak i u Ciebie 74/80.


Udalo mi sie zrobic porzadek w zabawkach
Mama zabrala dzieci na spacerek wiec miala cisze i nikt mnie nie wolal
Kolacja w piekarniku wiec czekamy na meza i bedziemy palaszowac
 
My znowu cały dzień na dworze ;)
Zaraz kąpiel i do spanka :) A ja muszę dom do stanu używalności doprowadzić.

Kania
Łucja ma tsh na granicy normy ale górnej bo norma była 8.80, a ona miała 8.73, lekarz jeszcze nic nie mówił czekamy na dzisiejsze wizyty..
Martussia nie u mnie nikt nie choruje na tarczyce.
 
hejka:)kania u nas tez nie ma znaczenia kto malego szykuje do spania. ja go po kapieli poloze na lozku on sie bawi,turlika i zasypia. nie ma zadnego hustania,bujania:)
co do ciuszkow to moja kolezanka ma dwulatka wiec wszystkie ubranka mi zostawia:)czeka na nas caly worek do odebrania:)
my bylismy wczoraj u p.doktor.Artek dostal skierowanie na morfologie i fostofaze no i odrazu poszlimy zrobic. no i w ogole nie plakal jak mu w palec igle w bila. pozniej jak naciskala paluszka to tylko bylo giii giii giii:) zwazyla go i teraz 8390 wazy i 72 mowi ze strasznie duzy jest i dlugi.:confused: pytala jaki jest tata i dziadkowie.no zobaczymy jak badania wyjda.no i dzisala rozpulchnione i moze cos wjdzie nie dlugo:)mama sie doczekac nie moze zabka pierwszego :)
ania zdjecia rewelka:)
uciekamy jesc sniadanie:)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny przepraszam że was tak zaniedbałam ostatnio ale nie miałam czasu no i miałam nadal chandrę, jak się okazało okresową chandrę :)

zabka co to jest ta fostofaza? muszę ci powiedzieć że masz dzielnego chłopca! super że nie płakał :) ja jestem ciekawa ile mój waży.

deizzi ty też masz bohatera jak żabka!

ania ja też słoikowa mama ;) a swoją drogą ty na pewno urodziłaś dwójkę dzieci?!?! widziałam zdjęcia!

truskaffka I krecha :D

martussia nie zabespieczamy się jak się przytrafi to się przytrafi ;)

kurcze chciałam was nadrobić ale moja bestia mnie woła dośc głośno :/ więc znikam obowiązki mamy wzywają
 
reklama
Do góry