reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Witam!
My dzisiaj pakowanie, bo jutro wyjazd prawie na Mazury :-) piszę prawie, bo będziemy w okolicach Łomży. Ninka dzisiaj kończy 5 miesięcy :-):-):-):-) ale ten czas leci...
Nimitii buziaki dla Alexa na te 5 miesięcy :-*:-*:-* i widzimy się jak wrócimy :tak:
Zabka Artek wagę ma niezłą. Ninka przeszło 6 kg waży, ale dłudzy tak samo :-)
 
hejoo
u nas się porobiło, młody ma anginę:szok: my w szoku, bo gdyby nie gorączka (wczoraj wieczorem dostał i dziś rano miał) to nic byśmy nie podejrzewali, nawet Matika wypytaliśmy czy go coś boli, a on że nic, humor dopisuje...no okaz zdrowia, a jednak w paszczy ropnie.. :/ no i leki i z dala od młodej, aż się Matik popłakał że do siostry się nie może zbliżać :/

no więc siedzimy w domu i się kurujemy...
Melka śpi w pokoju obok, Mati mu tu gra na gitarze, a ja łapie chwilę oddechu z kawką

bosko...młoda ząbkuje, młody chory...

Madzia hehe no to niezle przedszkole:cool2: ale grunt że chłopaki zadowoleni. Wiesz że nie mogę się na nich napatrzeć, tacy fajni kumple :-) jeden w drugiego wpatrzony:-)
Kania niech zdrówko zapuka do waszych drzwi i rozgości się na dobre ;-)
Żabka spóźniony, ale wielki i słodki całus dla Arturka :-)
i jaki dzielny mały-duży :cool2: mężczyzna :D
my mamy zaległe szczepienie, ale nasza pediatra na urlopie...to sobie poczekamy :p nie spieszno mi do szczepienia :p

Matkooo pół roczku tuż tuż :D kto pierwszy?
mój grzdylek z końca marca więc sobie jeszcze poczekamy w kolejce:-D

Lilu tulę, sporo dobrego się wydarzyło, ale los juz taki przewrotny niestety, wciąż wali kłody pod nogi. Ale co? damy radę ;) kto ma dać, jak nie my ;)
trzymaj się
Nimitii i wam ślę całusa słodkiego!!! Muuuułłłaaa dla Alexa :***
Asinka miłego wypoczynku, żeby komary wam nie dokuczały, pogoda dopisywała...reszta na pewno będzie udana;-)
i Nina niech łapie buziaka od e-ciotki na te 5 miesięcy :-):*****

Miłego dnia dla wszystkich :)
 
truskaffka my pół roczku mamy 19 :) Ostatnie dni zostały :)
zabka kawał faceta mój na tych szczepieniach miał równe kilo mniej.
Tule wszytkie chorowitki Truskaffka i Kania :) i szybkiego powrotu do zrowia.

Mąż przebił sobie nogę szybą tak na 4-5 cm w głąb. Uszkodził mięśnie przy tym i teraz o kulach przyszło mu skakać. NAjgorzej w nocy było jak nie mógł z bólu spać jeszcze gorączki do tego dostał. Tak więc opiekuje się od wczoraj całą trójcą...

Ignas był przed chwilą taki śpiący że zasnął w krzesełku do karmienia na siedząco.
 
no właśnie zauważyłam Deizzi :) to będziemy świętować za chwilkę:-)
mężowi współczuję, niech się dzielnie trzyma chłopina
i niech Moc Będzie z Tobą... taki jeden duży do opieki, to nieraz gorzej jak dwójka maluchów:-p
 
asinka buziaki dla ninki na 5 m-cy:)
zdrowka dla chorowitkow:)
Faktycznie Artek sporo wazy ale nie widac tego po nim:) szczuplutki jest bo ciagle w ruchu:)no i zabkow daej nie wudac u niego.
 
Ostatnia edycja:
zabka jaki dzielny chłopczyk!!! jestem z niego dumna :) a Artek waży tyle ile potrzebuje za to mierzy też zacnie chyba cecha chłopaków co? bo mój ma 78 :szok:

kaniu ale współczuję Gabrysi bidoczka ale i ty nie masz łatwo na sercu :( jak to znosisz? dajesz radę?

asia no i dla Ninki też całuski na 5m :))) ja już się nie mogę doczekać naszego spotkania szkoda że dziś nie wypaliło no ale Mazury to wiadomka. Bawicie się tam dobrze !!! i oby pogoda dopisała!

truskaffka to faktycznie tak zero bez ostrzeżenia :| Matii ma nam szybko do zdrowia wracać i z Melką się bawić :)))

deizzi o matko jak on to zrobił?? jezu ale mu współczuje! niech też zdrowieje szybko, coś ostatnio mamy albo choroby albo ząbki na forum. Nie mogłaś to napisać że mąż ząbkuje byłoby lepiej ;)

a u nas coraz to bardziej widac ząbka chyba za tydzień się przebije. I idę z Alkiem do lekarza w poniedziałek żeby dał skierowanie na fizjoterapię bo on nie chce się przewracać. Choć może taki leniwy po mnie? ja np nie raczkowałam tylko sunełam na tyłku a chodzić zaczęłam w wieku 17 miesięcy więc kto wie.
 
deizzi no to ładnie Twój maż się urządził.
Dla chorowitków życzę duuuuuzo zdrowia i szybkiej rekonwalescencji.:)

Nimitii to nie wiem mój maluch ma 65 cm wiec jest bardzo mały w porównaniu do waszych. dziecko powinno się przekrecac do 7 m.z. wiec nie musisz jeszcze isc na rehabilitacje:)

U nas dziś było podrózowo. najpierw kuba przyjechał do mnie na praktyki..zeby się pokazać wszystkim a potem ze mna jechal do mojej mamy do pracy. bo ja do chirurga musialam jechac. bo znow mi paznokiec wrasta i mam palec spuchniety i zaropialy..reka powoli sie goi. zobaczymy czy sie uda...
 
reklama
nimitii jesli Cie to martwi to pewnie ze mozesz skonsultowac z lekarzem, ale tak jak zuzkon mowi dzieci maja czas na obroty w przedziale 5-8 miesiecy. takze pewnie nie ma sie co martwic o Twojego maluszka :)
Kania, Deizzi, truskaffka zdrowka dla wszystkich!
Deizzi jestem pod wrazeniem Twojego Ignasia, jego rozwoju ruchowego, sprawnosci fizycznej, sily. wow, mocny chlop :tak:No i faktycznie juz za pare dni będzie naszym pierwszym półroczniakiem!
zabka calus dla Artusia za 3 szczepienia.. My idziemy na ostatnie w pn
 
Do góry