reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Dziewczyny, weszłam na chwilkę i przeczytałam Waszą dyskusję o Euvaxie. Nasza Gabi też dostała tę wadliwą zaraz po urodzeniu, jeszcze w szpitalu.
Tak jak napisała Nomi - jeśli do tej pory nie ma żadnych powikłań to nie powinno się już nic stać. Mój mąż zajmuje się m.in. wycofywaniem leków z aptek, jeśli nadejdzie decyzja o wycofaniu z GIF i mówił, że Euvax był już wycofywany kilka razy - tyle, że pojedyncze serie. Tak samo jest teraz, niestety nie ma decyzji o wycofaniu całkowitym Euvaxu :( Trochę mnie to wkurza, ale z drugiej strony jeśli on zachowuje spokój znając się na tym to staram się nie panikować..
Podobno takie wycofania leków/szczepionek zdarzają się od czasu do czasu, ale rzadko kiedy takie informacje trafiają do mediów, więc o większości po prostu nie wiemy...
 
reklama
Hej dziewczyny prowadzę bloga robalowa kraina na którym rozpoczęła się aukcja dla Julka robalowa kraina: Pomagamy Julkowi jeżeli któraś z Was chce się przyłączyć do licytacji to zapraszamy :) na razie komplecik dla chłopca a kolejny będzie dla dziewczynki :)

Julek jest chłopcem, który urodził się z połową serduszka, jest to lutowe dzieciątko i jego rodzice zbierają na operację. Jeżeli jesteście chętne pomóc to zapraszam na aukcję :)

http://www.juliangoral.pl/

Julkowy profilu na facebooku
www.facebook.com/julekgoral
(zapraszamy do polubienia i udostępniania )
www.siepomaga.pl/julek
 
kochane ciezko mi teraz Was nadrobic
wybywamy na urlop a okazuje sie ze zorganizowanie wypoczynku na drugim koncu Polski z dzieckiem, autem, wcale do latwych nie nalezy, wiec tonę na razie w praniu, pakowaniu itp

ale jestem tez zmartwiona tą inf o szczepionkach felernych.. żałuje ze nie kupilam tej lepszej na WZW B do szpitala.. :/ bo potem to juz szczepilismy czymś innym
 
hejka

Anka czyli mały żarłok nadal rządzi :-p
Kania współczuję @ i bólu, oby szybko przeszło
Betina zamieszanie niezłe, ale potem wypoczynek..bezcenny ;) powodzenia
Kwasia super akcja dla Julka :) powodzenia dla małego dzielnego mężczyzny
Makunia dobrze że mąż nieco Cię uspokoił, choć nadal uważam że to paranoja że lek-szczepionka która już niejednokrotnie była wycofana nadal funkcjonuje..naraża zdrowie naszych maluchów i dodaje sporo stresów..
lliluu na pewno nie jest lekko z maluchem i nastolatką w domu. Ale dobrze że mimo różnych buntów, możesz liczyć na pomoc córki :)

miłego dnia :)
 
Betina udanego wypoczynku!!!!#

Trukafffka nawet mi nie mow moje kumpele sa w szoku ile on potrafi zjesc.
Wczoraj jego dzien wygladal tak rano o
9 mleczko
10:30 kaszka na gesto z 100ml mleka
12 mleczko
13 owoce
14 obiadek
15 mleczko
16:30 mleczko
18:30 mleczko
20 mleczko
Jak pisze mleczko to wypija okolo 130-165ml
Obiadek to duzy sloik a owoce to polowa duzego

Kania dobrze ze to nie wirus ufffff co do kupek to powiem ci ze u nas wkoncu znow powrot do poczatku czyli 2 na dobe. Jak zaczelam dawac te sloiczki to co pamper to z kupa bylam w szoku ale juz jest ok. Moze to przez marchewke?

Nimitti nie ma co sobie tym glowy zawracac bo i tak juz po fakcie:baffled: Durni luczie wprowadzaja cos na rynek jak juz raz wycofali:crazy::angry:

Lliluu ale akcje z autem, niestety ja tez nie mam glowy do tego i na szczescie to moj maz o wszytskim pamieta i nad tym strozuje;-)

asinka hehehe ta separacja to taka z musu:rofl2:masz racje czasami warto sie odizolowac;-)na chwilke ale zawsze to cos:tak:
 
Witajcie
ja tylko na chwilkę. Wczoraj wieczorem wróciliśmy do Gdańska, ale w sobotę z rana znów jedziemy na 3 dni. Mariuszek ostatnio bardziej marudny jest, mam nadzieję że niedługo mu przejdzie. W obu moich pracach teraz się ruszyło, więc skończyła się laba wieczorami, jak tylko troszkę wszystko ogarnę, będę się częściej odzywać:).A z wesołych wiadomości to dziś urodziła się moja bratanica:) Waga 4kg, ale nie wiem ile ma wzrostu, ale patrząc na zdjęcie to jest szczuplutka więc musi być długa:) ale oboje rodzice maja po 190cm wzrostu, więc malutka raczej nie będzie:)
 
Makunia pocieszyłaś mnie tą informacją :-) Choć uważam że jak się coś wycofuje, to nie powinno już więcej wracać na rynek medyczny. Bez powodu tego nie wycofują, więc coś na rzeczy musi być.
Betina79 sprawnego pakowania i udanego urlopu !!!
Anka cóż zrobić, chłopak rośnie więc potrzebuje :-) A co do kupek to tak jest, po słoikach często jest więcej, nowe rzeczy więc układ pokarmowy się musi dostosować, przestawić.
Kwasia świetna akcja, trzymam kciuki z Julka !!!
Madzia83 zatem życzę sprawnego ogarnięcia zawodowych prac i wracaj do Nas. A co do marudzenia, to może jakiś skoczek ???

U mnie nic nowego, coraz mniej mleka w cycach, mimo herbatek...i więcej głodomorek w nocy się budzi na jedzenie. Poza tym chyba coś ją uczuliło, ale bardziej kontaktowe uczulenie niż z jedzenia bo ma na buzi tuż przy szyi i szyja w plamy czerwone, więc albo proszek. Chyba że po szczepieniu ale pewnie miałaby coś takiego na całym ciałku a nie tylko w tych miejscach. Czyżby kolejny alergik w rodzinie...
Oliwia całe popołudnia po żłobku spędza na dworze, wraca wieczorem to taka padnięta że szybki prysznic, kolacja, bajka i spanko za to Gabi jak zwykle przed snem jeszcze urządza płacze ;-)
Dziś pewnie znów sobie pojeżdżę, ostatnio kaleczyłam trochę ale nie jest najgorzej. Na miasto już wyjechałam, górek nie lubię bo mi auto ucieka haha, ręczny nie trzyma a z nożnego ciężko mi ruszać. Jeżdżę jak emeryt ;-)
 
Witam!
Kania to nie dawno zdałaś czy długo nie jezdziłaś, bo przegapiłam info? Ja zdałam końcem sierpnia będąc już w ciąży :p
Anka Ethan ma niezły spust :-) my cały czas na cycu + marchewka i jabłko. Ninka tak się zajada, że aż się miło patrzy :-) ale chłopcy zazwyczaj jedzą więcej.
Ja od dzisiaj z silnym postanowieniem zaczynam spędzać czas z Ewką :p muszę się w końcu wziąć za siebie, bo chudnę, a flak wisi z przodu przeogromny :-(
 
reklama
asinka niestety Cie rozumiem. schudlam tyle ze mi zwisa skóra..ani kremy ani nic..co do tego ze chlopcy jedza wiecej no nie wiem.. moj kuba poki co samo mleko i je 5 razy dziennie
9- 100ml
12- 150ml
16 -130-150ml
19 150ml
23 100-150ml
 
Do góry