reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Zuzkon:szok::szok::szok::szok::szok: a dlaczego jeszcze nie zaczeliscie z marchewka? Kubus faktycznie malo zjada ale wazne ze rosnie i przybiera na wadze. Kazde dziecko jest inne;-):tak:
Asinka powodzenia zycze. Napewno efekty beda po miesiacu wiec trzymym kciuki

Ethan wstal mi o 8 i dopiero pezrd chwilka poszedl spac:szok:jestem w szoku ale pewnie teraz bedzie spal ze 3h
Ubieramy sie i jade z Laura po prezent bo dostala kase i koniecznie chce jechac do zabawkowego:-D
Jutro mamy szczepienie, fajna data bo moje urodziny:-D:-D:-D
 
reklama
Asinka prawko mam 8 lat.
Zuzkon moja do tej pory też była tylko na mleku, tylko moim ale próbowałam jej już marchewkę dać, dwa dni dałam ale jakaś wysypka wyszła i odstawiam do końca tygodnia. Wczoraj wymieszałam jej moje 30 ml z 30 mm i zjadła o dziwo, chyba głodna była, do tego dwa cyce poszły w ruch.
Anka trzymam kciuki za szczepienie, moja była szczepiona w swoje 5 m-cy ;-)
 
anka jak ja zazdroszczę Laurze :) to jest takie fajne uczucie jak się jest dzieckiem i idzie sobie coś kupić do sklepu z zabawkami :)))

zukon kubuś nie je aż tyle mi się wydaje.
Aluś je o 6:00 - 200ml
11:00 - 160 lub 190 chociaż dzisiaj zjadł 150
14:00 - marchewkę ziemniaczek itd
16:00 160
20:00 190 ml

makuniu mam nadzieję że masz rację
betina ja też jadę za 2 tyg i jestem bardzo ciekawa jak to będzie :) pewnie woda mu nie przypasi :D
madzia to gratulację dla brata i żony :) jak mnie się tęskni do tych ciążowych dni i chwili wyczekiwania! to był piękny okres! widzę że się podróżujecie, fajnie wam. Pewnie z dwoma chłopakami to niezła logistyka:)
kaniu a czy malutka lezy na tej stronie? czasem Alex jak się obślini to go obszczypie, lub jak gdzieś leży to ma kropeczki. Nie przejmuj się jazdą, ja nawet na rowerze łamie wszelkie przepisy drogowe ;)
 
Nimitii ciężko powiedzieć, zwykle obraca głową w jedną i drugą stronę, śpi też różnie.
Ślini się fakt, zwłaszcza jak pakuje dłonie i gryzaki do buzi to tej śliny jest więcej, ma krosteczki, a rano miała plamki, które potem przygasają, na szyi to samo.

Co do jedzenia, to moja często zjada, jest na piersi więc przystawiam ją zwykle co 2-2,5 h, w nocy zaczęła mi się budzić częściej, po wieczornym karmieniu budzi mi się po północy, potem około 3 i nad ranem.
 
anka teraz zjada jeszcze mniej bo ma zagestnik w mleku...marchewka jeszcze nie bo mamy problem z ulewaniem..a po drugie my nie mamy jeszcze 4 miesiecy.. wiec wole poczekac...przybiera choc ostatnio strasznie malo.. 31.05 był w 75 centylu a teraz jest kolo 15...

kaniu my tez z wysypka walczymy. podejrzewam ze ma to zwiazek z jakims uczuleniem ale nie wiem na co:(..mamy masc ze sterydami.. i pomaga..

Ja wyjeżdzam 2-4 sierpnia...:) na pare dni do Wejsun:)na mazury
 
Kurcze jak tak Was czytam to fajnie jest wiedzieć ile Wasze dzieci zjadają... Nasz Oluś nie jest postury okrąglutki, a z tego względu że karmię tylko piersią to nie wiem ile on tam sobie wyciągnie. Tylko zaczynam się zastanawiać czy sie najada bo ostatnio by chciał jeść najlepiej co 2 godz.
No i kilka razy zrobiłam taką próbę że go nakarmiłam piersią,nie płakał - bawił się a ja w tym czasie odrazu ściągnęłam ok 50ml i mu dałam i oczywiście niedy nie odmówił. Mam wrażenie że w każdym momencie może jeść, ale nie płacze i nie domaga się jedzenia! no chyba ze jak juz pisalam wcześniej minie 2 godz to wtedy już popłakuje.
 
Basiatoja ile ściągnęłaś????????
Co Ty robisz że masz tyle mleka????

Zuzkon tak dumam, że u Nas o może proszek winny, prałam do tej pory w Lovelli do białego, kupiłam do koloru, poza tym sister dała mi ubrania, które były prane w Białym Jeleniu, czyściutkie tylko niewyprasowane. No i mamy dziwne właśnie plamy na buzi wzdłuż szczęki i szyja. Myślę że gdyby to jedzenie było winne miałaby wysypkę wszędzie, chociaż koło oczu też są wyczuwalne krosteczki. I na pewno nie są to potówki, jak to mój mąż stwierdził. On tylko widzi jakąś wysypkę to mówi że potówka, Gabi z Oliwią zaczynały ospę a On mi mówi że potówka...ręce opadają.
 
Basiatoja ile ściągnęłaś????????
Co Ty robisz że masz tyle mleka????

Zuzkon tak dumam, że u Nas o może proszek winny, prałam do tej pory w Lovelli do białego, kupiłam do koloru, poza tym sister dała mi ubrania, które były prane w Białym Jeleniu, czyściutkie tylko niewyprasowane. No i mamy dziwne właśnie plamy na buzi wzdłuż szczęki i szyja. Myślę że gdyby to jedzenie było winne miałaby wysypkę wszędzie, chociaż koło oczu też są wyczuwalne krosteczki. I na pewno nie są to potówki, jak to mój mąż stwierdził. On tylko widzi jakąś wysypkę to mówi że potówka, Gabi z Oliwią zaczynały ospę a On mi mówi że potówka...ręce opadają.

Tylko ze ja co 2-3 godz nie karmię go dwoma piersiami tylko jedną i na zmianę. Więc jak jadł z jednego to w drugim dalam juz rade sciagnąć 50ml. Z tego co on zje to potem ściagne tylko 10ml jak już:D
 
reklama
Kania u mnei wysypka jest na rekach nogach i na plecach. na buzi tez troche. proszek nie bo ja uzywalm tylko loveli. przez jakis czas uzywalam jelpa ale bo nim poliki wygladaly okropnie.. ale wtedy to bylo od pieluszek pranych w jelpie... wiec wrocilam do loveli..
 
Do góry