reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Wróciłam z KTG w szpitalu. Trafiłam na dyżur do jakiegoś młodego lekarza, który słysząc na kiedy miałam termin kazał mi koniecznie jutro przyjeżdżać do szpitala. Także jutro pakujemy do auta torby i jedziemy rano na IP...
 
reklama
hejka

u nas ostatni dzień spokoju trwa :-p
szkoda tylko że w nocy zamiast spać i korzystać że jeszcze mogę...to mnie bezsenność i dumanie trzymają:eek:

Maryńka jutro brykam do szpitala, cc będę mieć jutro lub we wt
więc opuszczam plac boju ;)
Betina no niestety maluszkom układ trawienny się wciąż kształtuje, możemy pomagać masażami, jakimiś specyfikami...polecali ci coś?
Heledorka to ci uparciuch brzuszkowy, trzymam kciuki żeby przed środą sie coś zaczęło...
Herbata WoW ale się uwinęłaś :) GRATKI!!!!!
Alfa Gratki !!! Jaka fajna czarnulka z Laury :)
Banankowa pięknie ogarniasz dzieciarnię :)
Makunia niech Moc Będzie z Tobą! mam nadzieję że jutro faktycznie coś się zacznie u was dziać :)
moja mordeczka też szaleje w nocy właśnie w okolicach 24-1, łobuzice
Ala hahaha czyli nie to dziecię was z łóżka wygania:-p
Deizzi trzymam kciuki żeby tak pięknych nocek było jak najwięcej :)
Trytyka a Ty na kopernika będziesz jutro??

Trzymam kciuki za maluchy, niech wychodzą grzecznie i szybkooo;-)
 
Hej Dziewczyny :)
Jednak nie pojechalam dzis zobaczyc moich blizniaczych siostrzencow:( w nocy dostalam skurczy ktore trwaja do teraz. Nie wiem czy cos z tego bedzie ale mam wielka nadzieje ze moj synus bedzie chcial juz wyjsc :)))
 
dzieki dziewczyny za gratulacje. male obie spia, a ja sie delektuje cisza... starsza zaczyna plakac jak slyszy ze mala placze...sajgon :sorry:
 
Makunia i dobrze:-) bedziesz sie czula bezpieczniej, przynajmniej ja tak m ze teraz jak mi sie chwile mloda nie rusza to panika i ja wybudzam czekolada!

Truskaffka na kopernika rodzisz? ja w koncu sie na ujastek zdecydowalam, zreszta tam mam skierowanie...
 
makunia fajnie ze na takiego trafilas. oby cos ruszylo!

zuzkon Ty tez juz niedlugo bedziesz tulila maluszka.

truskaffka zawsze tak jest...czlowiek zamiast korzystac to mysli... a jutro masz cc?

daffodil86 lepiej na swieta w domu byc, wiec 3mam kciuki za szybkie rozwiazanie

deizzi gratuluje nocy! oby wiecej takich!

trytytka Tobie tez niewiele zostalo. 3maj sie dzielnie!
 
Ostatnia edycja:
herbata dziekuje za pocieszenie. wiem ze bede tulila bo WYMUSZONY termin to 29. wiec tak czy siak w wielki piatek przed switami juz go przytule. to mnie pociesza ale tez przeraza.
 
reklama
Myszka trzymam kciuki ;)
Trytyka tak, plany były inne, ale jestem pod opieką patologii ciąży na kopernika i oni mi dali skierowanie na cc do siebie. Trzymam za was kciuki :)
Herbata cc mam mieć jutro albo we wtorek, w zależności od różnych nieprzewidzianych nagłych wypadków..
 
Do góry