reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

I ja dołączam się do świętowania:-) W prawdzie dołączyłam do Was późno ale cieszę się że mogę z Wami świętować:tak: Byle do następnych tysięcy!!!

(aha a że ja w pracy jestem to toast soczkiem wznoszę;-))
 
reklama
modro, karolka - super, że się spotykacie:-):-):-)
ja znów będę w poznaniu od poniedziałku, ale bez szans na spotkanie:-(

ja dołączyłam jakiś rok temu ;-)
 
Nili - ja w sosnowcu bywam - nawet dosyć często - ;-)więc może znowu ja...:-p Cieszę się, że wam się spotkania układają dziewczyny. Modro - karolka - chętnie bym z wami posiedziała...
2000 sporo... oby więcej:tak:
Ola - to fajnie masz:sorry:moja też krde zazdrosna. a dzisiaj mamy dzień kota. ja chodzę a ona lata za mną i miauczy:confused2:

Maniulka - dawaj śnieg i syna:-D:-D duży jest to chociaż nie wymaga tyle uwagi:-D no i nosić nie trzeba:-)
 
dzień kota, dobre :-D my miałyśmy wczoraj dzień piszczka, łaziła na czterech i piszczała, krzyczała, wrzeszczała - ekstra, aż bębenki pękały ;-)
 
A ja muszę powiedzieć że w ciągu dnia mam mega grzeczne dziecko! :-) nie marudzi nigdzie - ani w aucie, ani jak go nosze na rękach po sklepach, ani jak ma iść spać sam w łóżeczku, jest naprawdę kochany! a w nocy na odwrót - budzi się z rykiem i to dość często :eek:
 
reklama
Iśku ja jak będę miała syna też chcę Gucia. :-) MOja babcia mówi, że "ocipiałam" ale mnie się podoba...POgratuluj kuzynce...
Moja Zu jaką nową umiejętność ma mówienie aba ba ba babaaaaa aba ba ba... i łazi i tak gada. bez przerwy............
 
Do góry