reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ogolnie ładnie przesypiał noce, ale od kiedy zaczał zabkowac sie budzi i chce spac ze mna. Dobrze ze mamy duuze łozko :);-)
No ale daje mu mleko wieczorem i ok 4-5-6 rano, zalezy. I pozniej spi do 7;30 i pobudka:)

Powiedzcie mi jak wyglada jedzenie u Was?

U nas rano jest 210-240 ml mleka ( butla )
ok. 9 jest kasza, mleczno ryzowa ( koniecznie lyzeczka )
13-13;30 obiad.
16 deser
miedzy deserem a butla na noc jakies flipsy itp.
no i 19-20 mleko.

Do 7 miesiaca wogole nie chciał pic, ani soku ani herbaty, ani wody. a teraz od kiedy pije sam z niekapka to ciagnie ile mu sie da.
 
Ola - o karmieniu ostatnio pisałyśmy na wątku o rozszerzaniu diety pociech, a tak przy okazji co to są flipsy? :)
 
Ostatnia edycja:
No to poczytałam...
miałam sobie przepisy od mamy poprzepisywac a kurcze siedze i sobie muzyke na telefon ładuje ;D
Nie dobrze ;D

O wlasnie mama mi powiedizal ze Fabo stekał i dała mu smoczek.
Bo do jutra jestem u mamy ;D
 
Ale macie fajnie , że wasze dzieci same zasypiają.Marysia jeszcze nie śpi,mam ją na rekach i pewnie zaraz zaśnie.Ale żeby sama w łóżeczku to nie ma mowy.Ja zawsze lecę na jej najmniejsze piśnięcie.Doskonale wiem że tak nie powinnam ,ale nie potrafię inaczej.:tak:
 
Witam wieczorkiem:-)
zasmarkana mama witam:-)mam nadzieje że ci się spodoba u nas
Marti zasypia przy cycku a jak nie to odkładam do łóżeczka włączam karuzelkę i zasypia sama no i ona nie wie co to znaczy spać z nami :tak:do naszego łóżka przychodzi już wyspana pobawić się
Dzionek zleciał bardzo rodzinnie i bardzo miło:-)
 
reklama
Do góry