reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej dziewczynki,
jatylko na chwilkę. Melduję, że pobyt w Polsce mija bez zastrzeżeń-oby tak dalej:tak::tak::tak:
Pozdrawiam Was cieplutko.
Eve nie wiem czy uda nam się spotkać we Wrocku, bo non stop rozchwytywani jesteśmy i zero czasu wolnego:szok:
No nic zmykam i pozdrawiam.pa
 
reklama
No i tak Martyna własnie zasnęła,młodemu na szybko zrobiła naleśniki a że lubi to szczęśliwy :-) m w pracy dłuzej bo do 20 i co ja będę robić :cool:
modroklejka no to Adaś na wszystko się wypiął
EVE81 no widzisz już Ada robi postępy jak zjadła to super,poczekaj jeszcze troche jak bedzie większa to siłą będziesz ja od dzieci zabierać bo się do dzieci przyzwyczai
Caro81 wypoczywaj:tak:
 
Modroklejka a moze to zabkowanie:crazy::confused2::confused2:.

Eve no to dzielna masz coreczke!!!
A tak sie martwilas ze nie je w zlobku,widocznie musiala sie troszke do tego przyzwyczaic.

Maniulka mmm nalesniki,tez uwielbiam,tydzien temu u nas byly.
Robie przynajmniej raz w tyg.ale w tym tyg.juz nie zrobie,bo zapomnialam maki kupic.

Moj Szymko spi na dworze, a ja pozbieralam pranie i zamiast skladac to buszuje po BB:-D:-D:-D
 
carolin, w krzesełkach (te siedzące pewniej) i w bujaczkach. Na rękach raczej nie , bo wtedy dwie Panie musiały by "obsługiwać" jedno dziecko, a na to nie mają czasu. Wiecie jak głośno krzyczą głodne dzieci, nie?? A dziś staję pod drzwiami a tam cisza jak makiem zasiał, tylko Panie gadają. Dzieci lezakowały a moja Ada zapatrzona w żaluzję oczywiście nie spała w sypialni :-) Martwi mnie tylko ten katar (w jednej dziurce ma), gorączki nie ma, ale chorych dzieci nie wolno do żłobka przyprowadzać.
 
Cześć Laseczki!!!!

Ja jestem przy Adim wykończona, normalnie marudzi na potęgę, chyba idzie mu drugi ząb, ale na razie go nie widać.... Całą noc płakał, jak ja tylko oczy zamknęłam ryk, uspakajanie, zamykanie oczu i znowu to samo... Dobrze, że jutro przyjeżdża moja mama na weekend, bo inaczej to ja chyba zwariuję!!!!!
 
Karolka gratulacje:-)
Maniulka i jak sie mieszka?;-)
Miroslava moja mala tez jest ostatnio strasznie marudna ale to u nas pewne ze przez zabki. mama przyjedzie to napewno troszke odetchniesz;-)

Ja sie tak najadlam obiadu ze do teraz mam pelen zoladek:shocked2: wogole to przytylam:-( caly czas bym cos jadla:zawstydzona/y: nawet teraz niby jestem najedzona ale juz bym cos przekasila:zawstydzona/y: noramalnie kaszana zamast chudnac to ja tyje..
 
ATsonia plamy po marchewce znikają w 100% jak wywiesisz pranie na słońce tak żeby promienie słoneczne padały na ta plamę, ja nie mam żadnych marchewkowych plam na Zoski ubrankach czy pieluszkach, polecam ten sposób

Zgadza sie:tak: ja tez wypróbowałam ten sposób i wszystko zeszło a wczesniej nawt vanish nie dawal rady:-D
 
reklama
Hej:) Znów wpadam jak po ogień....remont trwa, Krzyś całe dnie tam spędza, ja też ile mogę pomagam, ale Lenka od dwóch dni mi tego nie ułatwia- marudzi okrutnie....a dziś to już masakra! Przed chwilką wkońcu spokojnie zjadła z butli i zasnęła. W ciągu dnia bardzo słabo je z butelki, jak nie chce jeść to muszę łyżeczką- nie wiem, może ząbek idzie? Ale nic nie widać:eek:
Ok zmykam po Michałka, bo po zerówie poszedł do kolegi:-)
 
Do góry