reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

gosia wspolczuje to musialo na maxa bolec:-( ciekawe kiedy moja mala polubi jesc z lyzeczki jak narazie buzki nie chce otwierac:confused2:

evelcia to juz chyba nie zle jak Szymonek zjada na raz 150ml:tak: moja tez je po 150;-) chociaz juz chyba po 180 powinny wciagac..:-p


Amelia przed chwila zasnela w bujawce ciekawe ile pospi. ile jeszcze spia wasze maluchy w dzien??? bo moja to tak przewaznie 3razy dziennie po 0,5-1 h
 
reklama
Moje....moj pije tylko w nocy z butelki czasami rano mu probuje dac zanim na tym mleku zrobie jakas kaszke czy zageszcze go kleikiem.
Owszem wezmie smoka do buzi ale nie sssie tylko go przygryza dziaslami albo sie nim bawi:eek::eek::eek:
Moj tez malo spi.
Wczoraj wyjatkowo bo prawie 2h a takto max 1h
 
Moje....moj pije tylko w nocy z butelki czasami rano mu probuje dac zanim na tym mleku zrobie jakas kaszke czy zageszcze go kleikiem.
To tak jak synek kolezanki nie chce jesc z butli.. tyle ze on to nawet w nocy nie zje no i tak wogole to nie pije mleka w zadnej postaci jest tylko na obiadkach zupkach deserkach i jogurcikach
 
Moje m......moj tez czasami nie chce nawet w nocy z butelki,wiec daje mu smoka i czekam az troche przysnie i dopiero wtedy.
Czasami sie wybudza i rzuca sie a czasami zje spokojnie

A moj szym teraz spi i to na brzuchu:szok:m do mnie dzwonil i mowil ze jak rano wstal to szym tez spal na brzuchu z nogami podkulonymi i z glowa w rogu lozeczka :szok:
Cos mu sie odmienilo bo on nie lubial spac na brzuchu.
Zobaczcie jak sobie rece podlozyl:eek:
 
Dziewczynki, sorki ale nie jestem w stanie nadrobić, własnie wrócilam z badań a jade po Ade do żłobka :tak:
Badania lipa, mam tytlko na pół roku bo ma hemoglobiny 9,5 :szok:

ivaz - a niech ich piorun strzeli, tych złodziei :wściekła/y:
 
Witam:-)
EVE81 no to hemoglobina nie za wysoka więcej witaminek kochana:-)
gosia88 witaj :-)nie zazdroszczę bólu,wiem jak to boli bo miałam tak kiedys wrośnięty pazur brrrrrr
ewelcia86 jestem,jestem:-)Martin wstała o 7 w nocy wstała o 2 podjadła i poszła dalej spać więc dobrze:tak:ale ja ostatnio jakaś przybita jestem(z braku słońca chyba) więc jak ona o 9 usnęła to poszłam spać razem z nią wstałyśmy o 12/30:szok:
Szymek ma boska pozycje do spania ha ha ja tez tak śpię :-D
MM tak jestem już w No :rofl2:od 3 tygodni
Sara,ATsonia a ja myśle że wrzesień to nie jest najlepszy moment na handel to jest tzw.martwy miesiąc jeszcze luty jest kijowy może dlatego sprzedaż tak lipnie idzie

A ja czekam na syna az wróci ze szkoły,obiiadu niema bo mam se spała musze cos na szybko wymyśleć :eek:wczoraj było u nas lato a dzisiaj:-(bez komentarza
 
Melduję się po powrocie:-)

Nadrabiać na pewno nie będę bo dnia albo nawet tygodnia by mi brakło żeby to wszystko poczytać...

Wróciliśmy dziś w nocy, raniutko byłam umówiona na rozmowę w sprawie pracy i......DOSTAŁAM:-):-):-) od 1 października. Bardzo się cieszę bo świetne warunki:-D
Stęskniłam się za Wami strasznie!!!!
 
karolka,gosia super ze juz wrocilyscie:-):-):-).

Maniulka no to sobie pospalas:-).

U nas swieci slonko i zaraz przebieram malego i idziemy na dwor.
Szkoda tylko ze troche wieje:crazy:.
Szym dzis sie tak wyglupial przy obiedzie ze szok:wściekła/y:plul i zaciskal usta a potem jak juz otworzyl to nie nadazalam mu dawac i potem znow plucie i zaciskanie i tak w kolku.
Nie wiem zupa mu nie smakowala:cool:a mial dzis swoja ulubiona czyli marchewka z ryzem tylko ze jeszcze z piersia z indyka:eek:
 
reklama
W żłobku była dziś jarzynowa z kurczakiem, a deserki dają też słoiczki gerbera, wiec zywienia fajne :tak: Aaaa byłabym zapomniała Ada dziś zjadła obiad w żłobku, na co dowodem są ubrudzone body :-)
 
Do góry