reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

MM, będzie nam Ciebie brakowało :tak:
:tak::tak::tak:
Szerokiej drogi:tak:.

Sara,M*R ale interesy ubijacie;-)

My jestesmy w domku od czwartku ale jakos nie mialam czasu tu zajrzec,musialam sie rozpakowac,posprzatac i jeszcze wczoraj bylismy na malych zakupach i u znajomych.

Dzis mam troche sprzatania i gore prasowania nie wiem czy sie wyrobie bo moj smyk w dzien spi po 15min 2lub 3razy.
A jak nie spi to lubi zeby byc przy nim,rozmawiac/zabawiac.
Jak bede prasowac to poloze go na podlodze i bede gadac z nim:tak::-D

Miotlica gratuluje zdanych testow:tak:
Super ze jazda samochodem sprawia ci duzo frajdy
 
reklama
MM - dołączam do Dziewczyn, które piszą, że będzie nam Cię brakowało! :tak:

Jak czytam o Twoich, Sara, interesach na Allegro, to sama mam ochotę zacząć działać - też znalazło by się parę rzeczy, choćby nowiuteńki nieużywany laktator elektryczny.

Ewelcia, dobrze, że już w domu. Rzeczywiście malutko Szymuś śpi w ciągu dnia - moja siostra też ma Szymusia i było podobnie, trochę wydłużył (o dziwo) drzemki po szóstym miesiącu.

A ja za chwilę wybieram się na jazdy - jak dobrze pójdzie, to egzamin będę mieć koło połowy sierpnia, ale zdecydowałam się dokupić trochę godzin, żeby zwiększyć szanse na zdanie za pierwszym razem. Zobaczymy jak będzie. To droga sprawa - kurs plus dodatkowe godziny pochłonęły już 1350zł - a jeszcze egzamin odpłatny...:baffled:

Ale to już było moje postanowienie na rok 2009, że muszę zdać prawko, mam nadzieję, że się uda;-) A potem drugie postanowienie: nauczyć się pływać!! Może zimą, albo w przyszłym roku.
 
Myśmy z Patrycją właśnie wróciły z spacerku ;-), teraz siedzimy sobie na tarasie :tak: to znaczy malutka leży i śpi a ja siedzę i Was podczytuje. he he wczoraj padłam spać około 22 :szok: ale za to jestem dzisiaj wyspana ;-). Ładną mamy dzisiaj pogodę :-) słoneczko przygrzewa :-). Cieszę się z zakupu nowej spacerówki, normalny wózek trochę waży, co prawda idzie z niego zrobić też spacerówkę. Ten wózeczek waży jakieś 7 kg chyba i nawet jak go podniosę z Patrycją to jest dla mnie leciutki :-) kupiłam go w naszej miejscowości w sklepie, nie chciało mi się już jeździć i szukać, albo zamawiać z allegro. Moi rodzice mieli Patrycji kupić kojec na Chrzciny (taki kwadratowy do zabawy) zamówili z allegro i co... fabryka z kojcami się spaliła :szok: dobrze że nie zapłacili z góry, później ta firma pisała że na początku czerwca wyślą, nic nie doszło. A jak by ktoś zapłacił z góry to jakieś 400 czy 500 zł by poszło... no to za to kupili tą spacerówkę :tak:.
 
Hej Ewelcia-fajnie, ze znowu jestes z nami:tak::tak::tak:

Mysmy dzisiaj troszke dluzej pospali. Moj Pawel pojechal na zakupki, a ja uspalam Dominika i teraz kawke popijam. Wkleilam tez pare zdjec na zamknietym. Wiecie co, robienie zdjec Dominikowi zaczelo sprawiac mi ogromna frajde:tak:

Dzisiaj w planach mam jeszcze gotowanie i prasowanie i krotki spacerek-bo pochmurnie na dworze. Aha wywolalismy tez troche zdjec Dominika i tez musze je w albumie umiescic i popodpisywac-to chyba sobie na wieczor zostawie.

Pozdrawiam i milej sobotki. Moze wieczorem znowu zajrze.
 
Ewelcia super że już jestes:tak:
Muszę przyznać że i mnie te interesy na alegro zaciekawiły dobry BIZNES :-D:-D:-D
U nas pogoda do bani całą noc lało,chłopaki idą do kina popołudniu na Epokę Lodowcową a ja z Martynią albo zostaniemy w domu albo na zakupy się wybierzemy zobaczę czy będzie mi się chciało bo na razie to mam lenia:eek:
 
Epoke lodowcowa mam na kompie moze dzis ja obejrzymy,znajomi ogladali i mowili ze jest super!!!!~

A ja wysprzatalam kuchnie wyprasowalam Szymusia ubranka,wywiesilam dwa prania.
Bylam z Szymem na dworku on spal a ja sprzatalam i pranie wieszalam,jeszcze musze lazienke posprzatac bo jest w oplakanym stanie!!!
Korzystac z lazienki to ma kto ale sprzatac to nie zabardzo:baffled:zawsze ja musze!!!!
Tutaj pogoda do bani wlasnie pada :baffled:
 
reklama
Cześć Laseczki!!!
Czasu na pisanie brak, a nawet na czytanie.... Jest u mnie moja siostrzenica na wakacjach, a do wczoraj była również moja mama...

Nie wiem, czy Wam też tak wypadają włosy???? Ja to prawie już łysa jestem:baffled: Normalnie mam prześwity na głowie.... wczoraj byłam u dermatologa. Babka zapisała mi dwa płyny do wcierania w skórę głowy i Cynk w tabletkach do łykania ( 110 zł wywaliłam w aptece:szok:) mam nadzieję, że przestaną mi już wypadać, ale babeczka powiedziała, że leczenie będzie długie.....

Zmykam ściągnąć pranie, bo coś mi się wydaje, że zbliża się burza i deszcz.....
 
Do góry