reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Amelka nie ma jeszcze tak do konca regularnych godzin jedzenia i spania ale z dnia na dzien sa coraz bardziej przyblizone:-p

Agusia dzieki:happy2: Napewno bede zadziej zagladac.. postaram sie chociaz podczytywac:tak: 7 miesiecy nie bylo nas w PL tak wiec bedzie trzeba nadrobic zaleglosci;-)

Kurcze boje sie zaczac robic te pazury :dry: sama z mala jestem a jak mi sie obudzi to bedzie kiszka.. chyba poczekam na D. tyle ze on bedzie najwczesniej za godzine wiec zanim zaczne.. to skoncze chyba po polnocy :-D
 
reklama
witajcie :-)
oj bardzo dawno mnie tu nie było, zaglądam od czasu do czasu do was ale postów nie pisze bo jakoś weny brak no i tle nadrabiania że w pewnym momencie się gubię co i jak :dry:
w wielkim skrócie :
w nd mamy chrzciny frania, mam nadzieje że będzie grzeczny w kościele i nie narobi mi wstydu ;-)
franiu jest zdrowy i wesoły, wciąż się śmieje, nie mamy jeszcze ząbków a pod koniec m-c chciałam zacząć rozszerzać mu dietkę zaczynając od kaszki
byliśmy u ortopedy i wszystko jest oki. mamy problem z dostaniem się do okulisty - pora urlopów :dry:
franiu też ma w miarę uregulowawszy tryb dnia, musi spać co 1,5 bo inaczej marudzi jak rano wstajemy to 1.5h zabay i lulu, śpimy i znowu zabawa i lulu no w między czasie jest jedzenie rzecz jasna, a franiu ma ostatnio wielki apatyty i je co 2 h :shocked2:
co tam jeszcze w sumie bez zmian
życzę wam wszystkim udanych wyjazdów i odpoczynku :-):-):-)
 
nefka wiem wiem ;-) hi hi tylko tak się śmieję że już wszystko sobie przygotowałam do kąpieli a Patuś ani myśli wstać :-D
 
a Jula śpi, ale się wierci i kręci - chyba z tego gorąca... dzisiaj pół dnia na cycach mi wisiała, raz na jednym, raz na drugim - aż po prostu chyba wszystko mi wyciągnęła co tam było... w dzień spała mało - rano na spacerze, potem ok. 14.30 pół godziny, i później już nie chciała... mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza niż wczorajsza, i nie będzie co 1,5h się budziła na cyca :-/
 
Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszę ze Wasze dzieciaki tyle spią, moja Zocha dzisiaj spała 2x20 minut, z resztą zawsze tak spi, jak ma godzinną drzemkę w ciągu dnia to cud, dlaczego ona tak mało śpi?
 
reklama
pewnie tylko tyle potrzebuje - Jula np. zasypia ok 21-21.30 a budzi się 6-6.30, czyli tylko 9 godzin niestety, z 2 pobudkami na karmienie w trakcie nocy
 
Do góry