reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
a my wczoraj wróciliśmy ze szpitala, Gabrysia urodziła się w prima aprilis o godzinie 5,45. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, napisze więcej jak dojdę do siebie bo teraz mam kłopoty z siedzeniem. Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Madzik rzeczywiscie jakas nie mila ta ginka,chyba malo na rzeczy sie zna:baffled:.
Ale czesto sie tak zdarza ze lekarze maja odmienne zdania,jeden mowi ze ok a drugi ze cos sie dzieje i nie wiadomo ktoremu ufac:baffled:.
To samo z toba ginka mowi ze nie ma infekcji a polozna ze jest:baffled:

Karolka gratuluje!!!!
Na dworze slonce swieci ale zimno jak cholera,moze pozniej bedzie cieplej.
Maly poszedl spac o 23 i budzil sie dwa razy o 2 i przed 5 nie jest zle:-).

Byla wczoraj u mnie znajoma jest w ciazy-jakis 6tydzien,strasznie zaskoczona ciaza bo lekarze w PL mowili ze nigdy nie bedzie miec dzieci(nie pytalam czemu bo jakos glupio) zreszta widzialam jak obydwoje z facetem sie ciesza:-)
 
Hej dziewczynki, nie mam ostatni oczasu na pisanie.
własnie wrocilam od fryzjera, bylam sie pocieszyc i pozbylam sie ok 20cm wlosow! obciela mnie na boba bo pyza ze mnie i trzeba bylo jakos wyciagnąc gębusię.
pogoda ladna bylam u fryzjera z malym. teraz jade po jakąs piękna koszulę dla niego na święta :-)

u mnie sporo stresu w domu. Odechciewa sie czasem oddychac.

Milego dnia wszystkim

Nika gratuluje!!!!!!

wszystkie jestesmy rozpakowane?
 
Witajcie kochane.
Ehh dlugo mnie tu nie bylo.I tyle sie wydarzylo.I ciagle sie dzieje..
Chcialam tylko sie pochwalic ze Nasz Wiktor jest juz z nami :-) Urodzil sie 25marca o godzinie 04.10 czasu Londynskiego.Wazyl 3300 przy 49cm dlugosci.. Cały porod trwal od 22marca :eek: Wiecej szczegolow w innym temacie;-)
Pozdrawiamy:tak:
 
Karolka Gratuluje!!!!

madzik niezłą jazdę miałaś u tego ginekologa tak to jest z z tym NFZ traktują tam ludzi przedmiotowo ale jakiś umiar powinien być...
 
Kochane czy wy tez tak nie macie czasu jak ja?

Kurcze jak mala miala tak do poltora miesiaca i ladnie w dzien spala to mialam duzo czasu na forum a teraz Juli hulaj dusza-potrzebuje coraz wiecej uwagi.

Do tego rowniez na swieta chcialam sobie fryzurke poprawic u fryzjera-kolorek,podciac itp.Popichcic w kuchni troche jakies potrawy swiateczne,sprzatnac.

Wczoraj robilam porzadki w szafie-zimowe kurtki,swetry poszly na wyzsze polki/dalsze wieszaki a ubranka wiosenno-letnie nizej.To samo zrobilam z buciorami-pozegnalam zimowe buciska a przywitalam balerinki,japonki,sandaly-NIECH ZYJE WIOSNA!!!:-)

Mala roznie-raz steka,raz jest spokojna.Noce tez roznie-raczej dobrze spi choc bywa ze dlugo ja trzeba uzypiac.

Karolka,Nika,Katarzyna-GRATULACJE!!!
 
MAdzik - opis jak z jakiegoś filmu Barei;-):szok::szok: Fatalne baby, i polozna i ginekolog. TYlko czas stracilas, mozna sie wkurzyc!!

Dziewczyny, jak dlugo od porodu leciala wam czerwona krew? Bo ja sie zaczynam niepokoic... ciagle na podpaskach jestem, a to juz ponad 2 tygodnie minelo. Od tygodnia to mnie wiecej tyle samo ciagle tej wydzieliny jest i raz czerwona, raz brązowawa. A ja bym chciala, zeby juz sie skonczylo:crazy:

Chyba juz wszystkie marcówki się rozpakowaly? Karolka, gratulacje!!:tak:
 
Moonik1 mi w poniedziałek minie 3 tydz. po porodzie i nadal czerwona krew, nie pamiętam jak było za pierwszym razem- mam nadzieję, że jest oki.:tak:
 
reklama
Hej dziewczynki:-)
Zadzej teraz pisze ale to nie z winy dzieciakow bo ladnie sobie spia,klade obydwoje o jednej godzinie:tak: i mam pol popoludnia wolnego,wieczorem to samo.
Mam mame do jutrzejszego wieczora u siebie i chcialam z nia spedzic maksymalna ilosc czasu,nie wiem kiedy teraz sie zobaczymy wiec dodatkowo mi smutno.
Mleka mam dosc duzo,z czego bardzo sie ciesze:-).Samopoczucie super,bo wysypiam sie przy synku ,on lubi chyba spac jak mamusia:-D.
Gratuluje nowo rozpakowanym mamusiom:-)
 
Do góry