reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja tez czekam na pobudke malego:tak:
Dziewczyny - moze ktoras z mam karmiących piersią ma podobny problem. Meczy mnie biegunka:-(Zaczelam brac zelazo, to troche mnie zatwardzilo, ale nie na dlugo. Nie jest to zatrucie pokarmowe, bo zoladek mnie nie boli, tylko jelita swirują. Musze to zglosic lekarzowi, ale nie wiem, lepiej dzwonic do gina czy do ogólnego??
W ogole to nie wiem, po czym ta biegunka:baffled:jem same lekkostrawne rzeczy, wszystko swieze/gotowane/duszone... Malemu nic nie dolega, on ma kupki ksiązkowe, sęk w tym, ze moje są juz prawie takie jak jego:baffled:
 
reklama
Ja tez czekam na pobudke malego:tak:
Dziewczyny - moze ktoras z mam karmiących piersią ma podobny problem. Meczy mnie biegunka:-(Zaczelam brac zelazo, to troche mnie zatwardzilo, ale nie na dlugo. Nie jest to zatrucie pokarmowe, bo zoladek mnie nie boli, tylko jelita swirują. Musze to zglosic lekarzowi, ale nie wiem, lepiej dzwonic do gina czy do ogólnego??
W ogole to nie wiem, po czym ta biegunka:baffled:jem same lekkostrawne rzeczy, wszystko swieze/gotowane/duszone... Malemu nic nie dolega, on ma kupki ksiązkowe, sęk w tym, ze moje są juz prawie takie jak jego:baffled:

Monik mnie też przeczyszcza ale myślę że to po herbatce koperkowej bo codziennie pije ( a kupa faktycznie taka jak u małego :-D:-p )
 
Dziewczyny ale to zawsze tak jest jak nie urok to S*****a.
oby szybko minelo.
Jak ja powiem ze ide siku,albo ze mi sie chce siku,albo kupe to moj m mowi "wciagnij i wypluj" :-D:-D:-D.

Wczoraj popoludniu zmarl m dziadek,wiec humorki mamy takie sobie.
Widze po moim mezu ze chcialby leciec na pogrzeb ale,on znow mowi ze nas nie moze tu samych zostawic.
Zreszta pogrzeb jest jutro i on patrzyl bilety na dzis a powrot w niedziele cena kosmiczna 450e :szok::szok::szok:.
zaraz ide z malym na dwor tylko musze sprawdzic czy jest bardzo cieplo czy srednio-sloneczko loadnie swieci:-):tak:
 
moonik1, avanti85 zaczynam Wam zazdrościć tego przeczyszczenia :-D;-)
Ja od porodu mam wręcz przeciwny problem. Mimo diety lekkostrawnej chodzę do wc co 2-3 dni . Moje kupki niestety nie przypominają niemowlęcych :wściekła/y::szok:

Sądzę, że przyczyna może być w witaminach elevit, które mają dużo żelaza i nie wiem czy nie brać ich co kilka dni , a nie codziennie :angry::baffled:
 
Witam wszystkich w imieniu Dominiki.
Chciałbym tylko napisać że dziś
o 4:55 zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami :happy:

szczególiki pewnie mama wyjaśni jak tylko opuści szpital.:sorry:
 
Nika - gratuluję! Wreszcie doczekałaś się na swoje Maleństwo:-)

A ja wczoraj zostawiłam Córeczkę z babcią i poszłam do fryzjera - zrobiłam sobie fajną fryzurkę i kolor. No i kupiłam sobie buty - na bardzo wysokim obcasie. Miałam już dość ciążowych płaskich i wygodnych. ;-)

I w ogóle poczułam się bardzo wiosennie:-D Żeby jeszcze tylko zgubić brzuszek - ale dwa tyg. po porodzie to pewnie jeszcze za wcześnie na płaski brzuch... A chciało by się już wyglądać jak przed ciążą...
 
reklama
Witam wszystkich w imieniu Dominiki.
Chciałbym tylko napisać że dziś
o 4:55 zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami :happy:

szczególiki pewnie mama wyjaśni jak tylko opuści szpital.:sorry:

Nika no nareszcie masz swoja kruszynke przy sobie:-)

Widze ze druga mama zmienila imie:-)
O ile sie nie myle miala byc Jessika:-)

Gratuluje!!!!!!!!1

A ja siedze w domku jest brzydka pogoda,pada deszcz:baffled:.
Wyszlam z malym na spacer po 11 ale zaczal strasznie plakac wiec mysle nic tylko nie dojadl,wzielam go do domu a on pociagnal dwa razy i zasnal:-).
No to wyszlismy drugi raz za pol godziny znow placz,nie wiem czemu plakal na kolki mi to raczej nie wygladalo,bo sie nie prezyl,najwazniejsze ze za chwile przestal plakac.
Nie uplynelo jakies 15min glodny,no to dalam mu butle i chcialam wyjsc poraz trzeci na dwor ale znow zaczal plakac a zaraz zaczal padac deszcz:baffled::baffled::baffled:.

on 14spi z mala przerwa,bo sie rozplakal,myslalam ze glodny bo jak wkladalam smoka to ciagnal tak jak by byl glodny a on sie tylko przytulil i zasnal-moze mu sie cos zlego snilo:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry