reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Agusia odprez sie jakos polez i zrelaksuj i jak tak bardzo boli to nie chodz tylko odpocznij sobie.. Ja masazu nie mialam ale bolesci mam caly czas..

Ewelcia
ja naszczescnie nie mam problemow z wirusem.. ale moze dlatego ze siedze caly czas na m kompie a ten znow ma takie programy antywirusowe ze ciezko cos zalapac:-p

Moja energia sie skonczyla.. Pozmywlama obiad wstawilam ale to koniec bo niestety brzuch zaczol potwornie bolec tzn dol brzucha jak na @ odpoczne troche i moze znow cos zrobie w koncu jutro znow ide do szpitala i wypadalaby moja ksiezniczke troche pogonic do wyjscia hehe
 
reklama
ewelcia86
Mysle ze juz nie dlugo urodzicie i bedziecie sie cieszyc swoimi maluchami.

oby tak było bo mam chwile kiedy wydaje mi sie, ze bede wiecznie w ciazy ze to potrwa ze 2 lata:baffled::baffled::szok::baffled: bo nic i nic boje sie ale niczego bardziej nie cche jak mojej dzidzi juz na świecie
 
Malineczka ja tez nie mam wirusa na kompie tylko ciagle mi jakis chce go zaatakowac a moj anty wirus sie nie daje dzielnie blokuje:-D:-D:-D.
ostatnio wylapal w przeciagu pol godziny 3trojany:-D:-D:-D.
Karmilam malego i slysze jak cos "kwiczy"mysle nic tylko trojan i sie nie mylilam.

Maly wreszcie zasnal ide piec nalesniki,beda krokiety,farsz zrobilam w srode a wczoraj mialam robic nalesniki ale mleka nie bylo:crazy:
 
Jej krokieciki mniammmm a z czym robisz te pysznosci? Ja dzisiaj zrobilam barszcz ukrainski a na drugie karkoweczka z ziemniaczkami no i pewnie dla mojego m salatka z kiszonych ogoreczkow bo ja uwielbia :-):-):-) Musze go porozpieszczac jeszcze przed porodem bo pozniej nie wiem jak bedzie hehe
 
Witam nadal zapakowana i chyba na nic sie nie zapowiada.
Ja dzis tez miałam perypetie z zawrotami głowy i kazało sie ze miałam 139/85 polezałam i mi przeszło naszczeście, ale i tak źle sie czuje i mały tak mało sie rusza śpioch jeden .
 
hej hej

ewelcia - mnie tez cos w zeszłym tyg o wirusach sie wyswietlało,ale maz mi przeskanował dysk i jest ok

widze ze generalnie nastroje na koniec ciazy nie za ciekawe...to chyba normanle...bo u mnie tak samo...generalnie nie mam na co narzekac, ale zmeczona jestem, boli mnie krok i spuchniete stopy...ale nie ma co narzekac...jeszcze max tydzien i bedzie po wszystkim

zaraz wybywam z mezem na fast fooda-stwierdzilismy ze pewnie przed porodem sie juz nie załapiemy wiec jedziemy do MC i do kina tak zeby sie nachosów nawcinac...mam nadzieje ze jakas fajna komedie złąpiemy...bo na kochaj i tancz to srednio mi sie chce isc
 
Hej kobietki!
Zyje i mam sie w miare dobrze:-) Ale czekam i czekam na maluszka.Cale dnie mnie nie ma w domu , bo wole nie siedziec sama jak by cos sie mialo dziac.Choc czuje , ze jednak po tym wstrzymaniu porodu beda mi teraz wywolywac , bo nic sie nie rusza:-(

Mam tez do WAS wielka prosbe:-) Czy mozecie pomoc w konkursie? Moja siostra wystawila zdejcie swojej malej Lenki (6 miesiecy) w konkursie i potrzebujemy glosow:-) Jak najwiecej!Glosowac mozna codziennie do 20 kwietnia!Lenka udzial w konkursie bierze dopiero od kilku dni , wiec chcemy troche nadgonic!Podaje link stronki:-)
rosniemyrazem.pl

Dzieki dziewczyny:-)
I sorry , ze takimi dupereami wam tylki truje;-)
 
Jej krokieciki mniammmm a z czym robisz te pysznosci? Ja dzisiaj zrobilam barszcz ukrainski a na drugie karkoweczka z ziemniaczkami no i pewnie dla mojego m salatka z kiszonych ogoreczkow bo ja uwielbia :-):-):-) Musze go porozpieszczac jeszcze przed porodem bo pozniej nie wiem jak bedzie hehe
z kapusta kiszona z grzybkami,z wolowina i cebula.
a jaka saladke robisz z ogorkow kiszonych?
moze ja tez bym sobie dogodzila:-)

hej hej

ewelcia - mnie tez cos w zeszłym tyg o wirusach sie wyswietlało,ale maz mi przeskanował dysk i jest ok


zaraz wybywam z mezem na fast fooda-stwierdzilismy ze pewnie przed porodem sie juz nie załapiemy wiec jedziemy do MC i do kina tak zeby sie nachosów nawcinac...mam nadzieje ze jakas fajna komedie złąpiemy...bo na kochaj i tancz to srednio mi sie chce isc
moj m tez skanowal dyski i to kilka razy ale jak narazie to nic nie dalo:crazy::baffled:czekam na poprawe.

fajnie ze idziecie do kina,zdaj relacje po powrocie.
nie mam ockoty na fast fooda-przeszlo mi hehe

Nalesniki pieke na raty,najpierw zrobilam ciasto,myslalam ze maly zasnal na dobre a tu po 15min glodny.
Wzielam sie za smazenie po 45min glodny,teraz go nakarmilam i wlozylam do lozeczka mam nadzieje ze pospi dluzej.
Latam z gory na dol ju mnie nogi bola:-D:-D:-D

Volcan juz oddalam glos na Twoja siostrzenice,skoro Ty prosisz to czemu nie hehe.
Dodalam ja do ulubionych.
a swoja droga sliczna kruszynka :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam dzisiaj ciśnienie 150/85 :szok:. Ja od ostatniego postu zrobiłam sobie godzinną drzemkę, potem przyjechała babcia to przeniosłam się z łóżka na sofę. Eh a brzuch cały czas boli, już mnie to denerwuje. Ja nie miałabym siły dzisiaj stać w kuchni przy garnkach :crazy: mamusia robi obiadek ;-)
Volcan również oddałam już swój głos ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry