reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

magmil-gratuluje lekkiego porodu...

malenstwo-witaj!
mireczko- witaj!
nika z lenka witacjie!!

napisała do mnie moonik dzis-ze mały zrobił juz 6 kupek! nic nie chce jesc, na razie nie probuje ssac, tylko spi, a monika nie ma pokarmu jeszacze, pozdrawiaja

ide poczytac inne watki
 
reklama
aaa dziewczyny i jeszcze jednoo mi sie sie przypomniało...jesli bym którejs nie dopisała do maluszkowej listy-prosze przypomnijcie mi...bo juz mi powoli ciezko to opanowac....
 
Ja już dzisiaj jestem po KTG, wszystko prawidłowo, ale jak na razie nic się nie dzieje. Gdybym nie urodziła w przeciągu tygodnia, to mam przyjść w następny piątek powtórnie na KTG, a jak nadal nie będzie nic pokazywało to lekarz zdecyduje co dalej. Brzuch mnie teraz znowu boli :crazy: nie wiem od czego to :crazy:
 
a u mnie masarz nic nie dał oprocz bolu szyjki tego okropnego klucia bolu brzuszka ale nie skurczy raz miałam tylko taki bol, ze caly mi się napiol i był bolesny a tak to nic zupełnie... i tylko 7 dni do terminu a ja nie zapisalam się na ktg w razie czego w nast.piątek 27 w dzień porodu. I pewnie bede musiała dziś telefonicznie
 
Jej a ja naprawde sie fataleni czuje slabo mi jak cholera przespalam sie trche myslalam ze moze od niewyspania a tu lipa jeszcze gorzej.. Najgorsze jest to ze jestem calkiem sama i tak jak mowilam wszyscy daleko ode mnie.. Nie mam pojecia co robic na dwor nie wyjde bo jak zaslabne na tym zimnie to juz wogole..
 
moze niedobrze Ci od ciazy??? tzn rozwiązanie się szykuje... nie wiem, bo nawet nie wiem na jakim etapie jest Twoja ciąża :). Pozdrawiam, moze otwarte okno pomoze a jak nie to zadzwon do lekarza.
 
Magmil ale super porod az chce sie naturalnie rodzic...
no nic mnie czeka co innego niestety...zazdroszcze tym nienacietym :-) moa sie w pelni cieszyc maluszkami....

mi wczoraj sie w glowie krecilo, ale moze od antybiotyku jeszcze jutro wezme i skoncze dwa dni wczesniej niz powinnam bo ta swiadomosc trucia dziecka mnie wykonczy...


zmykamy dzisiaj do siostry na obiad wiec mam przynajmniej spokoj z gaami....


ja z dwojk a narazie sobie nie wyobrazam zajec ale samo przyjdzie i bedzie dobrze trzeaba jakos dac sobie rade nie ma wyjscia...
 
Jej a ja naprawde sie fataleni czuje slabo mi jak cholera przespalam sie trche myslalam ze moze od niewyspania a tu lipa jeszcze gorzej.. Najgorsze jest to ze jestem calkiem sama i tak jak mowilam wszyscy daleko ode mnie.. Nie mam pojecia co robic na dwor nie wyjde bo jak zaslabne na tym zimnie to juz wogole..



jak bardzo Ci slabo to biez torbe taksowka i do szpitala kochana tam bedzie opieka....wystarczy ze powiesz ze sama jestes i nienajlepiej sie czujesz....
warto tez zjesc co s slodkiego jesli slabo Ci...



a co do chrych mezwow moj z katarem nie moze sie uporac od 2 tyg ech....
 
Podejrzewam ze to cisnienie okno i slodycze niestety nic nie daly.. Polorze sie jeszcze na chwilke moze bedzie lepiej jak nie dzwonie po tate i do lekarza.. oo zrobie sobi ejeszcze kawy slabej moze ona w jakis sposob pomoze...
 
reklama
witam dziewczyny
jestem po okropnej nocy i poranku, caly czas skurcze, bóle ale teraz juz wszytsko ucichło.. Ja juz tego dłuzej nie wytrzymam nawet nie chodzi o to ze fizycznie jestem wymeczona a psychicznie...okropne jest to czekanie:no: całe szczescie ze jutro mam skierowanie do szpitala na ktg wiec tam moze mi cos wiecej powiedza niz normalnie w gabinecie jakbym poszła...jedna dobra rzecz ze mi zus jednak przysłal ta cholerna kase mimo ze cos im tam z tymi podpisami nie pasowalo. Przynajmniej mam ta swiadomosc ze w razie czego jakby mi ZZO proponowali w czasie porodu to bede miala z czegob zaplacic heh:sorry2:
 
Do góry