reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witajcie kochane!
Wygląda na to, że będę najpóźniej rozpakowaną Marcówką....

Pojechaliśmy na cc, ale usg wykazało, że wszystko wysoko i zamknięte na 4 spusty. Łożysko wciąż dojrzewa. Gin zaproponował byśmy poczekali jeszcze tydzień bo NIC nie zapowiada, że coś mogłoby być wcześniej... Oczywiście się zgodziłam bo każdy dzień w brzuchu to dla maluszka na plus....

Za tydzień już na 100% bo to będzie skończony 40 tydzień.

No i jestem z powrotem :tak:
 
reklama
Vinniki , u Ciebie lozysko dojrzewa a u mnie jest dojrzale i sa juz jakies grudki jak lekarz to nazwal.A i tak maly byl za maly zebym mogla go urodzic:-( i za przeproszeniem DUPA!!!Sama nie wiem o co chodzi!Bo przeciez od lozyska tez zalezy jak rosnie dzidzia i jak przybiera na wadze.A skoro jest juz tak dojrzale to moze dlatego maly nie rosnie:-( wieczorem bede wiedziec co dalej wiec dam znac.
 
hejka Mamuśki :-)
Agusia, owszem wysokie to Twoje ciśnienie ale może to był tzw efekt białego fartucha? czasem ciśnienie mierzone w gabinecie jest podwyższone. no ale musisz to sprawdzić jutro.
nie do wiary jaki magmil miała lajtowy poród! to drugi, może dlatego? aż sama bym tak chciała ;-) ale u mnie raczej cesarka się szykuje.

modroklejka, my z mężem też chadzamy teraz do kina i jadamy na mieście czasem bo męczą mnie już te gary :-D poza tym potem długo nie będzie czasu na przyjemności. wiem coś o tym...

a propos Mamusie, cóz mogę Wam teraz na pocieszenie napisać-cieszmy się ostatnimi dniami wolności!
też mam czasem juz dość tej ciąży, nogi puchną, zgaga daje popalić, brzuch przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu...do tego nie mieszczę się już w żadne buty!
juz niebawem każda z nas przytuli maluszka i to będzie ta wielka nagroda za 9 m-cy czekania :-):rofl2::-):rofl2::-)




 
kuje mnie jak się poruszam szyjka ;/ i czuje na dole brzucha wiercenie malej zaupłenie jak by chciala juz się wcisnąć w kanal o jej jak bym tam miala walek
a z tym zameldowaniem to chodzi o to, ze moj nie jest tu zameldowany i pracuje prywatnie ze tak powiem. Nie ma ubezpieczenia bo w takim prypadku musil by miec w up jest zameldowany 500km z tąd pod szczecinem a moja "kochana mama" nie chce go tu zameldować juz o tym pisalam... do tego leków mu nie zalatwią bo to leki dla przewlekle chorych b powazne :((((( i nikt nie chce tego przepisać a się konczą :((((. Bede musiala po urodzeniu dzidzi wyprowadzić się z tąd. Nie mam wyjścia :(. A to wioska zabita dechami :((( eghhhhhh duzo by pisac
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia pytalas o salatke hehe moj m ja tak nazywa to dlatego.. Ogoreczki kiszone w kosteczke do tego cebulka wszytsko z majonezem troche pieprzu i ewentualnie soli ale to zalerzy od ogorow bo jak sa bardzo slone to dej spokoj z sola..
Ale pojadlam teraz chwilke relaksu.. jeszcze mi zostalo prasowanie ale juz chyba dzisiaj nie dam rady mega krzyz mnie boli:-(
 
Witam :)
przez 5 min dosłownie zastanawiam się jak dodać tu odp. a raczej pytanie :) czy wielu Marcówkom, spóźnia się termin porodu ? Mi dzisiaj, a jako że siedzę sama w domu, rodzina daleko, maż w delegacji (może w nocy wróci) postanowiłam poszukać jakiegoś forum, choć siedzenie na forach to nie moja mocna strona :)

Moja Pani Gin. powiedziała mi żartem, że pewnie tylko myślę o tym aby jeszcze Malutka nie wychodziła bo się boję porodu naturalnego i kombinuje (coś w tym jest :p ) .

Chciałam dodać takie coś jak Macie (w większości na dole), że odlicza.. ale nie potrafię :) z resztą .. tylko do dziś by odliczało :)

pozdrawiam
 
no wiecie nie chciałabym się sprzeczać ale mi zostało 10 dni wg OM a wg USG 7
a tu ani widu ani słychu, nie wiem co to jest czop, nie wiem co to są skurcze przepowiadające, pozamykana jestem na 7 spustów,więc nie liczyła bym na to że szybko się rozpakuje a na pewno przeterminuje...
to co po licytujemy się która z nas na forum się ostatnia rozpakuje ?? :tak::-D może być zabawnie :-p
 
reklama
Własnie obejrzałam Detektywów....:-p W odcinku zamienili dzieci na porodówce. Nic tylko iść i rodzić....:rofl2:

Mafetka... wielu marcowym dzieciaczkom nie spieszy sie do przyjścia na świat
Powstałnawet osobny wątek dla przenoszonych marcówek - takze nie ma się czym martwić:tak:
 
Do góry