reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ale bym krupnik zjadła....ale nigdy nie robiłam:(....jakos mi sie to trudne wydaje....
ja dzis makaron z boczkiem zrobie....jesli kupie tu odpowiedni makaron...
 
reklama
No łatwy jest łatwy :) zrobiła bym tez ale jak moj nie jada takich rzeczy to i po co .... jedyne co zje to rosoł i to nie za często i pomodorowa ...a ja juz nie wiem co robic i nie cche ciagl jesc kurczaków i zup.Kupila bym rybe ale nie wiem czemu zawsze mi sie rozwala na patelni :( jak robie i wychodzi taka papka więc postanowiłam nie robić, mimo iz mam wielką ochote na rybke- filet jakiś
 
No łatwy jest łatwy :) zrobiła bym tez ale jak moj nie jada takich rzeczy to i po co .... jedyne co zje to rosoł i to nie za często i pomodorowa ...a ja juz nie wiem co robic i nie cche ciagl jesc kurczaków i zup.Kupila bym rybe ale nie wiem czemu zawsze mi sie rozwala na patelni :( jak robie i wychodzi taka papka więc postanowiłam nie robić, mimo iz mam wielką ochote na rybke- filet jakiś

Nikanajlepszy jest chyba filet z Pangi. Po rozmroczeniu połóż go na chwilke na papierowym ręczniku żeby się troszkę odsączył z wody, potem wypanieruj i kładż na patelni na niebardzo rozgrzanym tłuszczu- wtedy raczej nie powinien sie rozlecieć.
 
Witam Wszystkie Marcóweczki :-D
Ja dziś na obiadek serwuję pierś z kurczaka, marchewkę z groszkiem i ziemniaczki pure, ale to za dobre kilka godzin, bo przed chwilą Nun obudził mnie pysznym drugim śniadankiem, także brzuchy mamy chwilowo pełne :tak:
Rano wykonałam ostatnie badania, wyniki są już do odbioru, wieczorem powiem co i jak. Zapisaliśmy się do lekarza rodzinnego, bo od czasu przeprowadzki cały czas byliśmy pacjentami przychodni na Zaspie w Gdańsku :zawstydzona/y:, a to jakieś dobre 450 km stąd, więc w razie choroby ... :zawstydzona/y: Położną środowiskową też już wybrałam, przesympatyczną Basię, z którą właśnie wczoraj skończyliśmy zajęcia w szkole rodzenia ( i tu niestety BAśka mnie zawiodła :-D twierdząc że zapewne się "przeterminuję" z tym naszym Tosiem, bo dno miednicy dość wysoko, a ja pełna sił i wigoru :wściekła/y: )
Wczoraj uświadomiłam sobie że 19 marca roku 2005 pierwszy raz spotkałam mojego Nuniego, spojrzeliśmy na siebie, a ja wiedziałam , że będzie moim mężem...22 marca była pierwsza randka, a 20 dni później Nun mi się oświadczył :-D Może Antoś wyczekuje tego 19 lub 22 :-D ?
 
Nikanajlepszy jest chyba filet z Pangi. Po rozmroczeniu połóż go na chwilke na papierowym ręczniku żeby się troszkę odsączył z wody, potem wypanieruj i kładż na patelni na niebardzo rozgrzanym tłuszczu- wtedy raczej nie powinien sie rozlecieć.

ja znow nie znosze pangi....jakas taka chinska ryba:)...ciapowata....najbardziej lubie dorsza i mintaja ...no i pstraga .... z tych dostepnych pod nosem...\
ja lubie dania maczne, z ziemniakow równiez.....w lecie mi do szczescia ziemniaczki z jajkiem sadzonym i kefirkiem starcza albo fasolka szparagowa....ale niestety....moi chlopcy musza sie mięchem najeść.....
 
czesc dziewczyny
ja tez sie melduje 2w1, bylam dzis u ginki na ktg i cos jej sie nie podobalo kazala jutro przyjsc-o ile nie urodze:-p...co ciekawe powiedziala mi ze jak sie zaczna skurcze jakies i beda trwaly pare godz to nie przejmowac sie ze nieregularne tylko do szpitala bo to porod bedzie:szok: acha i powiedziala ze dzis taka pogoda jest zebym sie liczyla z tym ze w nocy sie zacznie, bo ponoc ciezarne sa baaardzo wrazliwe na wszelkie zmiany...hihi zapytalam sie jej nawet o ta pełnie i powiedziala ze oczywiscie to prawda nawet to moze wplynac i rzeczywiscie po pełni wiecej porodow sie odnotowuje:tak:
 
Krupnik Tanu ... też mam na niego straszliwą ochotę :tak: , ale też nigdy nie robiłam i jakoś brakuje mi odwagi
 
reklama
Do góry