reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
edis - jeden dzień w tą czy w tamtą.. :-)

Mirosłava ma taki sam termin jak Ty - teraz dopeiro zuwazyłam.

karolka - u mnie też dziś naleśniki albo racuchy na II danie

moonik1 - wątróbka ponoć nie wskazana w ciąży...
 
niestety nie... i to nawet zapach mnie odzuca.... i tak musze wyjsc do sklepu chyba, ze ugotuje pierogi z truskawkami, ale tez ostatnio często były... i nie wiem czy to robic czy nie...eghhhhh bede musiała wyjsc do sklepu i cos kupic,ale problem w tym, ze nie bede dzwigac tego. i jeszcze te moje strome krete schody.W sam raz dla ciezarnej kobiety :(
 
edis - jeden dzień w tą czy w tamtą.. :-)

Mirosłava ma taki sam termin jak Ty - teraz dopeiro zuwazyłam.

karolka - u mnie też dziś naleśniki albo racuchy na II danie

moonik1 - wątróbka ponoć nie wskazana w ciąży...

Midnight - a mi lekarz zalecał od czasu do czasu, zeby wyniki krwi lepsze byly. Oczywiscie nie za czesto i nie w jakich wielkich ilosciach:tak:
 
Hej:) Ja dopiero teraz zajrzałam, bo dziś wkońcu leń mnie opuścił i posprzątałam całe mieszkanie łącznie z myciem szafek w kuchni- na górze też, więc poskakałam trochę po krzesłach- może coś się ruszy:-)
A teraz chwilka oddechu i biorę się za obiadek- dziś mam w planach placki ziemniaczane i sos grzybowy....
 
nik_a ja ostatnio tez mylam szafki w kuchni;-) ale niestety nie pomoglo te skakanie:-( Moze w Twoim przypadku zadziala:-)

A co do obiadu to ja tez nie mam pojecia nawet nie chce mi sie go robic... a zjesc bym zjadla jakis dobry :-D
 
Midnight - a mi lekarz zalecał od czasu do czasu, zeby wyniki krwi lepsze byly. Oczywiscie nie za czesto i nie w jakich wielkich ilosciach:tak:


a mi z kolei lekarz powiedział, ze wszytkie toksyczne rzeczy, które zwierzak zje odkładaja sie w najwiekszym stopniu w watróbce... tak samo u kurczaków...poza tym za duzo wit A.
Co lekarz to opinia jak widać... raz tylko w ciazy skusiłam sie na gulasz z podrobów.
 
placki ziemn bym zjadła ale to b duzo pracy przy nich i nie dam rady, postanowiłam nie robic juz nic co wymaga duzo pracy. Nawet nie badzo wiem co zrobic...bede musiala wyjsc do sklepu a nie wiem czy powinnam dzwigac zakupy raczej nie.... no i nie wiem i pewnie zaraz bedzie lało...
 
Modroklejka, życzę Ci abyś została następną Mamusią:tak:
Tanu, wiem jak się przeżywa takie przejścia dziecka... dzielny Kubuś!

Mi też się nie chce robić obiadu... mam wszystko przygotowane na krupnik... sama przed chwilą zjadłam tosty... muszę się zmobilizować, bo za godzinę głodne dzieci wrócą ze szkoły! I będą w szoku, że mama obiadu nie zrobiła:szok:
Drażni mnie ta wilgoć w majtkach. Jeszcze odebrałam wyniki moczu i mam w nim liczne bakterie, więc dodatkowy stres. :-(Wieczorem idę do ginki, mam nadzieję, że mnie uspokoi. I że przepisze L-4, słyszałam o praktykach zmuszania do wcześniejszego macierzyńskiego :no:
 
reklama
Czesc dziewczyny

NIe pisze bo ostatnio sie troche zawiodlam na forum cos pisalam i zostalam zwyczajnie olana.. No nic informuje tylko ze jeszcze jestesmy we dwie bylam dzisiaj w szpitalu po odstawieniu lekow i dzidzi jest za wysoko o 2 cm.. Lekarz moj nie chce mnie meczyc i umowilismy sie na porod 18go mam nadzieje ze wytrzymam.. Pozdrawiam i powodzenia zycze..
 
Do góry