reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Malineczka, na pewno nie zostałaś olana, tylko jak dziewczyny dużo piszą robi się mnóstwo postów naraz i łatwo coś przeoczyć. A na kiedy masz termin wg @?
 
Dziewczyny, doradźcie. Jak widc na suwaczku- jestem w 38 tygodniu. Wczoraj byłam na wizycie u gina, miałam badanie wewnętrzne. Powiedziła że rozwarcia narazie nie ma wogóle, ale główka jest tak nisko, że poród może się rozpocząć lada dzień.
Dziś rano zauważyłam na wkładce troche gęstej, różowawej wydzieliny, nie było jej dużo, ale była podbarwiona krwią. Tak sięwydobywało po troszce przez kilka godzin. Czy to może byc czop sluzowy? Podobno pojawia się gdy szyjka zaczyna się rozwierać, a jeszcze wczoraj rozwarcia nie było wogóle...
 
Malineczka czasami sie zdarza ze jakies posty umykaja (bo sa np ostatnie na stronie). Tyle sie tu dzieje, ze zazwyczaj nie da rady wszystkiego przeczytac.
na moje pytania tez kilka razy nie uzyskalam odpowiedzi, ale jak mi na czym zalezalo to pytalam jeszcze raz albo wrzucam pytanie na inny watek.

Mi tez nie bardzo chce sie cos robic. Mam kupione skladniki na spagetti i co z tego. Wiem, ze to dwie minuty roboty:)
Wczoraj za to zrobilam ciasto. Skorzystalam z przepisu Ewelci na biszkopt i przelozylam go masa budyniowa + polewa czekoladowa. Oczywiscie dalam za duzo mleka do budyniu i krem wyszedl z lekka wodnisty:), ale po nocy w lodowce da sie zjesc:-):-):-)
 
Nichol mi sie tez wydaje ze to czop, ale mysle, ze jak masz jakies watpliwosci po podjedz do szpitala na izbe przyjec. Bedziesz spokojniejsza.
 
Hmmm, podczas badania lekarz wpakował mi łape z taka siłą, że bałam się że mi zaraz poród wywoła, wię zastanawiam się, czy to nie mogło czasem wpłynąć na rozpoczęcie rozwarcia czy coś... Kurcze no w tych ostatnich tygodniach to sie człowiek trzepie nad kazdym najmniejszym objawem i tylko czeka az cos sie w koncu zacznie... Mam juz dość :(
 
Malineczka napewno nikt Cie nie olal ... tak to bywa, ze nie zawsze uzyskuje sie odp na swoje pytanie, albo przez to ze duzo tu do czytania, albo przez niewiedzę. Ja nie odpowiadam na za często poniewaz mimo ciązy nie wiele sie znam, to moja 1 więc moze dlatego. Napisz co i jak i nie gniewaj sie na nikogo.;)
 
A ja już obiadek przygotowałam, mam schabowe, ziemniaczki już obrane ale do gotowania później wstawie, bo mąż dopiero o 17:30 będzie. Do tego zrobiłam marcheweczkę w sosiku beszamelowym. Pychotka:tak:

Nichol
, to może być czop, tak mogę tylko przepuszczać, bo ja pierwszy raz w ciąży i póki co czop mi jeszcze nie odszedł.

Malineczka no co ty? Nie chiałyśmy cię urazić, więc wracaj jak najszybciej na forum;-)Termin masz 18.03 czy to znaczy, że będziesz miała cc? Ja mam cc 17.03, więc jeszcze tylko 6 dni.

Mój dzidziuś jakiś dzisiaj bardziej leniwy (rusza się i kopie, ale nie tak mocno), chyba przez to, że na dworze co chwilę pada deszcz i pogoda taka senna. Poza tym, to pewnie ma już coraz mniej miejsca w brzuszku.

Midnight, moonik co lekarz, to opinia. Ja myślę, że jak nie za często, to nie zaszkodzi.

Ja odkąd jestem w ciąży też nie biorę kompieli, tylko prysznice. Pamiętam, że na początku czytałam, że gorące kąpiele mogą prowadzić do poronienia, więc zaprzestałam i tak mi do teraz zostało.
A wylegiwanie się w gorącej wodzie uwielbiam. Po porodzie sobie nadrobię:tak:
 
reklama
Nichol, to mógł być czop - z rozwarciem różnie - czasami rozwarcie na 2 cm trwa kilka tygodni, czasem kilka godzin.

Uff, w końcu wstawiłam ten krupnik. Teraz odliczam godziny do wizyty u ginki.
 
Do góry