reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Edis ale u modroklejki to jest inna sytuacja,nie mozesz sie na nia gniewac chociaz raz jej odpusc:-).
Modroklejka a moze dopadnij meza???
Bola Cie jeszcze pachwiny i krocze???
 
reklama
Cześć dziewczynki, ja jutro się dowiem kiedy dokładnie będę miała cc. Na pewno wkrótce - w ciągu następnych dwóch tygodni. Czy któraś z was będzie rodzić w Klinice UJ na Kopernika w Krakowie? Chciałabym poznać opinie na temat tego szpitala.
 
witam wszystkie marcówki....
u nas nic sie nie dzieje....oprocz tego bólu u gory z lewej nad brzuchem ...ciesze sie ,ze dzis wizyta uginekologa bo bol niestety sie nasilił...i jest juz odczowalny non stop...na pocztaku, kilka dni temu tylko jak dotykałam bolalo ...teraz ciagle....ponadto zaczelo mnie w podbrzuszu bolec wczoraj...jajniki i srodek...ale tym sie jakos mniej przejmuje .....
Kube wczoraj kolega ugryzł w przedszkolu:(....a to moje kochane dziecko ani nie zaplakalo, ani sie nikomu nie przyznało...:(juz sobioe wyobrazam co tak musial czuc...znow zamknal sie w sobie zamiast powiedziec o problemie komus dorosłemu...
ponadto piekne słoneczko świeci....
chyba podłogi pomyje.....
 
wczoraj przegladałam gazety i znalazłam atykul o tym jak naturalnie wywołac poród-i powiem wam ze do bani te sposoby...ze niby seks najskuteczniejszy...smiechu warte...no ale od poniedziałku zaczynam batalie-herbatka z liscy malin, olej rycynowy, seks, mietolenie brodawek, goroce kąpiele, spacerki...zobaczymy czy da to jakis efekt

A mialam sie Was zapytac jak to jest z tymi goracymi kapielami. Ja w zasadzie przez cala ciaze myje sie pod prysznicem. Wiem, ze na poczatku gorace kapiele mogą spowodowac poronienie. A jak to jest teraz? Czy to jakos przyspiesza, czy jest wskazana czy nie??

Mordoklejka trzymam kciuki, zeby dzis sie cos ruszyło. Nie mysl o smutnych rzeczach. Ciesz sie nadchodzącą chwila:)

Mi zostalo do terminu jeszcze 1,5 tygodnia. Ale nie obrazilabym sie jakby Bąbel juz mi odpuscil. Co druga noc jest ok. Dzis byla ta lepsza. Wczoraj caly czas mialam wrazenie, ze mi wody odchodza...
 
Tanu biedny ten Twoj synus...:-( Ja wlasnie pomylam juz podlogi mialo byc na czworaka:-D ale jakos mi sie niechcialo wiec chwycilam mopa:-D
No i musze sie pochwalic ze pan Czop to juz napewno u mnie wychodzi :-p powoli ale wkoncu hehhe;-)
 
Mordoklejka więc mocnooo trzymam kciuki żeby właśnie dziś coś się ruszyło z Twoim brzuszkiem:-)

Ja dziś jakiegoś lenia załapałam, nadrobiłam zaległości z wczoraj i teraz myślę co na obiad...chyba na naleśniki z serem i truskawkami mam ochotę:-) tylko ciekawe co na to Dominik? Najwyżej dla niego jakiegoś kurczaczka upiekę:)

No i mega przyjemne zadanie na dziś - wizyta w IKEA po ostatnie zakupki dla dzidzi i do domku:-)
 
Magmil - mi ostatnio mama powiedziała, zebym moze goracej kapieli spróbowała:tak: Ale... mam wąską wanne i nie dam rady w niej usiąść:no::-D tak więc dla mnie odpada, ale tak to chyba nie ma rpzeciwskazan? No wiadomo, ze nie moze taka kapiel parzyc, nawet ze wzgędu na skórę, zeby naczynka nie popękały. Ale taka mocno ciepła, to czemu nie?
Atsonia - gratuluję przeprowadzki, jak nam się skonczył remont, to to była dla mnie taka ulga, ze szok:tak::-) A tu jeszcze nie będziecie miec tesciów na glowie, to dopiero superzmiana!!!:-)
Mordoklejka - może się dziś uda...długi dzien i noc przed nami.

Ja zaraz zmykam do gina, ale jestem ciekawa, czy cos się zmieniło tam w srodku przez ostatni tydzien:confused:
 
no na mnie już czas
muszę odespać jakaś ta zarwaną nockę, mam nadzieje że dziś w nocy się wyśpię jak człowiek bez rządnych "rewolucji i rewelacji"
dobranoc kochane :-)

A ja dzis w nocy obudziłm się mokra cała wstałam tez az koldra była mokra :-( rany moglo by sie to skonczyc jest to takie nieprzyjemne:no::no::no: nie czuje sie nic oprocz wilgoci i zimna masakra....\a ja teraz zastanawiam się co zrobić na obiad mięsa typu kurczak, mielone mam juz dosc... naprawde nie wiem co by zrobić dobrego ale nie wymagającego za duzej ilości pracy. Co dzień mam ten problem.Juz dawno mi pomysłów zabrakło do tego moj Jack nie przepada za zupami :-p więc nawet szybki montarz typu rosół czy pomid odpada.:no:wiem co zrobic

i marze zeby juz byc po porodzie ... chce to miec za sobą chce byc szczupła i zadowolona ze swojego wyglądu :( bo teraz czuje się jak świnka pigi :(((((
 
Co do kapieli w wannie to ja sie balabym ze moglyby mi wody odejsc i nawet niezauwazylabym tego...:baffled: Przez cala ciaze tylko raz kapalam sie w wannie w 6 miesiacu :-D ale trwalo to ekspresowo i w dosc chlodnej wodzie:-D
 
reklama
A ja dzis w nocy obudziłm się mokra cała wstałam tez az koldra była mokra :-( rany moglo by sie to skonczyc jest to takie nieprzyjemne:no::no::no: nie czuje sie nic oprocz wilgoci i zimna masakra....\a ja teraz zastanawiam się co zrobić na obiad mięsa typu kurczak, mielone mam juz dosc... naprawde nie wiem co by zrobić dobrego ale nie wymagającego za duzej ilości pracy. Co dzień mam ten problem.Juz dawno mi pomysłów zabrakło do tego moj Jack nie przepada za zupami :-p więc nawet szybki montarz typu rosół czy pomid odpada.:no:wiem co zrobic

i marze zeby juz byc po porodzie ... chce to miec za sobą chce byc szczupła i zadowolona ze swojego wyglądu :( bo teraz czuje się jak świnka pigi :(((((

Nika, ja tez dzis chcialam cos szybkiego - no i wybrałam wątróbkę, jesli lubicie, to ekspresowo się robi:tak: No i to "danie tanie niesłychanie";-)do tego ziemniaczki i surówka i obiadek gotowy.
 
Do góry