reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Faktycznie pozniej moze byc u nas dietka,a swoja droga to ja po cesarce dostalam w szpitalu jako pierwszy posilek....fasolke:-D:-D:-D.Polozne nie kazaly mi trzymac diety ,jadlam wszystko:-).
 
reklama
Witam ciężarówki
A ja tak was czytam i w depreche wpadam:-( Bo ja nie wiem czy wszyskie macie te bóle, obnizanie brzuszkow itd. Bo ja NIC!! Czuje sie dobrze, nic nie boli, brzuch wysoko, a dzidzius dalej (chyba) głowa w gore-jutro mam wizyte i ktg moze wyjda jakies skurcze mimo ze nic nie czuje....A niektore z was to mniej tygodni ma niz ja i takie objawy... Nie wiem czemu ale mi sie wydaje ze ja nawet tych przepowiadajaych skurczow nie mam tego bracktona-hixa czy jakos tak:-(
Moze ktoras z Was ma podobnie?? Albo do mamus ktore juz rodzily-mialyscie tak jak ja i mimo to nie przenosilyscie ponad 40tyg?? Prosze o odp bo sie martwie strasznie:baffled:
 
Gosia nie martw się widocznie dzidzi jest tak super że się nie pcha na zewnątrz lepiej się ciesz bo ja muszę teraz przeleżeć 3 tyg bo mały świruje a to dopiero 34tyd ale ja do terminu na pewno nie dociągnę.
 
Hej!
Bylam w szpitalu , niestety nie bylo mojego ginka:-( lezalam pod KTG prawie 2 godziny , pozniej badala mnie jakas ginka ia po niej jeszcze ginekolog i sie naradzali czy mnie zostawic w szpitalu.
Wyslali mnie do domu , bo jak to powiedzieli mam skurcze , ale nie sa one regularne czyli nie sa typowo porodowe , mam rozwarcie na 1,5 cm. skrocona szyjke , i ze tak ogolnie to w szpitalu nie ma miejsc , ale jak bole nie przejda po lekach i sie nasila to mam przyjechac.
Masakra! Jestem wykonczona ,ide sie polozyc bo padam a niemam pojecia jak bedzie wygladala moja noc:-( Dziekuje Wam za slowa wsparcia:-)
 
volcan bedzie dobrze...ale lez lepiej w sumie moja mam z rozwarciem przechodzila termin ciazy i jeszcze wywolywac musieli....



Gosiu ja w pierwszej ciazy wogole nie pamietam skurczy ...a brzuch zauwazylam ze wyzej mialam jak mlody glowa do gory a jak w dol to sie obnizyl....teraz mam jakos wyzej pewnie kurcze znowu glowa do gory ech...
mnie w pierwszejciazy tez nic nie bolalo....dobrze bedzie ciesz sie tym ze nie boli...
 
gosia...ja tez nie mam zadnych skurczy-a juz napewno ich nie czuje...ktg cos tam wykazało, ale ja nic nie czułam
 
Witam

Zabrałam się dzisiaj za pakowanie torby i dla siebie wydaje mi się że wszystko spakowałam, ale zastanawiam się co spakowac dla dzidziusia bo w każdym szpitalu potrzebne jest co innego a jak wiadomo krucho z miejscami i nie wiadomo gdzie się trafi:-( Czy wystarczy tylko na wyjście? Jak myslicie?
 
reklama
dzieki pocieszylyscie mnie serio...bo juz czasami to mysle ze jakas niepełnosprawna jestem...
a jak jeszcze dzis zobaczyłam zdjecia dziewczynek - Julitki i Karoliny to nic tylko płakac tez chce swoja dzieuszke juz kołysac:tak:
mąż tez dzis mi z tekstem wylatuje "kiedy mu w koncu to dziecko urodze bo on juz tyyyyle czeka". normalnie biedaczek ze mialam ochote az w czólko palnac...jejku ja tu sie mecze( niewiele ale zawsze;-)) a on nic nawet mi zachcianek nie chce spełniać bo twierdzi ze połowa produktow ktore mi sie marza to trujaca:crazy:
 
Do góry