reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

volcan, no to powodzenia...mam nadzieje ze Bog czuwa i dzidzius sam zdecyduje ze jeszcze u mamusi posiedzi bez zadnej interwencji:-)
 
reklama
Tanu - co do opieki lekarskiej w weekendy, to w Trójmieście jest osobny nr telefonu i przychodnia dyżurująca. Podobnie w nocy. Pediatra też zawsze jest na dyżurze. Zapytaj może w Twojej przychodni jak to jest w Twoim mieście. Z tego co wiem zawsze jakaś przychodnia czy szpital ma takie dyżury.
Tanu, mój mąż bierze 4 tygodnie urlopu po narodzinach Hani. Specjalnie chomikował z zeszłego roku i do końca marca musi go wykorzystać :-) Kochany jest, bo po CC będzie musiał ze 2 tyg. mnie pielęgnować.

Volcan - trzymam kciuki!!! Masz 34 tydzień, więc życzę powstrzymania skurczów. Dobrze, że nieregularne i jesteś już w domku i z nami :-) Plamienie może być po badaniu.

Nika81 - sprawdź ciśnienie. Oby to nie było zatrucie ciążowe.

Widzę, że sporo z nas miała dziś skurcze i bóle @. Ja też spanikowałam, że do terminu cc nie wytrzymam. Mąż kazał mi w trybie pilnym torbę pakować. No i okazało się, że kombinezonu wyjściowego dla malutkiej i najcieplejszego kocyka nie wyprałam (mam po starszakach). Miałam nadzieję, że urodzę już wiosną, a tu zima na całego...
 
Volcan hm mam nadzieję że skurcze przejdą i kolejna wizyta dzisiaj w tym szpitalu okaże się nie potrzebna :-) ale nie ciekawie że Cię nie zatrzymali w szpitalu na obserwacji :crazy:
Julia ja cały czas waham się pomiędzy dwoma szpitalami jeśli chodzi o poród.
 
Ja zaczęłam się jeszcze zastanawiać nad tym zzo.

Moja pierwsza kolejność szpitali była: lutycka, polna, św. rodzina, raszei.

ale 2 razy leżałam w św. rodzinie i tam jest łatwiej z tym znieczuleniem, a za to na lutyckiej poród rodzinny w razie czego za darmo. Zgupiec można:-(
 
Ja na corcie jadlam sledziki i ogory kiszone:tak: na slodycze patrzec nie moglam ,a teraz na synka mam ochote na mega lody,mega tluste potrawy i slodycze.
Modroklejka to jak fryzurka nowa to i samopoczucie lepsze:-)
.


jakbym o sobie czytała... w poprzedniej ciąży, z Natalką, nie jadłam żadnych słodyczy a teraz wcinam je jak głupia

I też się niedawno obciełam Na krótko bo tak wygodniej, no i żeby sobie "osłodzić" tą końcówkę ciąży... to naprawdę dobrze robi psychicznie :-)
 
Volcan tan szpital w którym byłas chyba jest cos nie tego :szok::szok::szok: co innego ciąża donoszona ale ty jestes w 34 tc to jest duzo za wczesnie i powinni cię zostawić i powstrzymywać skurcze,jeszcze nie czas na rodzenie w moim szpitalu na pewno by cię nie wypuscili tylko kroplówki,łóżko w górę i leżenie teraz jest najważniejszy okres dzidzulki rozwijaja się płucka kurcze jestem w szoku że cię nie przyjeli,może ty jedna jedż gdzies indziej
 
volcan bedzie dobrze...ale lez lepiej w sumie moja mam z rozwarciem przechodzila termin ciazy i jeszcze wywolywac musieli....



Gosiu ja w pierwszej ciazy wogole nie pamietam skurczy ...a brzuch zauwazylam ze wyzej mialam jak mlody glowa do gory a jak w dol to sie obnizyl....teraz mam jakos wyzej pewnie kurcze znowu glowa do gory ech...
mnie w pierwszejciazy tez nic nie bolalo....dobrze bedzie ciesz sie tym ze nie boli...



Hm ja z rozwarciem chodzę już 3 czy czwarty tydzień i chyba znów termin przechodzę (rodziłam w 41 tyg.):zawstydzona/y:

I w pierwszej ciąży też bóli nie miałam ani skurczy bolesnych ani nic... i szczerze mówiąc nie masz czego zazdrościć... :tak:

Volcan przy plamieniu powinni cię koniecznie zbadać, takie jest moje zdanie, to może być np czop...
 
Ostatnia edycja:
Witam ciężarówki
A ja tak was czytam i w depreche wpadam:-( Bo ja nie wiem czy wszyskie macie te bóle, obnizanie brzuszkow itd. Bo ja NIC!! Czuje sie dobrze, nic nie boli, brzuch wysoko, a dzidzius dalej (chyba) głowa w gore-jutro mam wizyte i ktg moze wyjda jakies skurcze mimo ze nic nie czuje....A niektore z was to mniej tygodni ma niz ja i takie objawy... Nie wiem czemu ale mi sie wydaje ze ja nawet tych przepowiadajaych skurczow nie mam tego bracktona-hixa czy jakos tak:-(
Moze ktoras z Was ma podobnie?? Albo do mamus ktore juz rodzily-mialyscie tak jak ja i mimo to nie przenosilyscie ponad 40tyg?? Prosze o odp bo sie martwie strasznie:baffled:
gosia, ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów przepowiadających, dodatkowych czy jak to tam nazwać... kompletnie nic, a córkę urodziłam 8 dni przed terminem... brzuch to mi się obniżył chyba dopiero w dniu porodu
 
Hej dziewczyny!
Zyje i jeszcze nie jade rodzic(mam taka nadzieje) skurcze nadal mam , bo niby jak maja nagle minac od tabletek , skoro caly czas tabletki lykam i nic nie pomaga.Plamienie jest nadal , ale tak jak jedna z was napisala , zaczynam myslec ze to moze po badaniu , choc wczesniej po badaniach nie mialam.
maniulka , ten szpital w ktorym bylam to instytut i tam zawsze ciezko z przyjeciem , nawet rodzace , ktorym wody odeszly odsylaja bo nie mam miejsc.Ale tam chce byc przyjeta bo wrazie co maja najlepszy sprzet do ratowania dzidzi.
Teraz ssiedze w domku sama z kotem i sie martwie , co zrobie jak skurcze sie nasila.Ech...
 
reklama
dziewczyny mysllam ze dzisiaj nie wroce z pfrzedszkola tak mnie bolalo po prawej stronie od pepka ale wyzej mam wrazenie ze mlody mi tam cos wpycha jezu co za bol dotkanc nie moglam jak leze na plecach jest najlepiej lub lewym boku a jak chodze masakra pierwszy raz cos takiego mam z Hubertem takich jazd nie mialam....mam wrazenie wogole jakby mi sie tam w srodku na maxa skora naciagala....


Volcan moze Ty klochana lepiej udaj sie do innego szpitala bo nie doczytalam o tych plamieniach niby to oznaka rowierania szyjki....



cos dzisiaj apetytu nie mam a paczkow nakupilam...cirekawe kto to zje....
 
Do góry